PAŞAM ALERJİK BRONŞİT(ASTIM) OLMUŞ :(

Başlatan Pınar86, 13 Şubat , 2012, 00:02:32

« önceki - sonraki »

Pınar86

MRB. KIZLAR BU TEŞHİS BİZE BİR KAÇ AY ÖNCESİNDEN SÖYLENDİ. ELTİMİN KIZINA BEN BAKIYORDUM VE O SÜREKLİ HASTA OLUP OĞLUMA BULAŞTIRIYORDU ANASINIFINADA BAŞLADI İYİCE KEDİ GİBİ OLDU. BENDE ARAŞTIRIP OĞLUMA GRİP AŞISI YAPTIRMAYA KARAR VERDİM YAPTIRMAZ OLAYDIM ÇOCUĞUM ONDAN SONRA ÇOK FENA HASTALANDI HEP ATEŞLİ OLUP ÖKSÜRMEYE BAŞLADI DOKTORA GÖTÜRÜP GÖTÜRÜP DURDUK GRİP AŞISINDAKİ CANLI VİRÜSTEN DEDİLER GECER DEDİLER SÜREKLİ İLAÇ VERİP GÖNDERDİLER DERKEN BİR TÜRLÜ İYİLEŞMEDİ ÖZEL DOKTORLAR BİRŞEYE YARAMADI EN SON BAKIRKÖY DEVLET HASTANESİNE GÖTÜRMEYE KARAR VERDİK GÖTÜRDÜK ACİLE İYİCE KÖTÜ OLMUŞTU ÇÜNKÜ ADAM GİBİ İLGİ YOK BİŞEY YOK DAHA ÇOK SİNİRLERİM BOZULDU OĞLUMUN CİĞERLERİNE HIRILTI İNMİŞ NEFES BİLE ALAMIYORDU HEMEN BUHAR VERDİLER 3 KERE ARALIKLARLA EN SON ÇIKARKEN DOKTOR UYUZ BİR ŞEKİLDE İĞNELER VERDİ AMA HALA BANA NE OLDUĞUNU SÖYLEMEDİ BEN SORDUM NEYİ VAR DEDİM DİREK BANA ÖKÜÜÜÜZ GİBİ BRONŞİT OLMUŞ DEDİ :( ÖYLE KALDIM GÖZLERİM DOLDU BURNUMUN DİREĞİ SIZLADI :( BENİM KÜÇÜCÜK YAVRUM BRONŞİT OLMUŞ :( BİR SÜRÜ İLAÇ İĞNE KULLANMAYA BAŞLADI HADİ BİSMİLLAH AMA HALA BİR DÜZELME OLMADI KAFAYI YİYECEK GİBİ OLDUM ÖLDÜM ÖLDÜM DİRİLDİM YİNE HASTANE YOLLARINI TUTTUK DOĞUM YAPTIĞIM HASTANEDEKİ ÖZEL DOKTORA GÖTÜRDÜK ÖYLE BİR ALIŞMIŞLIK VARKİ İNSANLARDA KARŞILARINDAKİNİN ANNE OLDUĞUNU UTUNUP PAT DİYE HERŞEYİ RAHAT BİR ŞEKİLDE KABACA SÖYLÜYORLAR ODA EVET BRONŞİT OLMUŞ DEDİ AMA İĞNEDEN OLACAĞINI SANMIYORUM DEDİ KAN TESTİ YAPTIRMAMIZI İSTEDİ KANI YÜKSEK ÇIKTI KANINDA