Hamileler, Anneler Bi Bakarmısınız?

Başlatan Nezo, 14 Şubat , 2012, 14:24:03

« önceki - sonraki »

__nil__

batıl inanç bunlar doğruluk payı yok bence.benimde gülüm geldi gayet de güzel kokladım vs.

nazo-58

ya bende kokladım cicegimi kaç kere,bide biraz önce bi avuç çilek yedim bişi olur miki korktumm :y25:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

nezcim inanma boyle seylere inanirsan basina gelir  :k06: :k06: :k06: ben bolca cilekte yedim gulde kokladim biseycik olmadi ikisinede  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Ezocan84

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 14 Şubat , 2012, 14:24:03
Ya Kızlar Bu Kırmızı Renk Çiçeklere Dokunmayın Koklamayın Falan Derler Bebekte Gül Beni Kırmızı Lekeler Falan Olmasın Diye. Doğruluk Payı Nedir Acaba Ya  ???
Güllerim Geldi Koklayamıyorum Korkudan Bakıyorum Uzaktan Öyle Öcü Gibi  :ehi:

canim ben böyle birsey hic duymadim, hamileligim boyuncada cicek aldim, genelde severim evde canli cicek gül falan, kokladimda dokundumda..

susanna

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 14 Şubat , 2012, 14:24:03
Ya Kızlar Bu Kırmızı Renk Çiçeklere Dokunmayın Koklamayın Falan Derler Bebekte Gül Beni Kırmızı Lekeler Falan Olmasın Diye. Doğruluk Payı Nedir Acaba Ya  ???
Güllerim Geldi Koklayamıyorum Korkudan Bakıyorum Uzaktan Öyle Öcü Gibi  :ehi:

canim korkmaaa kocakari masali bunlarrr  :aferin: doya doya kokla gullerini

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 14 Şubat , 2012, 18:09:54
bende böyle şeyler çok duydum ama inamıyorum. eğer bu gerçekse benim bebek kıp kırmızı doğar çünkü ayıptır söylemsi çok çilek yedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  nezom istersen doktora soruyum ben konuyu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  bir doktor arkadaşa arkadaşım için bu konuyu sormuştum. alakası yok demişti. göbeğini bir yere çarpmamaya düşmemeye dikkat etsin demişti. eğer göbeğini çarparsan yada düşersen bebekteki kılcal damarlar zarar görüp patlaya biliyormuş. çatlayan kılcal damar ömür boyu kırmızı kalıyormuş. bence yemekle alakası yok
Ahahaha Bencede Sen Bi Ara Sor Doktorunu  :toothy10:

Nezo

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 14 Şubat , 2012, 17:48:04
NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM AMA ANNEM BANA HAMİLEYKEN DİZİNE BÖĞÜRTLEN YAPIŞMIŞ YANLIŞLIKLA VE BENİM DİZİMDE BÖĞÜRTLENİN AYNISI VAR :ehi: 
Hadi Yaa  :-ooo Benim Yengemde Denemek İçin Cigere Dokundu Snrada Bacağına Dokundu Çocuğunun Bacağında Küçük Kahverengi Bi Lekes Var  :ehi:

mutluluk

benim annemde hamileyken ziyaretten gelen bir şekeri yemiş.sonra ayağını kaşımış sağ bacağımın yarısına kadar kahverengi leke var.herkes görünce şaşırır.

HASRET!M S@N@

ben inanıyorum böyle seylere benimde boynumda lekem var dogum lekesi diyorlar bence her ihtimale karsı dikkatli olmakta yarar var

mutluluk

yok yok bence de var böyle şeyler annem dio dikkat edin herhangi bir ziyarete gittiğiniz de.elinizi vücudunuza vurmayın diye.

kelebegimm

dun aksam kapiyi bi acdim esim ellerinle gullerle geldi hemen aklima nez geldi :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: nerden aklima getirdin kiz hic koklayamadim korkuma kirmizisina bile ellemedim valla saplarindan tutup vazoya koydum zavallilari :k06: :k06:

]

Nezo

Alıntı yapılan: kelebegimm - 15 Şubat , 2012, 14:35:50
dun aksam kapiyi bi acdim esim ellerinle gullerle geldi hemen aklima nez geldi :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: nerden aklima getirdin kiz hic koklayamadim korkuma kirmizisina bile ellemedim valla saplarindan tutup vazoya koydum zavallilari :k06: :k06:
Hadi Yaaa Kendimi Kınıyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

beynâ

ben hamileyken aşerdiğin şeyi anında yiyemeyip vücudunun biyerini kaşırsan o şekil çıkarmış diye duymuştum..annem komşu balık pişirince kokusundan aşermiş,yiyememiş,benim göğsümün altında ufak bi balık izim var şimcik.. ;D

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: beynâ - 17 Şubat , 2012, 16:09:06
ben hamileyken aşerdiğin şeyi anında yiyemeyip vücudunun biyerini kaşırsan o şekil çıkarmış diye duymuştum..annem komşu balık pişirince kokusundan aşermiş,yiyememiş,benim göğsümün altında ufak bi balık izim var şimcik.. ;D

aa ciddimisin onsan değildir kız her canımız çektiğini yiyemiyoruz ki hamilelikte mesela benim canım döner çekmişti ama bulamamıştım o saatte ama oğlumda döner izi yok :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

ben de hamileyken ciğer yedim. yok yeme izi çıkar böööle çocuğun suratında pis bi leke olur dediler.

bana ne bana ne dedim ve bi güzel yedim.  :hungry:

valla hiç bi yerinde leke yok. lokum gibi, bembeyaz kar gibi oğlum  :nazar:  :laughing7: :laughing7:

böyle şeyler hurafe yaaaa :-\