05 Mayıs , 2024, 07:41:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bu Gün Eşiyle Kavga Eden Bacılar Kulübü :)

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Şubat , 2012, 20:19:11

« önceki - sonraki »

burcum

demekki ben buranın müdavimi olucam sağolsun kocam olucak mendebur beni haftanın 4 günü sinir eder :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: en son geçen çarşamba dalacaktım annem vardı ses etmedim o günden beri konuşmuyordum dün kızı bize kalmaya gelince mecburen barış ilan ettim  :cildir: ama intikam soğuk yenen bir yemektir bekliyorum pusu da :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gerçi bu salı da istanbula gidiyor cuma dönücek :honk:

rümeysaa

bugün beni gıcık etmekte üstüne yoktu konuşmalarımız hep çekişmeli geçti... :violent1:

Balböceği

Alıntı yapılan: burcum - 19 Şubat , 2012, 01:18:08
demekki ben buranın müdavimi olucam sağolsun kocam olucak mendebur beni haftanın 4 günü sinir eder :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: en son geçen çarşamba dalacaktım annem vardı ses etmedim o günden beri konuşmuyordum dün kızı bize kalmaya gelince mecburen barış ilan ettim  :cildir: ama intikam soğuk yenen bir yemektir bekliyorum pusu da :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gerçi bu salı da istanbula gidiyor cuma dönücek :honk:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

FeHi

Öznur Süpersinnn :opucuk:
Kulubü sık sık ziyaret edenlerden biride BEn olcam gibi gelio.. Bu sıralar çok gözüme batmaya başladı okadar içimi doldurmuş ki en ufak bişiyde patlamaya hazır bekliorm :caca:

HASRET!M S@N@

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Şubat , 2012, 09:26:17
Öznur Süpersinnn :opucuk:
Kulubü sık sık ziyaret edenlerden biride BEn olcam gibi gelio.. Bu sıralar çok gözüme batmaya başladı okadar içimi doldurmuş ki en ufak bişiyde patlamaya hazır bekliorm :caca:

ne demek canım benim  :opucuk:

umarım pek ziyaret etmek zorunda kalmazsınız...

bu aralar ben de kavga etmek istiyorum. ara sıra tutuyo damarım .adama çatasım var. ama niye ben de bilmiyorum  :laughing7: dün beni yemeğe götürdü. ama yaranamadı. ya aslında tam içimi dökemedim. şööle şiddetli bi kavga etmeliyiz ki deşarj olmalıyım.  :cildir:

Aytii

FeHi

Cananım sözde Barıştık ama gel-gör ki ; yaptığı söylediği herşey gıcığıma gidio demek ki daha içim dolu :caca: yüzüne baktgmda bana söyledikleri gelio iice gıcık oluom ...
Bide birazdan evin tlf da- kapı da durmas bahaneden gelen çok olur Cuma günü sesimizi epey duyurduk binaya :violent1: :'(

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 20 Şubat , 2012, 09:32:31
Öznur  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bi bu konu eksikti oda oldu  :ehi: :ehi: :ehi:

:laughing7: :laughing7: :laughing7:

napayım aytenim yaaa... o gece baktım farz etki burayı o okicak konusunda dertleşiliyo. bari dedim konu açayım da orası fazla meşgul olmasın. ama bak diyom ben bu konu trend topic olur  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 20 Şubat , 2012, 09:37:17
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 20 Şubat , 2012, 09:32:31
Öznur  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bi bu konu eksikti oda oldu  :ehi: :ehi: :ehi:

:laughing7: :laughing7: :laughing7:

napayım aytenim yaaa... o gece baktım farz etki burayı o okicak konusunda dertleşiliyo. bari dedim konu açayım da orası fazla meşgul olmasın. ama bak diyom ben bu konu trend topic olur  :ehi:

maşallahı var  :laughing7: meğer bu konunun açılması bekleniyomuş  :toothy10:

HASRET!M S@N@

hmmm oluyor canım bazen bizde gece yarısı kavga ediyoruz bagrıs cagrıs hop kalkıyor ama bizim binadan kimse gelmez öyle
evet söyledikleri içinden hiç çıkmıyor cıkmazda hiçbir zmana ama napıcan üstünü kapatıp
oturacaksın zamanla kapanıyor yaran ahhh bu erkekler sinirlenince ne dedikelrini bilmiyorlar
biz kadınlar sinirlensek bile kırıcı sözlerden kacınıp frenliyoruz kendimizi ama onlar allah ne verdiyse
sonra pişman oluyorlar ama iş işten geciyor ben artık hiç takmıyorum hiç bir sey moralimi bozmuyor
sende bosver gülüm benm

HASRET!M S@N@

öznurcum bencede cok güzel düşünmüşün

FeHi

Öznur tek kelimeyle güzel düşünmüşsün :icon_thumright:

Canancım çok doğru diosn hep sindirip geri çekilmek bize düşüo :(

HASRET!M S@N@

baska yapacak bişi yok malesef canım benm
taktıkca kendine ediyorsun benm artık felsefem su içinde bulundugun anın tadını cıkar
o an birdaha gelmicek inan bunu düşününce kimse moralimi bozamıyor hiçbirseyi takmıyorum
benm taktıklarım benm onları taktıgım kadar beni takıyor mu hayır öyleyse sende takılma
braz tekerleme gibi oldu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mutluluk

benim eşimle hiç sorunum yok ailesi yüzünden hep kavgamız oluyor.ben tınlamıyorum onları ama eşime söyleyince işte o an ben şahsen vampirleşiyorum.yani yazarsam bitmez yazdıklarım. :cildir: