Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

Allah kavustursun canim  :love9:

simdi herhalde yanindalar degil mi?

kelebegimm

suanda ablamdalar canim haftaya cuma almaya gidecesss :opucuk: :opucuk:

]

kelebegimm

pasammmm :love9: :love9: :love9: :love9:
annecimm o ne hareketlerdi oyle bi kafani ölcturmedin yaa dokdorunn oo bu ne aktif bebek böyle dio :) :)
aferim annecimm sen yinede hareketli ol cok tatliydin melegimm annen 53 800 olmuss bir ay once 49.100 du baya almis kilooo simdi yine vitamin verdi dokdorumuzz balik yagi ve bitane daha var onlarida iceriz tam siserizz :k06: :k06:
kuzumm artik yavas yavas baslicam alisverisee dokdorun % 100 erkek dedi
neyse simdi amcanlar almaya geliyomus beni ben kacayim kuzummm
allaha emanet ol balpetegimmmm 18+1 sin kuzum :love9: :love9:

]

Balböceği

maşallah paşama  :nazar: 

Hamilelik çok güzel duygu, hastane gunünü beklemek sabahın köründe kalkıp

Hastaneye gitmek  :love9: heyecanla bebeğini görmek  :love9:

Rabbim herkese nasip etsin  :amin:

Annen gelmesine çok sevindim  :hello2:

Gözün Aydin olsun canım  :love9:

rümeysaa

Masallah melegine aysenurcum  :nazar: buyumus de erkek oldugunu gostermis  :aferin:
rabbim hep boyle guzel haberler vermeni nasip etsin  :amin:
sizin gunlukleri okudukca bende hevesemi geliyorum nedir  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

aysenurcum oncelıkle allah kucagına almayı nasıp etsın  :amin: çok şukur bugunlerıde gorduk cınsıyetıde bellı olmus nasıl sevındım  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: saglıgıda yerınde masallah paşamıza  :amin: :nazar: bırlıkde ne gıunler gecırdık  :'( şimdı bunları okudukça tekrardan sukredıyorum rabbıme  :amin: bana cok destek olmustun dualarda allah razı olsun hıc unutmam herkesın yaptıklarını  :amin: :opucuk: bu arada benım vakktım olmuyor sıteye gırmeye kusura bakma canım daha yenı okuyorum gunlugunu  :flowers: ınsallah hep guzel şeyler paylaşirsın  :amin: :amin: aeol optum  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

_inci_tanem_

Maşallah kuzuma  :nazar:
Ayşenurum hayırlısıyla kucağınada alırsın inşallah :amin: Hep böyle güzel haberler vermeyi nasip etsin RABBİM :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

AYŞENURUM MAŞALLAH BEBEĞİNE.RABBİM HER ZAMAN BÖYLE GÜZEL HABERLER ALMANIZI NASİP ETSİN. :opucuk:

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: maaşallah size inşallah kucağınada almak nasip etsin rabbim bu yollarda eylemesin inşallah bütün bebek bekleyen arkadaşlarımızı bizede bukadar büyümek ve kucamıza almak nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Nisan , 2012, 22:08:03
  maşallah paşama  :nazar: 

Hamilelik çok güzel duygu, hastane gunünü beklemek sabahın köründe kalkıp

Hastaneye gitmek  :love9: heyecanla bebeğini görmek  :love9:

Rabbim herkese nasip etsin  :amin:

Annen gelmesine çok sevindim  :hello2:

Gözün Aydin olsun canım  :love9:

saol canim yaa
evet bu sefer daha bi heycanliydim sanki ilk defa bir ay gormemisdim özlemisim kuzumuu :love9: :love9: :love9:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: rümeysaa - 05 Nisan , 2012, 23:56:14
Masallah melegine aysenurcum  :nazar: buyumus de erkek oldugunu gostermis  :aferin:
rabbim hep boyle guzel haberler vermeni nasip etsin  :amin:
sizin gunlukleri okudukca bende hevesemi geliyorum nedir  :k06:

saol canim benimmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ee o zaman yavas yavass sendee bu guzelligi yasamaya baslaaa :opucuk: :opucuk: :opucuk:
cok guzel bi duygu rabbimisteyen herkese yasatsin zamani gelince sanada insallah :amin: :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 06 Nisan , 2012, 00:58:02
aysenurcum oncelıkle allah kucagına almayı nasıp etsın  :amin: çok şukur bugunlerıde gorduk cınsıyetıde bellı olmus nasıl sevındım  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: saglıgıda yerınde masallah paşamıza  :amin: :nazar: bırlıkde ne gıunler gecırdık  :'( şimdı bunları okudukça tekrardan sukredıyorum rabbıme  :amin: bana cok destek olmustun dualarda allah razı olsun hıc unutmam herkesın yaptıklarını  :amin: :opucuk: bu arada benım vakktım olmuyor sıteye gırmeye kusura bakma canım daha yenı okuyorum gunlugunu  :flowers: ınsallah hep guzel şeyler paylaşirsın  :amin: :amin: aeol optum  :opucuk:

amin canim cok saoll :opucuk: :opucuk:
evet emir pasa seni birakmiyo göremiyoruz artik seni ama olsun onlar saglikli olsundaa yerim ben kuzumu büyümüsdür yaa :love9: :love9:
evet cok zor gunlerdi geride kaldi cok sukur bende oyle cok sukrediyorumki o tekme attikca seni verene kurban olurum annemmm bu gunleride gorcekmisimmi diyorum :love9: :love9: :love9: :love9: binlerce kez sukurler olsun rabbimee :amin: :amin: :amin:
emirimi öp kokla yerime canim kendine iyi bak :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 06 Nisan , 2012, 01:01:25
HAYIRLI OLSUN CANIMMM  :flowers:
[/b]

saol canimmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 06 Nisan , 2012, 08:22:30
Maşallah kuzuma  :nazar:
Ayşenurum hayırlısıyla kucağınada alırsın inşallah :amin: Hep böyle güzel haberler vermeyi nasip etsin RABBİM :amin: :amin:

aminn saol bidenemm insallah darisi sana sende guzel haberlerle gel insallah sabirsizlikla bekliyorum seninde bu guzel haberi verecegin gunu hep dualarimdasin :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: mutluluk - 06 Nisan , 2012, 08:46:43
AYŞENURUM MAŞALLAH BEBEĞİNE.RABBİM HER ZAMAN BÖYLE GÜZEL HABERLER ALMANIZI NASİP ETSİN. :opucuk:

aminnn saol canim insallah en yakin zamanda sizde verirsiniz böyle guzel haberler :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: melek100lü - 06 Nisan , 2012, 09:53:39
:nazar: :nazar: :nazar: maaşallah size inşallah kucağınada almak nasip etsin rabbim bu yollarda eylemesin inşallah bütün bebek bekleyen arkadaşlarımızı bizede bukadar büyümek ve kucamıza almak nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

amin saol canimm insallah darisi size kalp atislarina cinsiyetine kucagimiza almamziza insallahh :opucuk: :opucuk: sabirsizlikla bekliyoruzzz :love9: :love9: :love9:

]

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: