29 Mart , 2024, 02:38:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

20 Şubat , 2012, 14:29:36 #15 Son düzenlenme: 05 Haziran , 2012, 01:42:28 kelebegimm
Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Şubat , 2012, 14:23:44
Canımmm günlüğün hayırlı olsun.RABBİM meleğini sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...yazdıkların ve duaların beni çok duygulandırdı  :crybaby2: :crybaby2: İnşallah bizlerde yaşarız bu duyguları en kısa sürede hayırlısıyla sağlıkla alırız meleklerimizi kucağımıza RABBİMİN iziniyle :amin: :amin: :amin:
aminn saol canim
ins. canim benim hep dualarimdasiniz tanidigimdan beri sanada ediyorum dua
rabbim kabul etsin ben inaniyorum sabrin sonu selamet bi gun olacak pozitif olun hep

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 20 Şubat , 2012, 14:29:36
Canımmm günlüğün hayırlı olsun.RABBİM meleğini sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...yazdıkların ve duaların beni çok duygulandırdı  :crybaby2: :crybaby2: İnşallah bizlerde yaşarız bu duyguları en kısa sürede hayırlısıyla sağlıkla alırız meleklerimizi kucağımıza RABBİMİN iziniyle :amin: :amin: :amin:
aminn saol canim
rabbim kabul etsin ben inaniyorum sabrin sonu selamet bi gun olacak pozitif olun hep

ALLAH razı olsun canım teşekkür ederim ...Amin inşallah RABBİM dualarımızı kabul etsin :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Şubat , 2012, 14:32:24
Alıntı yapılan: kelebegimm - 20 Şubat , 2012, 14:29:36
aminn saol canim

ALLAH razı olsun canım teşekkür ederim ...Amin inşallah RABBİM dualarımızı kabul etsin :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin:

]

Balböceği

Canim gunlugunuz hayirli ugurlu olsun  :love9: :love9:

insallah hep guzel seyler yazacaksin  :amin:

kelebegimm

]

suzannn

GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE BEBEĞİNİN İLKLERİNİDE YAZMAK NASİP OLUR

kelebegimm

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 20 Şubat , 2012, 16:35:55
GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE BEBEĞİNİN İLKLERİNİDE YAZMAK NASİP OLUR
saol canim darisi size ins. :opucuk: :opucuk:

]

Nezo

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

günlüğün hayırlı olsun inşallah bebeğin hep sağlıcakla seninle olsun   :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

@@@gözde@@@

günlüğünüz hayırlı olsun canım Allah hep güzel şeyler yazmayı bebeğine sağlıkla kavuşmayı  nasip etsin  :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Şubat , 2012, 08:42:30
günlüğün hayırlı olsun inşallah bebeğin hep sağlıcakla seninle olsun   :amin: :amin:

saol canim ins. aminn  :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 21 Şubat , 2012, 08:54:06
günlüğünüz hayırlı olsun canım Allah hep güzel şeyler yazmayı bebeğine sağlıkla kavuşmayı  nasip etsin  :amin:

cok saol canim amin cumlemize ins. :opucuk: :opucuk:

]

kelebegimm

Canparcammm
dun gece misafirimiz vardi gitmeleri 11 i buldu cok yorulduk zaten gec haber verdiler hazirlik yapcam die canim cikdiii
sonra ortada dolan dur saolsun babanin totsunu kaldirdigi yok zaten kusmusdude konusmadi hic dogru duzgun kendi bilirr  :wave: :wave: :wave: umrumda deil yani
ama gece wc ye gittigimda o kadar yorulmusumki lekelenme geldi uzun zamandir gelmemisdi babanda uyumusdu hemen ilacimi aldim sabaha kadar dua ettim sana bisey olmasin diye insallah olmaz kiymetlim beni birakma olurmu sana coook alisdik
annenin karni cikmaya baslamiss  :) :) bugun kursa basladik kotlarim olmuyo artik dugmeleri acik gezdim  :k06: :k06:
yuruyerek gittik geldik hasta olursakda baban biyerlerine kina yaksin artik napalim  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
bugun yatacamm dunden yemegimizde varrr ohhh
hep iyi olll  :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbime emanet olll  :amin: :amin: :amin:
canimmm  :love7: :love7: :love7: herseyimm  :love9: :love9: :love9:

]

kelebegimm

slmm annecimm  :love7: :love7: :love7: :love7:
anne hic iyi deil bitanem dun yine cok agrilari oldu daynamadik gittik dokdora bobrekler iltihaplanmis
cildim cok kurumus dokdor ooo baya kurumus dedi onada ilac yazdi fitilli bise hic sevmedik ye nese
o kadar cok ilac varki artik hangisini ne zaman icecm sapitiyom
ictigimiz ilaclar sabah 10 da bobregim icin antibiyotik 1000 mg bide kocamannn igrenc yutamiyomm  :( :( :(
11 de aspirin folik ignem
gece kremim progestan
sabahlarida kremin fitilini aliyorum
cok SIKICI ama senin icin katlanmaya deger kiymetlim  :love9: :love9:
gobek baya cikmaya basladi artik herkes farkediyo saklayamiyoruz  :) :)
bu hafta sonu biraz alisveris yapcas rahat biseyler almam lazim yoksa bunaliyorum bu kiyafetlerle
vee babanlada barisdik onceki gece tipiss tipiss geldiii
dun gecede ozur dile bakim dedim ozur dilerim dedi  :k06: :k06:
bida yapmicam ded diom bida yapmicam dio  :k06: :k06:
dahada abarticakdimda iyii tmmm dio neyse ins. akillanmisdir dun gece herseyi soyledim cunku
neyse kuzummm cok yorgunum bugunluk bu kadar yeter yine grszzzz :love9: :love9: :love9:
hep bizimle olll  :love9:
rabbime emanet oll  :amin: :amin: :amin:
seni cooookkkk seviyoruzzz :love9: :love9: :love9:
babisinin eli hep karnimdaaaa 3 gunde baya bi buyumus diyoooo ee kusduk ya dokunmamisdi bilee  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

]