ANNELER COCUK BİSİKLETLERİNDEN HANGILERINI ÖNERIYORSUNUZ YARDIMCI OLURMUSUNUZ???

Başlatan *TuGba*, 18 Şubat , 2012, 19:57:22

« önceki - sonraki »

*TuGba*

ARKADASLAR KIZIM 1 BUCUK YASINDA BASKA YERDE GORDUGU ZAMAN İNMEK BILMIYOR BİSİKLETTN NASI Bİ MODEL ALSAM KULLANISLI VE GUVENLI OLUR???????? :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

Lă_Tăhzen!

Şu tarz bisikletler  güzel bence önünde korunagı da var bi arkadasımda görmustum kızımda heves etti  bende almayı dusunuyorum bundan  benim kızımda 1.5 yaşında

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: *TuGba* - 18 Şubat , 2012, 19:57:22
ARKADASLAR KIZIM 1 BUCUK YASINDA BASKA YERDE GORDUGU ZAMAN İNMEK BILMIYOR BİSİKLETTN NASI Bİ MODEL ALSAM KULLANISLI VE GUVENLI OLUR???????? :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

hay Allah razı olsun. konu süper. biz de bu gün gittik oğluşuma bisiklet bakmaya. ama beğenemedik. acaba at tarzı bişiy mi alsak diye tereddüte düştük. fikirler iyi olucak.

Lă_Tăhzen!

Öznur'cum sarper gibiyken biz Asele aldık at tarzında ama hiç beceremedi ona göre olmadıgı için daha yeni yeni keşfetmeye ve oynamaya başladı yukarıya ekledıgım tarz da erkekler için olanından al alacaksan bence

βαlκιz

kesinlikle nurun ekledigi gibi al derim
çok hoşlar dışarıya çıkarıp sen sürersin gezdirirsin rahat olur
ben geçen sene  3 tekerlekli ufak  almıştım
onlar büyük 2 tane çok yer kaplar diye almadım  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 18 Şubat , 2012, 20:00:17
Şu tarz bisikletler  güzel bence önünde korunagı da var bi arkadasımda görmustum kızımda heves etti  bende almayı dusunuyorum bundan  benim kızımda 1.5 yaşında

Bizde bundan alacaz  :k06:

yazin gelmesini bekliyoruz cok guzel bence  :occasion14:

*TuGba*

arkadaslar tesekkurler bnmde aklımdaydı da o model yınede sıze sormak ıstedım tesekkurlr :occasion5: :occasion14: :occasion5: :occasion14:

by_thinkman

www.penguenbebe.com adresinden kolay ve ucuza en uygun ürünü bulabilirsiniz. Sadece bisiklet olarak değil aradığınız bütün anne ve bebek için gereken ürünleride bulabilirsiniz.

gigli

Sizi biraz nostaljiye davet ediyorum,okulda öğrendiklerinizi ne kadar hatırlıyorsunuz test edin hem de sony fotoğraf makinesi kazanın http://www.hurriyetaile.com/okankoleji/

tuana1

benimki da 1.5 yasında. smart trike kullanıyoruz. arkada kumandalı. o oturuyor ben itiyorum.  :occasion14: memnunum. ama ne alırsanız alın bebeğiniz başka cocukların bisikletleri daha çok sever!  :laughing7:

BegumMidilli82

kızlar oğluşuma amcası 1,5 yaşındayken kraftın bisikletlerinden almıştı arabamızın bagajı müsait olduğundan ne zaman dolaşmaya çıksak onuda yanımızda götürüyorduk..

üzerindeki tente sayesinde oğluşumun başına güneş falan geçmiyordu

biz baya memmunduk daha sonra arkadaşımızın oğluna hediye ettik bisikleti onlarda baya bir süre kullandılar.

biz para verip almadık ama bence verilen paraya değer bir ürün die düşünüyorum :D