Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 08 Haziran , 2012, 14:26:29
maşallah minik paşana canımmm :nazar: :nazar:
RABBİM sağlıkla hayırlısıyla yaşamayı nasip etsin o günleri  :amin: :amin:

ins. canimm ins. seninde bu gunleri paylastigini goruruz :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Haziran , 2012, 14:27:43
Alıntı yapılan: yyeeliz - 08 Haziran , 2012, 14:26:29
maşallah minik paşana canımmm :nazar: :nazar:
RABBİM sağlıkla hayırlısıyla yaşamayı nasip etsin o günleri  :amin: :amin:

ins. canimm ins. seninde bu gunleri paylastigini goruruz :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:
aminnnnnnn inşallah canım hayırlısıyla tez vakitte olur inşallah :amin: :amin: :amin:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

slmm oglusummm
ins. iyisindir iki gundur fazla hareket etmiyosun yavas yavas galiba sirtini dondun vede assalardasin midemin altinda bi yerin var ama anlayamiyorum babana tahmin etmeye calisiyoruz seni rahatsiz ederek ama sirtin galiba neyse iyi olda onemli deil hareketlerin ama merak etmedende duramiyorum seni
bu arada canparcam yatak odani bege :cussing:dik babannenler alcak bakalim gidip konusamadik bu hafta kaldi galiba artik bidaki hafta persembeye kadar bakariz ins. olmadi tatilden sonra ayarlicaz
dun arabani aldikkk maxicosi olarak tam sett ben zaten onceden begenmisdim babanada demisdim esprit cok guzel die dunde bakdik indirime girmis hemen aldik bir hafta sonra gelcekmis cok merak ediyorummmm :love9: :love9: :love9:
duvar kagitlarinda geldi annecim cok guzelll hafta sonu kagitlayalim dio baban bende tatilden geldikden sonra yapalim diyorum bakalim ama haftasonu o odayi bosaltiriz yavas yavas hazirliklar basladi kuzum ne buyuk heycanlarmis ufacik bise bile alsak sana o kadar seviniyorumkii babandan ayri alsam isden gelir gelmez gosteriyorum bak efeye ne aldimmmm die :k06: :k06: :k06: oda sevinsin heves etsin die
gerci artik oda basladi herkese anlatiyo bide gece :k06:n kendi babasina diooo babaaa cocugun odasinin kagidini aldik oda guluoo utanmioda simdikiler diolar ama ne yapalim heves isdeee
neyse yaprum araba resmini paylasalim teyselerde gorsun bakalim belki fikri olan olur kullanislimi merak ediyorum  olmassa geri gondercez zaten

bunun kahvesini aldik  senden sonra kiz olursa onada kullaniriz die bakalim hayirlisi :love9: :love9: :love9:
rabbime emanet ol yavrumm seni cokk seviyoruzzzz  :amin: :amin: :amin:
bugun tam 28 haftaliksin :love9: :love9: :love9:

]

HASRET!M S@N@

:nazar: :nazar: :nazar: ne güzel artık almaya baslamısınız cnm arabasıda cok güzel esimde ramazanda odalarını boytmak istiyor bende dur diyorum zor zapdediyorum benden hevesli inş sağ salim kucagımıza alırız

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 13:35:19
:nazar: :nazar: :nazar: ne güzel artık almaya baslamısınız cnm arabasıda cok güzel esimde ramazanda odalarını boytmak istiyor bende dur diyorum zor zapdediyorum benden hevesli inş sağ salim kucagımıza alırız

canim artik 7 aylik olduk o yuzden yapalim istiyorum yavas yavas benimde esim biraz daha durmak istiodu hep benim morelim bozuluyodu gecen hafta dedim ya erken dogarsa yavas yavas hazir olsun ben aninda yapalim demiyorum ya die
simdide bizimkini tutana ask olsun adam duramiyo yerinde  :k06: :k06: :k06: ama ramazandan sonra yapin canim senin hersey erken oluyo bide ikiz rahat rahat yap herseyini sonrada erken dogum olur allah korusun icinde kalir keske yapsaydim die yavas yavas yaparsiniz hem sende zevk alirsin f :k06:zla agirlasmadan

]

