DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN tweety0555

Başlatan Lă_Tăhzen!, 14 Şubat , 2012, 01:49:00

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Neşeli canlı capcanlı  sempatik bayan hayatında kendin gibi hep gülücüklerden ibaret olsun yeni yaşın kutlu olsun....

Seni yeni tanıdım iyiki tanıdım  eşinle yakısıklı paşalarınla nice güzel seneler geçirmeni dilerim

Mutlu yıllar  :flowers:

KONYALI

tweety0555

aaa nur cokk tesekkur edıyorum yazıların ıcın allah razı olsun ...amın guzel dıleklerın ıcın canım benım :opucuk: :opucuk: :opucuk: bu arada bakalım kım acacak dıye cok merak edıyordum dogruyu soylemek gerekırse baska bırılerınden beklıyordum sende geldı sagol....

Alıntı yapılan: KONYALI - 14 Şubat , 2012, 01:55:07
nice senelere özlemmmm

sagol guzel arkadasım...

Aytii

ÖZlemmmm hepiiii börtneyyyyyy tu yuuuuuu  :tongue3: :k06:

iyiki doğdun kız  :opucuk: hatta iyiki tanımışım yani  :D öptüm kocaman seni sevgililer günü güzeli  :laughing7: :love9:

tweety0555

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Şubat , 2012, 08:06:31
ÖZlemmmm hepiiii börtneyyyyyy tu yuuuuuu  :tongue3: :k06:

iyiki doğdun kız  :opucuk: hatta iyiki tanımışım yani  :D öptüm kocaman seni sevgililer günü güzeli  :laughing7: :love9:

hehehheheh he kız ben sevıgı bocuguyum :ehi: :ehi: :ehi: sagol canım benım :love9:

gökçe58

özlem doğum günün kutlu olsun bende iyiki tanıdım seni nice mutlu yıllara eşin ve çocuklarınla inşallah.  :flowers:

Nezo

Canımmm  :hieyt: :hieyt: Ne Güzel Günde Doğmuşsun Gı Senden de Bu Beklenirdi Zaten  :laughing7:
Doğum Günü Kutlu Olsun May Tiçır  ;D Nice Nice Mutlu Yaşlara İnşallaaaaaah Yüzündeki Gülücükler Eksik Olmasın Hep Böyle Şen Şakrak Ol 
:opucuk:

suzannn

iyiki doğdun canım nice senelere tüm sevdiklerinle inşallah

Demet_dk

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ÖZLEMCİM  :opucuk: :love9:

tweety0555

gokce ,mıray ,demet,suzan  ve nez cok sagolun :opucuk:

nezz vallahı benım bugun ııcın ozel bır gayretım olmadı zaten dogdugumda sevgululer gunu yokmus :ehi:bakmıslar ben cok sevgı manyagıyım yapalım gıtsın demısler :toothy10: :toothy10:

Nezo

Alıntı yapılan: tweety0555 - 14 Şubat , 2012, 11:08:22

nezz vallahı benım bugun ııcın ozel bır gayretım olmadı zaten dogdugumda sevgululer gunu yokmus :ehi:bakmıslar ben cok sevgı manyagıyım yapalım gıtsın demısler :toothy10: :toothy10:
Sevgililer Günü Senin Yüzünden Çıktı Demeeeek Saldırın  :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ÖZLEM   :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: :love9: :love9: :love9: :love9: 

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tweety0555

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 14 Şubat , 2012, 11:10:28

yawww kocalar benı lınc edecek sız degul:))) ben kacar kuafore

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 11:13:00
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ÖZLEM   :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: :love9: :love9: :love9: :love9: 

sagol sekerım :opucuk:

Nezo

Alıntı yapılan: tweety0555 - 14 Şubat , 2012, 11:14:03
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 14 Şubat , 2012, 11:10:28

yawww kocalar benı lınc edecek sız degul:))) ben kacar kuafore

Niye Bize Sevgililer Günüde Onlara Değilmi Saçını Başını Yolarım  :ehi: De Get Süslen Gel

tulayysl

mutlu yıllar özlem. kocan yırttı heee tek hediyeyle geciştircek seni. yeme sakın heee. iki dene istee