28 Nisan , 2024, 08:47:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sükürler olsun Rabbime kizima kavustum:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 12 Şubat , 2012, 19:09:19

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

aaaa doğum mu yaptın canım yaaa hayırlabüyüt inş bebişini sezeryan acısını bilirim ama geçer 1 hafta 10 güne ayağa rahatça kalkarsın çok sevindim iyi olmanıza kokla meleğini benim için ne güzel kokuyodur şimdi oo :love9:

<<<betty>>>

gülüm çok sevindim canım benim, uzun zamandır giremiyordum yeni gördüm doğumunu,
gözün aydın olsun, Allah analı babalı büyütsün canım  :amin: :amin: :nazar:

Sır_Çiçegi

gülüm bebeginin ayakkabısının altına adımı yazmayı unutma  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun kizlar iyi dilekleriniz icin hepsini okudum ama cvp atamiyom cok duramiom artik nette annelik kolay deil  :k06: :k06: sükür dün evimize geldik ilk defa 3kisi olduk evde heyecanliydi  :love9: Rabbim her kadina bu güzel duyguyu yasatsin  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Şubat , 2012, 16:03:52
saolun kizlar iyi dilekleriniz icin hepsini okudum ama cvp atamiyom cok duramiom artik nette annelik kolay deil  :k06: :k06: sükür dün evimize geldik ilk defa 3kisi olduk evde heyecanliydi  :love9: Rabbim her kadina bu güzel duyguyu yasatsin  :amin: :amin:

amin canım benim inş sağlıkla daha nice hep beraber sağlıklı günler geçririrsiniz inşş

aydinays

Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Şubat , 2012, 20:13:34
Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Şubat , 2012, 16:03:52

amin canım benim inş sağlıkla daha nice hep beraber sağlıklı günler geçririrsiniz inşş

:amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

aaaaaa ben şimdi görüyorum yaaaa  ;D

gülcüm tebrik ediyorum canım demek ki aceleci miniğimiz geldiiii  :hello2: :hello2: :hello2:

Allah sağlık sıhhat versin, hayırlısıylan büyüt meleğini  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

gülüm kusura bakma yazmayı unutmuşum  :flowers: :opucuk:
allah kızına saglık uzun omur versın ınsalllah hayırl bır evlat olur  :amin:
allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin:
kurtulduguna cok sevındım acelecı melegımız saglıklıya cok sukur gerısı onemlı degıl  :nazar:
ıkınızıde cok opuyorum kokla mınık kuzumu  :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun kizlar sükür kavustuk zaman hemen geciyo 15 günlük olmusuz bile  :love7: darisi siradakilerin basina Rabbim yavrucuklarimizi korusun  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Şubat , 2012, 14:01:19
Saolun kizlar sükür kavustuk zaman hemen geciyo 15 günlük olmusuz bile  :love7: darisi siradakilerin basina Rabbim yavrucuklarimizi korusun  :amin:

oyy 15 gün oldu mu ya maşallah sağlıkla büyüsün prenses.

Shadowqueen

Canım ben foruma girmeyeli o kadar çok oluyormuş ki, zaman çabucak geçmiş gibi geliyor hepiniz doğum yapmışsınız.Hayırlı olsun tatlım Rabbim evladını sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Herşey gönlünüzce olsun öpüyorum çok  :love9: