FETİH 1453 VİZYONA GİRDİ...

Başlatan Lă_Tăhzen!, 16 Şubat , 2012, 20:38:41

« önceki - sonraki »

Balböceği

bende gitmek istiyorum ama nerde  :sad1:

doğangüneş

MÜSTEHCEN SAHNELER VARMIŞ SANIRIM  :'(
GİDEN ARKADAŞLAR VAR MIYDI?

Balböceği

Lă_Tăhzen!

doğangüneş

oğlum 9 yaşında onunla giderim diyordum yattı  mı yanii  :honk:

:caca: :caca: :caca:

xxcansuxx

film tanıtımlarını gördükçe içim gidiyor eşime diyorum artık sinema keyfimizde olmayacak mı  :'( kızımı bırakamam kimseye ilerde evde izleriz artık sinemanın yerini tutmaz ya bende merak ediyorum

veliff

bizde bugün gittik çok beğendim savaş sahneleri güzel ve gerçekçiydi.. uzun bi film olmasına rağmen denildiği gibi eksiklikleri vardı son sahneyi daha coşkulu beklerdim basit olmuş biraz.. ama genel olarak etkileyiciydi görülesi bi film olmuş..

veliff

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Şubat , 2012, 21:19:32
film tanıtımlarını gördükçe içim gidiyor eşime diyorum artık sinema keyfimizde olmayacak mı  :'( kızımı bırakamam kimseye ilerde evde izleriz artık sinemanın yerini tutmaz ya bende merak ediyorum
oğlum 1 yaşında ve biz eşimle 1 sene sonra ilk defa sinemaya gittik başbaşa.. bi süre biraz fedakarlık yapmak gerekiyo işte..

xxcansuxx

Alıntı yapılan: veliff - 19 Şubat , 2012, 21:44:54
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Şubat , 2012, 21:19:32
oğlum 1 yaşında ve biz eşimle 1 sene sonra ilk defa sinemaya gittik başbaşa.. bi süre biraz fedakarlık yapmak gerekiyo işte..
gerçekten bu bebek işi çok fedakarlık istiyormuş hiç bir şey eskisi gibi değil ama her şeye değer iyi ki öncesinde eşimle güzel kaliteli zaman geçirmişim başbaşa  :love8: şimdi kızımın büyütüoruz el birliği ile  :love9: :love9:

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: doğangüneş - 19 Şubat , 2012, 15:13:07

Canım müstehcen sahne derken 2 kısa öpüşme sahnesi dışında kötü bişey yok gönül rahatlığıyla güdebilirsiniz çocuklarınızla  :icon_thumright:

doğangüneş

Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 19 Şubat , 2012, 22:36:14

Canım müstehcen sahne derken 2 kısa öpüşme sahnesi dışında kötü bişey yok gönül rahatlığıyla güdebilirsiniz çocuklarınızla  :icon_thumright:

saol cnm yaa..okuduğum bazı yorumlar kafamı karıştırmıştı..

fıstık

BEN ÇOK BEĞENDİM ŞİMDİYE KADAR TÜRK SİNEMASININ YAPTIĞI ENİYİ FİLM  :icon_thumright:

GÖRSEL EFEKT TEKNİK SAVAŞ SAHNELERİ GÖRKEMLİYDİ

DİNİ BİR FİLM OLMADIĞI İÇİN BEN YETERLİBULDUM DOĞRUSU

ZATEN FİLM FETİH SURESİ OKUNARAK BAŞLIYOR

SULTAN MEHMETHAN 'IN İMAMLIK ETTİĞİ KOSKOCA ORDUNUN SAVAŞ ÖNCESİ NAMAZ KILMASI ÇOK GÜZELDİ

BAZI YERLERDE ACIMASIZCA ELEŞTİRİLMESİNİ HİÇ YAKIŞTIRAMADIM DOĞRUSU

Lă_Tăhzen!

off izlerken tüyler diken diken olur ya

fıstık

İMKANI OLAN GİTSİN GÖRSÜN BENCE  :icon_thumright:

__nil__

hayır hiç yoktu canım.hatta dedim ki bugün eşime hareme vs. herhangi bir cinsel içerikli sahne yoktu hayret diye.tamamen fetihle ilgiliydi konu içerik vs.