MİKROP VARMIŞ ALERJİSİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ ALERJİ İLACI VERDİ 6 AY BUNU KULLAN DEDİ VENTOLİN BİRDE TOZ KARIŞIM ASTIM İLACI ALTINDA BİR İLAÇ VERDİ :( OĞLUM O GÜNDEN BERİ BİR TÜRLÜ DÜZELMEK BİLMEDİ YEMEK YEMİYOR HALSİZ GÜLMÜYOR HEP ÖKSÜRÜK BURUN AKINTISI HIRILTI BURUNDA TIKANIKLIK BAZEN GÖĞSÜNE KULAĞIMI DAYIYORDUM İNANIN BEN BİLE HIRILTIYI DUYABİLİYORDUM GECELERİ UYUMAZ OLMUŞTU SÜREKLİ ODASINDA NÖBETTEYDİM AĞLAMAKTAN BENDE BİTTİM :( ZAR ZOR BİR KAÇ KAŞIK YEMEK YEDİYORDUM ONUDA KUSUYORDU :( İYİCE PSİKOLOJİM BOZULMAYA BAŞLADI. OĞLUMUN O GÜZEL YÜZÜNE BAKIP BAKIP ALLAHIMA DUALAR EDİYORDUM ALLAHIM OĞLUMA ŞİFA VER DİYE ONUN ACISINI BANA GÖSTERME DİYE :(
HALA DÜZELMELER OLMADI HEP HASTAYIZ EN SON ARKADAŞIM ABLASI ÖĞRENDİ GEL SENİ OĞLUMUN DOKTORUNA GÖTÜRİM DEDİ ONUNKİDE BRONŞİT OLMUŞ VE İYİ OLMUŞ DÜZELDİ FALAN DEDİ BİR UMUT ORAYADA GİTTİK KOCAMUSTAFAPAŞADA İRANLI BİR DOKTORMUŞ DOKTOR ÇOK İYİYDİ ÇOK İLGİLENDİ OĞLUMLA SOHPET ETTİ AYNI İLAÇLARI KULLANIN DEDİ ALERJİK ASTIM BRONŞİT OLMUŞ DEDİ :( AYYY ALLAHIM ÖLECEKTİM BRONŞİTİ BİLİYORDUM BİRDE ASTIM DEMEZMİ KENDİMİ ATASIM GELDİ BİR YERLERDEN :( BİZİM SALAK DOKTOR BAKMAMIŞ BU İRANLI DOKTOR K.B.B SEVK ETTİ KAMERA SİSTEMİ İLE OĞLUMUN KULAK VE BOĞAZINA BAKILDI GENİZ ETİ VE BADEMCİKLERİNİN BÜYÜK OLDUĞUNU SÖYLEDİ VE ORTA KULAK İLTİHABI VARMIŞ VE ARTMIŞ YAVRUM ONDAN DA UYUYAMIYORMUŞ :( GENİZ ETİNİN VE BADEMCİĞİNİN ALINMASINI SÖYLEDİ AMELİYAT OĞLUM KÜÇÜK OLDUĞU İÇİN ŞUAN BEKLEMEDE :( KENDİ DOKTORUMUZDA GENİZ ETİ FALAN NORMAL DEDİ BADEMCİKLERİ NORMAL DEDİ ARTIK KİME İNANACAĞIMI ŞAŞIRDIM YA :(

ORTA KULAK İLTİHABI İÇİN İLAÇ KULLANDIK ŞÜKÜR GECTİ BU İRANLI DOKTOR BANA UZAK OLDUĞU İÇİN HER ZAMAN GİDEMİYECEĞİM BİR YERDİ NEYSE BİZİM İLAÇLAR RAPORLU OLDUĞU İÇİN GİDİP BİR YERDEN ALAMIYORUM ANCAK ÇOCUK DOKTORUNUN GÖRÜP YAZMASI LAZIMMIŞ KENDİ ESKİ DOKTORUMUZA GİTTİK MECBUR ODA BİRAZ BOZULDU BAŞKA DOKTORA GİTTİM DİYE AMA UFACIK COCUK ASTIM OLAMAZ DEDİ ALERJİK BRONŞİT DEDİ İLAÇLARA DEVAM ET DEDİ AYLIK KONTROLLERE GİDİYORUZ 6 AYLIK TEDAVİ GÖRÜYORUZ ŞUAN BAKALIM NE OLACAK. ŞÜKÜRLER OLSUN BU ARALAR BİRAZ İYİ BAKALIM HER AN KORKUYORUM HAVADAN HEMEN NEM KAPIYOR :(

BU KADAR YAZMAMIN SEBEBİ O KADAR DOLUYUM Kİ O KADAR ZOR GÜNLER GECİRDİMKİ SİZLERLE PAYLAŞIP FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTEDİM VARMI BÖYLE BİR DURUM YAŞAYANLAR? NELER YAPTINIZ ?
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

hüzünden_gelme

:crybaby2: :crybaby2:

OKURKEN BENIMDE İÇİM SIZLADII YAVRUM NELER ÇEKMISS RABBIM TEZ ZAMANDA ŞİFASINI VERSIN EMINIM ÇOK ZORDUR SENIN İÇİN DAYANMAK AMA SEN EN GUCLUSU OLMALISIN CANIM  :opucuk: RABBIM VERIR SIFASINI INSALLAH DUALARIMDASINIZ  :amin:  :opucuk: :opucuk:

burcum

canım ALLAH tez zamanda paşana şifa versin :amin: benim kardeşim alerjik astım hava ve bir dünya ilaç kullanıyor kaç senedir sürekli hasta :y25: her ay antibiyotik kullanıyor desem yeri inşallah atlatırlar ALLAH ' ım her nerede varsa şifa versin :amin:

Pınar86

Kızlar çok sagolun dualarınız için Allah razı olsun :amin: bir hapşırsın öksürsün hemen zıplıyorum korkudan  :honk: inşalllah yine hasta olmaz diye :( oy ne zormuş çocuk büyütmek. Allahım sen yardım et :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

<<AyBüKe>>

Allah yavruna şifa versin canım  :amin:
  Okurken resmen içim parçalandı  :y25:
  Doktorlar gerçekten ruhsuz oluyolar, bi anne olduğumuzu düşünüp öyle bilgi verseler ama nerdee ...
  Aklına kötü şeyler getirme, sen iyi ol ki yavruna iyi bak, destek ol .
  En kısa zamanda iyileşir inş. canım paşan  :amin:  Dualarımdasın  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

Nezo

Canım Yaaa Kıyamam Çok Geçmiş Olsun Canım Rabbim Acil Şifasını Versin İnşallah  :amin:

suzannn

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN RABBİM ACİL ŞİFASINI VERSİN İNŞALLAH

aydinays

Canım çok geçmiş olsun rabbim evladının tez şifasını versin.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

cok gecmiş olsun rabbim acil sifalar versin

Balböceği

pınar, çok çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin  :amin:

Çok üzüldüm  :y25: Rabbim kimseye dert verip derman arattirmasin  :amin:

İş çocuk olunca akan sular duruyor  :sad1:

Daha küçücükler  :y25:

Pınar86

Çok sagolun arkadaşlar  :opucuk:

aynen cok küçükler dertlerini anlatamıyorlar yavrum kaç zaman orta kulak iltihabı çekmiş :( banyodan sonra kulaklarını kurutmama bayılan yavrum gitti artık hiç elletmez olda sürekli parmaklarını sokmaya başladı, sürekli kaşıyordu öyle olunca bende iyice anladım kulaklarında sıkıntı var :(

bir ara tekrar k.b.b götürcem oğlum doğduğundan beri nefes problemi var oyun oynarken hemen yoruluyor nefes nefese zor nefes alıyor geniz etimidir nedir iyice baktırcam.

yorum yapan bütün arkadaşlardan Allah razı olsun :amin:

Lă_Tăhzen!

Çok geçmiş olsun canım okurken çok kötü oldum yaşaması kimbilir nekadar zor

Rabbim acil şifalar versin umarım atlatırsınız oglun eski saglıgına geri döner 

Aytii

Allahım şifa versin  :amin:

büyük geçmiş olsun paşaya  :opucuk:

dua edicem onun için  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

çok çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url