Sükürler olsun Rabbime kizima kavustum:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 12 Şubat , 2012, 19:09:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

14 Şubat , 2012, 14:58:43 #45 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2012, 15:01:12 ßăʟßöƈεğἶ
canım burdanda tebrik edeyim seni :flower:

Şok oldum valla  :k06:

Gecmiş olsun, gözün Aydin olsun  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

HASRET!M S@N@

SİSLİKTİR CANIM GİDER O YAKINDA MERAK ETME
RABBİM KIZININ ÖMRÜNÜ UZUN BAHTINI GÜZEL EYLESİN

susanna

anaaammmmmmmm  :-ooo :-ooo :-ooo nasil yaa  :-ooo
gozun aydin arkadasim hayirli ugurlu olsun bol sutlu gazsiz uykulu gunleriniz olsun kuzucuk aceleden kavustu annesine bundan sonraki gunleriniz uslu gecsin insallah  :amin:
:nazar: :nazar:

MERCİMEĞİM

GÜLÜÜÜÜMM ya demek kavuştum BEBİŞİNE, PRENSESİNE.... :love7: :love9: :love9: :love7: :muzz: :muzz: :muzz:
Çoook sevindim canımmmmm..çok tebrik ediyorumm MAŞALLAH YA ALLLAHIM NAZARLARDAN SAKLASIN..İNANAMADIM HALA... Negüzel bişi ya bol bol sütün olsun inşallah..
Allahım darısı başımıza bizimde bebişlerimiz çok sağlıklı mutlu bir şekilde gelir inşallah....
çook sevindimmm gerçekten ya...
buarada denetimde olduğumuz için internete giremiyorum az öönce gördümm daha ama uygun olduğunuz zamanda bizimle paylaş deneyimlerini lüfen(gerçi yazdılanların hepsini okuyamadım henüz)....

...ŞehzadEfe...

hoşgelmiş bebişin canım saglıklı sailha evlatlardan olmayı naisp etsin allahım karının şişliği iner merak etme bol bol su iç kayısı suyu iç gezmeye çalış emzir kiloda gidyor herşey  :icon_thumright:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

gülüm ya konunu yeni gördüm ama çok duygulandım   :y25: :y25: gözümün önüne geldi hamiş haberini verdiğin zaman dün gibi...  hamişliğin öncesinde yaşadığın hüzünler geride kaldı Allahın izniyle kızın kucağında bundan daha güzel bir mutluluk var mı  :muzz: :muzz: :muzz:  :hieyt:

yaşı uzun olsun prensesinin

seda87

canm allah hayırlı etsin maşallah erkenci çıktı kızın.allah anaı babalı byütsün inş canm.o şişlikler de biraz zman alıyor canm valla benim yavaş yavaş iniyor ama halen baya var yani :dontknow:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

doruk38

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo  maşallah gül allah analı babalı büyütsün. bebeğin süpriz yumurta gibi geldi süpriz yumurta gibi doğdu.

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Şubat , 2012, 14:57:55
Cok saolun kizlar tek tek yazamiyom hastanedeyiz hala ins haftasonuna cikcaz  :amin: Sükür bugün anca ayaklandim cok aci cektim ama kizima canim feda  :love7: her gecen zamanda daha degisiyo gözümden ayiramiyom  :love7: Rabbim herkese yasatsin insallah  :amin:
Sezeryanlan dogum yapanlar  :director: kac gün sonra karninizin sisligi gitti ya sanki bitane daha dogurcam  :ehi: doktorlar normal hava var dedi rahat edemiyom  :sad1:

canım maşallah size.haftasonuna kadar güzelce iyileşirsin ondan sonrası da kolay olur zaten.ilk günlerde şişlik oluyor canım ablamında hala hamile gibi karnı vardı ama geçti sonra.nasıl gidiyor canım alıştın mı emzirmeye sütün varmı? ecrin her gün değişiyor demek maşallah canım benim çok şükür

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Simdi düsünüyomda kizimin gelisde dogusuda habersiz oldu gercekten süpriz yumurtaymis  :k06:
Sükür iyiyiz kizimin yarin büyük kontrolleri var ins sagliklidir tek dilegim o  :amin:
Bide sütüm gelseydi iyi olurdu pompaylan deniom ins cikar yarinada bari siseylen veririm simdilik bebk sütü iciyo idare ediyoz

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Şubat , 2012, 23:54:26
Simdi düsünüyomda kizimin gelisde dogusuda habersiz oldu gercekten süpriz yumurtaymis  :k06:
Sükür iyiyiz kizimin yarin büyük kontrolleri var ins sagliklidir tek dilegim o  :amin:
Bide sütüm gelseydi iyi olurdu pompaylan deniom ins cikar yarinada bari siseylen veririm simdilik bebk sütü iciyo idare ediyoz

süpriz yumurtan işte o senin :) yerim ben onu ya çok tatlı maşallah :nazar: :nazar: :nazar:
umarım iyidir herşeyiniz...sıkma canını süt olayı herkesin başına geliyo inşallah git gide artar cnm... :amin:
gelince minik prensesinle ilgili haberleri yaz bize bizde öğrenelim..:)

Ya-semin

gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

GÜL GÜZELİ

Canımm hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin meleğini  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:

KONYALI

cnm karnın nasıl şiş anlayamadım ama tam anlamıyla karnın 3.ayın sonunda gıdıyor..birden pısss dıye sonmesını bekleme..acısıda 10 guz azalarak devam edıyor..sonra hıcbısı olmamıs gıbısın cnm..rahat ol...hele korse gıydıgınde dıkıs agrısı falan hıcbısı kalmıyor..rahat ol...

rümeysaa

hayırlı uğurlu olsun canımm...rabbim yüzünü hep güldürsün... :flowers: