ARKADAŞLAR BİLENLER YARDIMCI OLABİLİRMİ?? LÜTFEN!!!

Başlatan _inci_tanem_, 18 Şubat , 2012, 11:43:39

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 19 Şubat , 2012, 14:08:38
yaptırmak istiyorum de ısrar et yaparlar canım bende 5 ay arayla yaptım düşükleri vucudun dinlenmesi iyi olur

evet canım bakalım bir deneyeceğim mecbur yani aslında pek ilgisi yok ama yinede dinlenelim burda adet bile olmadan kürtajsan sonra hamile akaln arkadaşlar var aslında sağlıklada almışlar bebişlerini kucaklarına maşallah RABBİM bizede nasip eder inşallah hayırlısıyla :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

tuba_alanya

Alıntı yapılan: yyeeliz - 19 Şubat , 2012, 12:55:54
Alıntı yapılan: tuba_alanya - 19 Şubat , 2012, 03:07:10
bende de pko vardı hatta doktorum ilerlemiş seviyede ameliyat olmam gerektiğini söyledi ne kadar doğruydu bilmiyorum ama ben incir kürünü uyguladım 1 ay içinde sonuç verdi son konturolümde pko den eser yok hem o hastalığın sadece gebeliğe engel olduğunu sanıyordum düşüğe yol açtığını ilk senden duydum  :-ooo
[/qu

gebeliğe engel ama %5 derecede az bi etkisi olabiliyomuş sende gebelik oluştumu peki ben soğan kürü düşünüyorum ama içemem gibi geliyo bir sefer bir yudum aldım yutamadım ama bu sefer hedef büyük inşallah içebilirim

benim eşimdede problem var biz aşılama deneyeceğiz ama soğan kürününde çok fazla faydası olduğunu duydum etrafımdada canlı örnekleri var geçen gün bi programda doktorun bi taneside söyledi pko e iyi geliyor diye bence dene gözlerini kapat ılıt bi kerede yut gitsin :)

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: tuba_alanya - 19 Şubat , 2012, 14:39:33
Alıntı yapılan: yyeeliz - 19 Şubat , 2012, 12:55:54
Alıntı yapılan: tuba_alanya - 19 Şubat , 2012, 03:07:10
bende de pko vardı hatta doktorum ilerlemiş seviyede ameliyat olmam gerektiğini söyledi ne kadar doğruydu bilmiyorum ama ben incir kürünü uyguladım 1 ay içinde sonuç verdi son konturolümde pko den eser yok hem o hastalığın sadece gebeliğe engel olduğunu sanıyordum düşüğe yol açtığını ilk senden duydum  :-ooo
[/qu

gebeliğe engel ama %5 derecede az bi etkisi olabiliyomuş sende gebelik oluştumu peki ben soğan kürü düşünüyorum ama içemem gibi geliyo bir sefer bir yudum aldım yutamadım ama bu sefer hedef büyük inşallah içebilirim

benim eşimdede problem var biz aşılama deneyeceğiz ama soğan kürününde çok fazla faydası olduğunu duydum etrafımdada canlı örnekleri var geçen gün bi programda doktorun bi taneside söyledi pko e iyi geliyor diye bence dene gözlerini kapat ılıt bi kerede yut gitsin :)

bakalım canım denenmem lazım inşallah sorunların üstesindne kısa süre geliriz  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: