29 Nisan , 2024, 15:37:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Güzel Küçüklük Fotoğrafımız Yarışması(Katılım)

Başlatan Lă_Tăhzen!, 18 Şubat , 2012, 15:54:36

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Parlamamsı için karanlık oda da dene parlamaz demişti bi arkadas  :k06:

tweety0555

ben cerceveden cektım ama flassız cektım oyle de cıkar...bu durumada benım katıldıgımda ortaya cıktıııııı :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Lă_Tăhzen!

hüzünden_gelme

benımde ilkokula gıderken çektıgım var o olur mu önluklu falan  :ehi: ama nasıl cekıcem kı resmını  ::) bu akşam deneyeyım çekemezsem bendede ümidi kes bacım  :k06:

Lă_Tăhzen!

burcum

gevşek karılar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gönderin hadi :ehi: :ehi: :ehi: hişşş şaka yaptım he sakın yanlış anlamayın oyarım :caca: :ehi: :ehi: vallahi ağız tadıyla şurada şaka bile yapamıyoruz yanlış anlaşılıcaz diye :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: burcum - 19 Şubat , 2012, 16:38:52
gevşek karılar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gönderin hadi :ehi: :ehi: :ehi: hişşş şaka yaptım he sakın yanlış anlamayın oyarım :caca: :ehi: :ehi: vallahi ağız tadıyla şurada şaka bile yapamıyoruz yanlış anlaşılıcaz diye :ehi: :ehi: :ehi:

duygularımın tercumanı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çok pis duygu tercümanlığı yaparım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hesap numaramı veriyorum nurcum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ya gidin bi işinize yahuuu gulmekten bir hal oldu ben cıkıyorummmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

AyNi

aaa bende katılabilirim, ama yarın sabah çekerim.. olur mu?*

Lă_Tăhzen!

olur olur  bir iki gün daha uzayabilir yarısmamız haftasonuna denk geldiği için  görmeyenlerin oldugunu varsayaraktan uzayacak

Lă_Tăhzen!

6 kişi olduk hanımlar hadi bakalım yokmu daha gönderen