Bu Gün Eşiyle Kavga Eden Bacılar Kulübü :)

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Şubat , 2012, 20:19:11

« önceki - sonraki »

mutluluk

VALLA BENDE ARTIK UMURSAMAMAYA ÇALIŞICAM.BAŞKA ÇARE YOK.

°•.ℓανιηуα.•°

evet insan değişmiyo değil mi  :sad1:

yaradılış gereği o kadar farklıyız ki erkeklerden. onların bizi anlayabilmesi hemen hemen imkansız  :honk:

gökçe58

bayıldım bu bölüme iyiki açılmış valla bizde barışalı çok olmadı. kavgalı olmak çok kötü ya rabbim kimsenin evine huzursuzluk veresin...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: gökçe58 - 22 Şubat , 2012, 11:13:07
bayıldım bu bölüme iyiki açılmış valla bizde barışalı çok olmadı. kavgalı olmak çok kötü ya rabbim kimsenin evine huzursuzluk veresin...

amin canım amiiin.... kavgasız ilişki çok monoton olur beaa...  :laughing7:

açıkçası ben seviyorum kavga etmeyi  8)  :tongue3:

kavga etmiyoruz biz diyenlere de inanmıyorum  :tongue3:

Aytii

gökçe58

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 22 Şubat , 2012, 11:33:31
Alıntı yapılan: gökçe58 - 22 Şubat , 2012, 11:13:07

amin canım amiiin.... kavgasız ilişki çok monoton olur beaa...  :laughing7:

açıkçası ben seviyorum kavga etmeyi  8)  :tongue3:

kavga etmiyoruz biz diyenlere de inanmıyorum  :tongue3:

valla bende inanmıyorum ben çosunca çok abartırım kavgayı asla susmam herşeye cevap veririrm çıkdırıyor bu halime çıldırsın beni üzdükten sonra. 10. ayımıza girdik iki büyük kavga ettik ikisinde de evi terketme numarası yaptım yedi  :ehi:    :ehi:   gözümün kara olduğuma emin oldu artıkım...

mutluluk

kelebegimm

bizde hala konusmuyoruz  8) 8)
hic umrumdada deil aytenin dedigi gibi yapiyorum  :icon_thumright: :icon_thumright:
en dogrusuda buymus konusmuyormu bende konusmuyom  :D :D
o saniyoki gidecem yanina konuscam ondan once yatiyorum
kafam dinlenio valla ben özlemem mecbur gelecek artik ogrendim o yuzden takmiyorum bile onun keyfine gore hareket ediyorum daha rahatmis boyle  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

]

DENİZGÖZLÜM81

kızlar yazıları okudum gülmekten koptum nekadar çıkgınsınız :cildir: :k06:  çok şükür bu aralar iyiyiz okadar iyiyizki bebişl yapma aşamasındayız aman nazar değmesin :nazar: :basardim: :muzz: :hieyt: :hieyt: :k06:

kelebegimm

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 22 Şubat , 2012, 13:23:41
kızlar yazıları okudum gülmekten koptum nekadar çıkgınsınız :cildir: :k06:  çok şükür bu aralar iyiyiz okadar iyiyizki bebişl yapma aşamasındayız aman nazar değmesin :nazar: :basardim: :muzz: :hieyt: :hieyt: :k06:
bende öyle diyodum ama bi nazar ettim kendimize duzelemiozzzz

]

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: kelebegimm - 22 Şubat , 2012, 13:25:15
bacım ben değil ama kaynanamın nazar etmesinden korkuyorum  :k06:

rümeysaa

Alıntı yapılan: mutluluk - 22 Şubat , 2012, 09:58:21
VALLA BENDE ARTIK UMURSAMAMAYA ÇALIŞICAM.BAŞKA ÇARE YOK.

aynen ya en güzeli umursamamak çoktaa tııınnn diyeceksin geçiceksin kenara... 8) 8)

kelebegimm

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 22 Şubat , 2012, 13:31:16
o zaman kaynanana deki senin nazarin degio bize de nazari degen kisiye yuzune karsi soleyince bidaha degmezmis
tabi kaynanaya nasil solersin bilemem artik  :k06: :k06: :k06:

]

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: kelebegimm - 22 Şubat , 2012, 13:32:52
Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 22 Şubat , 2012, 13:31:16
o zaman kaynanana deki senin nazarin degio bize de nazari degen kisiye yuzune karsi soleyince bidaha degmezmis ben ve eşim kaynanama dedik seni bizi sevme sen bişey diyince beize nazar değdiriyorsun riraz surat yaptı kabullenmedi ama sonuç bu kayın babam der biz bişey demeyelim nazar değer diye o akıllı adam

tabi kaynanaya nasil solersin bilemem artik  :k06: :k06: :k06:

kelebegimm

zaten allahdan su kayinbabalar akilli oluyoo
yoksa hiiicc cekilmezler vallaa

]