HASRET!M S@N@

cnm işte hep erken dogum korkusu var bende gecenlerde esime dedim yeter artık dedi rahatla biraz korka korka basına getiricen dedi ya sanada demiceksem kiminle paylasacagım korkularımı dedim bu sefer olmayacak korkma lütfen dedi o gün gece rüyamda 8 aylık hamileydim sükürler olsun rabbim korkmamam için göstermişti bu yüzden ben bir türlü birseyleri yapamıyorum
annemler akrabalar örgülere basladı onlara bile kızıyorum nasıl yetiştirelim ikiz bu kadar korkma diyorlar ama o korkuyu atamıyorum içimden bir türlü hepsi elimde kalırsa diyorum
dün esim azıcık netten bebek odalarına baksan artık dedi tamam bakarım dedim ama hala tık yok bende
sizinki normal bende 7.aya gelince yaparım diyorum o zaman yetişmez diyorlar bilmem ne olacaksa bu korkularla bitecek hamileliğim galiba ne zormus anne olmak 

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 13:45:08
cnm işte hep erken dogum korkusu var bende gecenlerde esime dedim yeter artık dedi rahatla biraz korka korka basına getiricen dedi ya sanada demiceksem kiminle paylasacagım korkularımı dedim bu sefer olmayacak korkma lütfen dedi o gün gece rüyamda 8 aylık hamileydim sükürler olsun rabbim korkmamam için göstermişti bu yüzden ben bir türlü birseyleri yapamıyorum
annemler akrabalar örgülere basladı onlara bile kızıyorum nasıl yetiştirelim ikiz bu kadar korkma diyorlar ama o korkuyu atamıyorum içimden bir türlü hepsi elimde kalırsa diyorum
dün esim azıcık netten bebek odalarına baksan artık dedi tamam bakarım dedim ama hala tık yok bende
sizinki normal bende 7.aya gelince yaparım diyorum o zaman yetişmez diyorlar bilmem ne olacaksa bu korkularla bitecek hamileliğim galiba ne zormus anne olmak 

canim bende ayniyim korkuyorum ama napalim bi yandanda heves ediyoruz dua ediyorum rabbim bu zamana kadar getirdi hayirlisiyla kucagimiza almayida nasip etsin die
insan aklina getirince cok kotu oluyo yavas yavas bak heves ettikce korkularda azaliyo

]

HASRET!M S@N@

karnım büyümesine ragmen hala hamile pantolonu bile alamadım ya elimde kalırsa diye  :y25: :y25: :y25:
bugün cok duygusalım cnm nedense kusuruma bakma normalde bu kadar olumsuz
düşünen biri değilim ama içim cok dolu

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 13:50:21
karnım büyümesine ragmen hala hamile pantolonu bile alamadım ya elimde kalırsa diye  :y25: :y25: :y25:
bugün cok duygusalım cnm nedense kusuruma bakma normalde bu kadar olumsuz
düşünen biri değilim ama içim cok dolu

canim hamilelikde cok normal bende ole dusunmusdum ilk baslarda simdi cuma gunu kontrolu atlat bakalim gorcem ben seni
bende esim ise giderdi evde tek kalirdim aglardim acilirdim sebepsiz yere napalim
ins. bise olmucak saglicakla kucagimiza alicaz pozitif dusunelimki bebisler etkilenmesin
bu haftalarda ole cok oluyo hareketleri felan hissetmiyosun dokdora gitme zamanida yaklasiyo korkular basliyo sonra

]

HASRET!M S@N@

galiba ondan cnm cok stres oluyorum doktora gideceğim zaman hele o gün kesin tansiyonum düşüyordur heyecandan gec buldugumdan mı böyleyim ben yoksa her anne mi benm gibi cnm

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 13:55:53
galiba ondan cnm cok stres oluyorum doktora gideceğim zaman hele o gün kesin tansiyonum düşüyordur heyecandan gec buldugumdan mı böyleyim ben yoksa her anne mi benm gibi cnm

her anne senin gibi canim merak etme cook guzel haberlerle doncen bi cuma olsada belkide cinsiyetlerinide ogrenirsin kuzularinnnn :love9: :love9: :love9: :love9:

]

HASRET!M S@N@

belki söyler bakalım tek sağlıklı olsunda ikiside bir ay sonra öğreniriz bitanemmmm senin tahminin var mı

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 14:05:14
belki söyler bakalım tek sağlıklı olsunda ikiside bir ay sonra öğreniriz bitanemmmm senin tahminin var mı

oyle tabi canim en onemlisi saglikli olmalari
bana erkekler gibi geliyo ama bilmiyorum karnini gormem lazim :k06: :k06: gercekde :k06: :k06:

]

HASRET!M S@N@

yeni resim ekledim cnm görmüş müydün onu

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 14:15:46
yeni resim ekledim cnm görmüş müydün onu

evet canim gordum  :nazar: :nazar: :nazar: biri kiz biri erkek olsa ne guzell olur ins. saglikla oylelerdir :amin: :amin: :amin:

]