Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

]

mavişim80

_inci_tanem_

:amin: :amin: :amin: ALLAHIN iziniyle inşallah az kaldı canım senin  :nazar:  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 04 Temmuz , 2012, 15:33:38
:amin: :amin: :amin: ALLAHIN iziniyle inşallah az kaldı canım senin  :nazar:  :love9: :love9:

evet canimm ben buyuturkende sen baslican ahhh dogsa artik dieee :love9: :love9: :love9:

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 04 Temmuz , 2012, 15:35:50

evet canimm ben buyuturkende sen baslican ahhh dogsa artik dieee :love9: :love9: :love9:

ayyyy inşallah canım hayırlısıyla o günler gelse sağlıkla büyüdüğünü görsem kuzumun  :amin: :amin:  :love9: :love9: :love9: Tabi artık sen paşayla uğraşıcam diye eskisi kadar katılmazsın o sıralar aramıza  ;) ;) ;)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 04 Temmuz , 2012, 15:39:37

ayyyy inşallah canım hayırlısıyla o günler gelse sağlıkla büyüdüğünü görsem kuzumun  :amin: :amin:  :love9: :love9: :love9: Tabi artık sen paşayla uğraşıcam diye eskisi kadar katılmazsın o sıralar aramıza  ;) ;) ;)

son 8 hafta ins. yok yok ben gelirim teldende olsa haberleri takip ederimm :k06: :k06: :k06:

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 04 Temmuz , 2012, 15:45:43

son 8 hafta ins. yok yok ben gelirim teldende olsa haberleri takip ederimm :k06: :k06: :k06:

oyyyy maşallah kuzuma yaa :nazar: ALLAHIM hayırlısıyla sağlıkla bizleride o günlere getirir inşallah :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 04 Temmuz , 2012, 15:50:10
Alıntı yapılan: kelebegimm - 04 Temmuz , 2012, 15:45:43

oyyyy maşallah kuzuma yaa :nazar: ALLAHIM hayırlısıyla sağlıkla bizleride o günlere getirir inşallah :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: maşallah paşamıza kocaman olmuşda yerine sıgmıyor  :love9: :love9:

alışwerişiniz hayırlı olsun cnm aldıklarının resmini cek bizede göster merak ederiz  :k06:

saglıklı sıhatli gelir paşamız inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 04 Temmuz , 2012, 18:21:43
:nazar: :nazar: maşallah paşamıza kocaman olmuşda yerine sıgmıyor  :love9: :love9:

alışwerişiniz hayırlı olsun cnm aldıklarının resmini cek bizede göster merak ederiz  :k06:

saglıklı sıhatli gelir paşamız inş.  :amin: :amin:

Saol canimmm aminn tamam canim çeker eklerim sayfamizaa  :love9: :love9:

]

°•.ℓανιηуα.•°

ayşenurum nasılsın canım. takip edemedim epey oldu. ama napayım sarperden giremiyorum bile foruma  :'(

kelebegimm

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 05 Temmuz , 2012, 00:26:42
ayşenurum nasılsın canım. takip edemedim epey oldu. ama napayım sarperden giremiyorum bile foruma  :'(

İyiyim canim saoll son hazırlıkları yapmaya çalışıyorum sıcaklar bunaltiyo bitsin oğlum Doğan'a kadar dinlenmeyi dusunuyorum :k06:
Sizde tatile gidip gelmissiniz ne güzell SARPER iyi eğlenmiş şimdi okudum günlüğünü ne güzel yaa Ahh bizde o günlere gelsekkk

]

°•.ℓανιηуα.•°

geçicek canım geçicek. sağsalim kucağına al da sıcaklar mıcaklar da neymiş  ;D

bence de şimdiden hazırla her şeyini. son zamanlarda ağırlaşıyosun ve daha da zorlaşıyo. en iyisi şimdiden hazırlamak.

evet canım biz de gittik geldik işte. çok eğlendi sıpacık  :k06: bi de adanaya gidicez oğluşumla  :k06: seviyor gezmeyi. inşallah hep böyle neşeli olur..

sizi öpüyorum canım. ben çıkayım.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 05 Temmuz , 2012, 00:41:13
geçicek canım geçicek. sağsalim kucağına al da sıcaklar mıcaklar da neymiş  ;D

bence de şimdiden hazırla her şeyini. son zamanlarda ağırlaşıyosun ve daha da zorlaşıyo. en iyisi şimdiden hazırlamak.

evet canım biz de gittik geldik işte. çok eğlendi sıpacık  :k06: bi de adanaya gidicez oğluşumla  :k06: seviyor gezmeyi. inşallah hep böyle neşeli olur..

sizi öpüyorum canım. ben çıkayım.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

İnsallah canim ya doya doya geçirin tatilinizi kuzumla 
Maşallah zor bı cocuk deil senin için çok Buyuk avantaj rahat ediyorsunuz eğleniyorsunuz
Op yerime sarleri iyi geceler canim öptüm

]

kelebegimm

guzel kuzummmm :love9: :love9: :love9:
canimin ötesiiiiiii sabahdan beri alisverisdeyizzz herseyimiz bittiiiii cook az bi eksigimiz kaldi sade beyaz badi felan bulamadim onuda netten siparis vermeyi dusunuyorum
cok guzel bi gundu sana alisveris yapmak kadar zevkli bisey yok bugun bunlari aldim ama gecen haftada babanla cikmisdim ve birsuru sey almisdim
simdiden bi dolap kiyafetin oldu kuzumm dahada kiyafet almicam :k06: :k06:
kendi eksiklerimde bitti yarin birgun cantami hazirlarim artik
seni coookkkk seviyorum anneeeemmmmmmmmm :love9: :love9: :love9: :love9: rabbime emanetsin melegimmm  özlemle bekliyoruz seniii :love9: :love9: :love9: :love9:
hafta sonu odan kagitlasin onuda ceker eklerim
bi kagitlayamadik kuzum babanin isi cikiyo hep ins. b u hafta sonu hallederiz artikkk :k06: :amin: :flowers:

]