Sizce Eşiniz sizin hakkınızda ne düşünüyor

Başlatan Sır_Çiçegi, 13 Şubat , 2012, 21:37:02

« önceki - sonraki »

ayy

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Mart , 2012, 18:17:11
bütün ewi temizlettim eşime we bayramlık temiliği bana yaptırdın dio  :ehi: :ehi:
süpersinn ohhhh..benimki hep kendisi yapar zaten herşeyii bulaşık dışında eee onuda makine yapıyor zatennn ohhhh :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

normalde sofrayı kurar kaldırır filan ama ilk defa eline süpürge we vilada gecince tuhaf oldu  :ehi:
o halıları silkeler ben süpürür silerdim bugün hepsi ona kaldı  :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

BENİMKİ PEK YARDIM ETMEYİ SEVMİYOR MALESEF ELİNEDE YAKIŞMIYOR ZATEN BİLMİYORUM HAMİLE KALSAN NEOLCAK  :ehi: :ehi: :ehi: AMA KAHVALTI İŞİNİ İYİ YAPAR  :opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

BENMKİ MAŞŞALLAH KIZLAR BİRDE TİTİZDİR BENDE DIRDIR EDİRİM YETERR KAPATT  şu süpürgeyi diyee ayyyy nankörmüyüm bide nee :toothy10: :toothy10: hamiş kalsam beni sırtında taşıyacakmış okula falan öyle götürecek delimi ne adammm :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

bu aralar eşim benim hakkımda zok azimli ve istikrarlı bir hatun olduğumu düşünüyo. ayrıca başarılı buluyo  :icon_thumright: bunu kendisi de söylüyo  :k06:

melek100lü

VALLA AKLIMA BİŞEY GELMEDİ BİLEMİYORUM ÇOK KAPRİSLİ OLDUĞUMU SÖYLÜYE BİLİR  :violent1:

ayy

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Mart , 2012, 18:38:18
onu bulamayanlarda war ayşe dua et haline  :ehi:
Rabbimee bin şükürrr iyiki aşkişimle evlenmişimm bide minacık bir melek verse rabbim yada ikitane de hatta 3 tanede olabilirr :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayy - 25 Mart , 2012, 18:44:32
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Mart , 2012, 18:38:18
onu bulamayanlarda war ayşe dua et haline  :ehi:
Rabbimee bin şükürrr iyiki aşkişimle evlenmişimm bide minacık bir melek verse rabbim yada ikitane de hatta 3 tanede olabilirr :amin:

inş. oda olacak cnm  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

ayşecim  :opucuk: ay canım allah bozmasın inşallah mutluğunuzu bebeklede taçlandırsın inşallah   :amin: :amin: :amin: en kısa zamanda  :love9: :love9: :love8: :love9: :love9: tabiki duygucumuda canlarım benim çok kanım kaynıyor kız size negüzül dosluklar kuruldu ALLAH BOZMASIN İNŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

amin cnm amin buraya giremeyince kötü olyorum :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

iklima

Bazan neye sinirlendgmi ona söylemedigim için onun gözünde durup dururken kavga çıkaran bi eş oluyorum.ama neye sinirlendgmi neden bu kadar dellendgmi bilse olaylar çok daha büyür.ıçimde yaşayıp ona patlıyorum bu da benim zaman zaman dengesiz tavırlar sergledigim anlamına geliyor dışardan bakılınca.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!