Sükürler olsun Rabbime kizima kavustum:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 12 Şubat , 2012, 19:09:19

« önceki - sonraki »

yellowrose

gülcüm geçmiş olsun ve hayırlı olsun canım  :nazar: erken de olsa sağlıkla kavuştun prensese  :k06:
Rabbim bir ömür boyu ayırmasın sizi minik ecrine'e sağlıklı sıhhatli hayırlı huzurlu uzuuuuun bir ömür nasip etsin inşallah  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

destina06

kelebegimm

CANIMM COK SEVINDIM YA SONUNDA KUCAGINA ALDIN MELEGINI BUTUN YASANANLAR GERIDE KALDI SENDE MELEGINLE BERABERSIN COK SUKURR :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBIM SIZI HIC AYIRMASIN MASALLAH BENIM FISTIGIMA ACELE ETTI AMA OLSUN IKINIZINDE SAGLIGI IYI YA GERISI ONEMLI DEIL::
GOZUNUZ AYDIN TATLIM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
BOOOLLLL SUTLU GAZSIZ GUNLERINIZ OLSUN INSS :amin: :amin: :amin: :amin:
DARISI BASIMIZA INS: BIZDE O GUNLERI GORURUZ :amin: :amin: :amin:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

]

yasmin24

gözün aydın canım hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün  :nazar: :nazar: :nazar:  ben ve benim gibiler için hayal olan bu günleri inş birgün bizlerde yaşarız  :amin:

DENİZGÖZLÜM81

canım gözünüz  aydın aramıza bir melekdaha katıldı rabbim analı babalı büyütsün ve son olarak Allah bizede nasip eder inşallah o duyguyu yaşamayı

HASRET!M S@N@

gözün aydın canım darısı tüm hamişlerin basına

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÜLÜM GÖZÜN AYDIN CANIM.TEBRİK EDERİM  :flowers: :flowers: RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP EDER İNŞALLAH  :amin: ÖPÜLDÜNÜZ  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

bihterp3416

AYY İNANMIYORUM CANIM BENİM ÇOK SEVİNDİM RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN MAŞALLAH KIZINA ÇOKK SEVİNDİM  :muzz: ŞİMDİ MİNİK KIZIN KOLLARINDA ALLAH MUTLULUĞUNU BOZMASIN KENDİNE ÇOK İYİ BAK .. DARISI BİZİM BAŞIMIZA İNŞŞ CANIM :amin: :amin: :nazar:

melek100lü

gözün aydın canım ALLAH analı babalı büyütsün :amin:isteyen dileyen herkese versin :amin:inşallah :amin:

ecrin.su79

gülüm şimdi gördüm inan çok mutlu oldum şükür rabbime sağ sağlim kavuştun yavruna :amin:allah analı babalı büyütsün bol sütlü günler diliyorum  :binkybaby:yiğenimide kokla benim yerime :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KONYALI

cnm gozunaydın allah analı babalı buyutsun

GÜLOO

:hello2: :hello2: :hello2:cnm hayırlı uğurlu olsun güle güle büyütün miniğinizi darısı bizlerin başına artık  :love9: :love9:
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

aydinays

Canımm hayırlı uğurlu olsun. Güle güle büyütün bebişinizi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Gözün Aydin, Rabbim anali babali büyütmek nasip etsin 
:amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Cok saolun kizlar tek tek yazamiyom hastanedeyiz hala ins haftasonuna cikcaz  :amin: Sükür bugün anca ayaklandim cok aci cektim ama kizima canim feda  :love7: her gecen zamanda daha degisiyo gözümden ayiramiyom  :love7: Rabbim herkese yasatsin insallah  :amin:
Sezeryanlan dogum yapanlar  :director: kac gün sonra karninizin sisligi gitti ya sanki bitane daha dogurcam  :ehi: doktorlar normal hava var dedi rahat edemiyom  :sad1:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: