27 Nisan , 2024, 09:37:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallahh ne tatlılar yaa güle güle giysin inşalllahh  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

]

_inci_tanem_

:nazar: :nazar: :nazar:
Maşallah ne güzel şeyler bunlar ya minnak minnak RABBİM güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin :amin: :amin: :amin:
Canımmm insan bunları gördükçe ayrı bir heyecanlanıyo yaa :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Temmuz , 2012, 17:57:36

guzel kuzummmm :love9: :love9: :love9:
canimin ötesiiiiiii sabahdan beri alisverisdeyizzz herseyimiz bittiiiii cook az bi eksigimiz kaldi sade beyaz badi felan bulamadim onuda netten siparis vermeyi dusunuyorum
cok guzel bi gundu sana alisveris yapmak kadar zevkli bisey yok bugun bunlari aldim ama gecen haftada babanla cikmisdim ve birsuru sey almisdim
simdiden bi dolap kiyafetin oldu kuzumm dahada kiyafet almicam :k06: :k06:
kendi eksiklerimde bitti yarin birgun cantami hazirlarim artik
seni coookkkk seviyorum anneeeemmmmmmmmm :love9: :love9: :love9: :love9: rabbime emanetsin melegimmm  özlemle bekliyoruz seniii :love9: :love9: :love9: :love9:
hafta sonu odan kagitlasin onuda ceker eklerim
bi kagitlayamadik kuzum babanin isi cikiyo hep ins. b u hafta sonu hallederiz artikkk :k06: :amin: :flowers:

:nazar: canım çok güzel ciciler almışsınız çok beğendim :opucuk:

Rabbim iyi günlerde sağlıcakla giydirmeyi nasip etsin

inşallah  :amin: :amin: bende yeni yeni başladım almaya :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 05 Temmuz , 2012, 18:08:26
Maşallah ne güzel şeyler bunlar ya minnak minnak RABBİM güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin :amin: :amin: :amin:

valla canim katladim herseyini koydum yikanip utulenecek alirken bi heycan hazirlarken bi heycan bakalim bundan sonrta bol bol heyecanli gunlerrr :love9: :love9: :love9:
darisi size ins.. :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

saol melekcimmm aminnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
iyi yapmissin hepsi bir anda olunca pahaliya patliyo :k06: :k06: :k06:
yavas yavas kenara koyunca eline geliyo bende 5. 6. aydan sonra baslamisdim simdi bitti eksiklerimiz bi sade badilerimiz kaldi onuda denk gelince alirim artikk :opucuk: :opucuk:

]

nazo-58

öncelikle MAŞALLAH paşama deyim :nazar: :nazar: ....Aldıkların cok guzel canım..paşamız güle güle giysin saglıklı sıhhatli günlerde inş :amin: ....bizde ayın 15 de almaya baslıcaz inş...bunları görünce dahada heveslendim.. :hello2: :hello2: :hello2:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 05 Temmuz , 2012, 22:55:48
öncelikle MAŞALLAH paşama deyim :nazar: :nazar: ....Aldıkların cok guzel canım..paşamız güle güle giysin saglıklı sıhhatli günlerde inş :amin: ....bizde ayın 15 de almaya baslıcaz inş...bunları görünce dahada heveslendim.. :hello2: :hello2: :hello2:

saol canimm amin ins.. :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ay varya geldim dahada netten bakiniyom oyle biseyi kaldimi ne var ne yok die cok farki bisey yaaaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

burcum

ALLAH güzel günlerde kullanmak nasip etsin ayşenurum :amin: :love9:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 06 Temmuz , 2012, 00:44:37
ALLAH güzel günlerde kullanmak nasip etsin ayşenurum :amin: :love9:

Aminn canim digerlerini cekemedim tek tek yüklemesi çıkarır oluyo

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Temmuz , 2012, 22:46:05
Alıntı yapılan: yyeeliz - 05 Temmuz , 2012, 18:08:26

valla canim katladim herseyini koydum yikanip utulenecek alirken bi heycan hazirlarken bi heycan bakalim bundan sonrta bol bol heyecanli gunlerrr :love9: :love9: :love9:
darisi size ins.. :amin: :amin: :amin:

Aminnnnnnnnnnnnnnn inşallah hayırlısıyla sağlıkla bizde o güzlere geliriz canım :amin: :amin: :amin:
O heyecanları güzellikle yaşamak bizede nasip olur :amin:  :love9: :love9:
Senin paşacıkta onları en güzel günlerde giysin inşlalah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Sır_Çiçegi

ayyyyyy kocaman maşallah paşamıza  :nazar: :nazar: :nazar:

cok güzel şeyler almışsın cnm paşamız güle güle giysin inş. üstünde de görürüz paşamızın  :amin:

bir sürü şey aldım bunları görünce gene almak istedim içimden  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Temmuz , 2012, 14:23:33
ayyyyyy kocaman maşallah paşamıza  :nazar: :nazar: :nazar:

cok güzel şeyler almışsın cnm paşamız güle güle giysin inş. üstünde de görürüz paşamızın  :amin:

bir sürü şey aldım bunları görünce gene almak istedim içimden  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

saol canim amin ins.. goruruz kuzumun ustundedeeeee :amin: :amin: :amin:
valla bende bugun gitsem yine alirim insan doymuyo kendine hicbisey alasi olmuyo yaaa :k06: :k06:

]

kelebegimm

Canim cok SIKKIN melegimmmm :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
niye boyle oluyo anlamiyorummm nie ben insanlara saf kalpli yaklasdikca arkamdan fesatlik yaparlar anlamiyorum bide en yakinimin bunu yapmasi beni iyice uzuyo kuzumm :love9: :love9: :love9:
hic beklemedigim insan bile bizi cekemiyo ne diyimki artik kime guvenecez
kiminle samimi olacaz bu devirde anlamiyorummm :crybaby2: :crybaby2:
bi dert ortagi saf kalpli insan cikmazmi insanin karsina hep iyi niyete kotu niyetttt :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
bundan sonra kimseyle gorusmek istemiyorum uzun bi zamannnnnn :BangHead: :BangHead: :BangHead:
allahimm sen benim kalbimdeki safligi temizligi ne olursa olsun alma benden benide sikayet ettigim insanlarin durumuna dusurme
ben yinede hep boyle kalayim ne kadar adaletsiz :BangHead: dunya olsadaaa :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
senden gelen herseye raziyim bana sen yetersin rabbim :amin: :amin: :amin: :amin:
ama cok uzgunum bugunn :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
yavrum dogacagin zaman bi gelseeeeeeee
derdime derman yanima yoldas olsannn butun dertleri seninle unutsam kimseyi aramasam su dunyadaaa
yalan dunya :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

]

burcum

ayşenurum kim üzdü seni bakayım :caca: :caca:
kimse için ne kendi canını ne paşanın canını üzme :caca:
sen bak keyfine paşana hamileliğin tadını çıkar bırak gereksiz insanları :opucuk: