En Güzel Küçüklük Fotoğrafımız Yarışması(Katılım)

Başlatan Lă_Tăhzen!, 18 Şubat , 2012, 15:54:36

« önceki - sonraki »

veliff

Lă_Tăhzen!

Bugundu ama en az şöyle 10'a ulaşsın istıyoroum yarını bulabılır  ;)

susanna

nurcum eger tek oy hakki vericeksen katilimcinin cok olmasina gerek yok  :laughing7:

tweety0555

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 20 Şubat , 2012, 11:29:23

bence cok katılımcı olunca hıc bır zevkı olmuyor tek oy hakkı ve en fazla 7 kısı ıle yarısma yapılmalı dıye dusunuyorum eger 5 kısı olduysa yarısma acmalısın sayın modum :tongue3: :opucuk: acmazsan  tum kıbarlıgım gıdecek bu hale gelecem bak :caca: :caca: :cussing: :cussing: :cussing: :cildir: :cildir: :cildir:

veliff

bencede çok kalabalık olunca bişey anlaşılmıyo katılıyorum arkadaşa 6 bence iyi rakam yinede beklenicekse en fazla 10 olsun..

tweety0555

bence 10 da cok fazla bır sayı yanı ınsan karar veremıyor bırde cok detaylı bakım yapamıyoruz  :suclu:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

1 hafta katılım 1 hafta oylama olsaa 1 hafta öncesindende açılsınmı açılmasınmıı konusulsaa daha çok beklersınızz bu sonuclarıı 1 ay sora anca öğrenirsiniz :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 20 Şubat , 2012, 14:22:34
1 hafta katılım 1 hafta oylama olsaa 1 hafta öncesindende açılsınmı açılmasınmıı konusulsaa daha çok beklersınızz bu sonuclarıı 1 ay sora anca öğrenirsiniz :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

yaşlandık yarışmalarla  :laughing7:

tweety0555

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 20 Şubat , 2012, 14:22:34

ya gonca oyle cok uzun katılım ve anket oylaması sıkıyor :igrenc:
bıde su sonuclanmısları sılsenız yarısmalrın sadece yapılacaklar kalsa olmazmı sayfa cok dolu duruyor da :suclu:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

aynn katılıorum cok  fazla katılım ve cok oylama oldugunda saçma sapan bişey oluyoo max.10 katılım gayet ii oluyoo...zaten ben artık karar verdim katılmıorum bukadar 1.lik yeter banaa  :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 20 Şubat , 2012, 14:28:32
aynn katılıorum cok  fazla katılım ve cok oylama oldugunda saçma sapan bişey oluyoo max.10 katılım gayet ii oluyoo...zaten ben artık karar verdim katılmıorum bukadar 1.lik yeter banaa  :ehi: :ehi:

çok mütevazisin  :toothy10:

°•.ℓανιηуα.•°

evet ya nur çok katılımcı olmasın. vallahi zorlanıyorum.  :dontknow: hatta çok katılımcı olursa 2 ye böl. bence...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:caca: :caca: kızlar durun bakım yarın bende cekip yollucam sonra acılsın yarısma  :ehi: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Lă_Tăhzen!

Tamam kızlar belki göndermek isteyen olur diye 1 gun daha uzatıyorum yarısmayı ki kevser göndermek ıstıyor sanırım

Bir arkadasımızda çekildi yarısmadan zaten

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: tweety0555 - 20 Şubat , 2012, 13:15:17
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 20 Şubat , 2012, 11:29:23

bence cok katılımcı olunca hıc bır zevkı olmuyor tek oy hakkı ve en fazla 7 kısı ıle yarısma yapılmalı dıye dusunuyorum eger 5 kısı olduysa yarısma acmalısın sayın modum :tongue3: :opucuk: acmazsan  tum kıbarlıgım gıdecek bu hale gelecem bak :caca: :caca: :cussing: :cussing: :cussing: :cildir: :cildir: :cildir:

sayın yarısmacı adayım ben boş gezenın boş kalfası degilim daha yeni girdim eve 11 oldu  ne bu hiddet bu şiddet  :ehi: :ehi: :ehi:

şaka bır yana insallah yarın acıcam  zaten 7 8 kişiyiz bende tek oy kullanma hakkından yanayım  ;)