Sükürler olsun Rabbime kizima kavustum:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 12 Şubat , 2012, 19:09:19

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

Hayırlı olsun gülüm Allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin prensesinizi  :amin:  :nazar:  :love9:

nazo-58

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH canım...RABBİM analı babalı büyütsün,RABBİMe layık bir kul,size layık bir evlat olsun sizleri hiç üzmesin inş..RABBİM bebişine ve sana saglık versin..Güzel günler yasayın her daim inş..Darısı bize,bizde hayırlısıyyla saglıcakla kucagımıza alışırız bebişlerimizi inş.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Şubat , 2012, 00:19:54
Saolun kizlar ben hala soktayim sanki rüya Rabbim bu güzel duyguyu isteyen herkese yasatsin insallah. Kizim suan yanimda uyuyo her 3 saatte bir emziriyom gercekten harika bi duygu gercekten yasayan bilir suan cok acim var 2 gundür uyumadim ama genede huzurluyum mutluyum bi hafta sonra anca evimize cikariz ozaman fotOgrafimizi ve dogum hikayemizi anlatirim insallah  :opucuk:

CANIM BENİM kızın sağlıkla geldi ya acılarında azalır kısa süre sonrada tamamen geçer cnm merak etme.

__nil__

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 13 Şubat , 2012, 08:55:03
şükür canım ecrinine erkende olsa kavuştun Rabbim inş sağlıklı sıhatli bir şekilde ecrinini büyütmeyi  nasip eder :amin: :amin: darısı önce nile sonra bize :amin: :amin:

sıra bana mı gelio nee panik oldum :-ooo :ehi:

Lă_Tăhzen!

CANIM HADİ GÖZÜNAYDIN  HOŞGELMİŞ ECRİN BEBEK  :love7:

Aytii

panik olma

o amelyathaneye giriş anı çok güzel çok duygulu çok heyecanlı

hayatında yaşayacağın en güzel olay :love9: :hieyt: :hello2: :muzz:

ORNA

TEBRİKLER GÜLÜM İYİ OLMANIZA SEVİNDİM GÖZÜNÜZ AYDIN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN UZUN ÖMÜRLER VERSİN  :amin: :amin:

pertelote

geçmiş olsun. Rabbim analı babalı büyümeyi nasip etsin inşallah.

suzannn

gözün aydın canım çok şükür sende kavuştun meleğine allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah kızına sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin inşallah

esracım

Allah analı babalı büyütsün.tebrik ederim :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler ve sana da çok geçmiş olsun... inşallah hayırlı sağlıklı bir insan olur ve ihtiyacı olduğu her an yanında olabilirsin

Nezo

??? Nası Yaaaaa  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: 1 Gün Girmedim Yahu Hay Maşallah Maşallah Gülüm Çoooooook Sevindim Allah Bağışlasın Analı Babalı Büyütsün İnşallah Prensesimizi Şok Geçirdim Ama  Başlığı Gördüm Allah Allah Kim Doğurdu Ki Diyorum  :k06: Öpüyorum İkinizide  :opucuk: :opucuk:

<<<peri masalı >>>

çok sevindim allahım bebeğine ve sana sağlık versin allah uzun ömürler versin bebeğine sağlıcakla büyüsün

bebeğimbenim(şerife)

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooooooooooooooo bizimkıızz dogurmuş haberimizzzzzzzzzz yokkkk

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:canımmmm ne güzelll prensesine kavuşmuşunn sonundaaa allahımm

analı babalı büyütsünn ömrünü mutlu huzurlu saglıklı etsiinn inşallahhhh :amin: :amin: :amin:

geçmiş olsun canımmm sanaada enkısaa süredeee iyileşirsin

inşallahhhhhh :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk:

ay negüzelllllllllllll ne heycan verici canımm allahımmm zamanındaaa hayırlısıylaaa bizidee yavrumuzla kavuşmayı nasipederrrrr inşallahhh :amin: :amin: :amin:

gülümmmmm ulrtrason resimleriyle aynımı degişik mi oldu görünüşü??
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

rusta

GÜL HAYIRLI OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN.... :muzz: :muzz: ÇOKŞÜKÜR SENDE KAVUŞTUN MELEĞİNE CANM NE GÜZEL Bİ DUYGUDUR O.. ALLAH BİZEDE NASİP ETSİN HAYRLISIYLA...GELİYORUZ ARKANDAN  :suclu: :suclu: