28 Nisan , 2024, 11:40:53

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

evliliğimiz

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 11 Şubat , 2012, 16:08:24

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Allah seniiiiii  :ehi: :ehi: :ehi:

dur ya yapma gülşah. yazık adama be  :k06:

ben de gideyim de yanına, sarper daha uyumadı  :sad1: inşallah uyur  :amin:

tweety0555

allah sukur bınlerce sukur bızde ıyıyız :suclu: allahım bozmasın :amin: 

Balböceği

iyiz iyiz iyizzzzz  :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt:
:ehi: :ehi: :hieyt: :toothy10:

Bizde çok iyizzzzzz lelelelelele  :ehi:

aydinays

Bu aralar eşimin hep eve yorgun gelmesine ve evde bana yardım etmeyip arkasını toplamaya kızıyorum. Oğluma özenme kocacığımmm  :caca: :caca: :caca:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tweety0555

bende her buldugu dakıkada uyumasına sını oluyorum :cildir: :cildir: :cildir:

Sır_Çiçegi

uyudugunda uyandırsanda ha deyip geri yatınca gıcık oluyorum  :cildir:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_deniz_

Ben de kocacığımı çok seviyorum..  Sevgiliyken de evliyken de onun her anında yanındaydım. Hele ki kötü dönemler geçirdiğinde yaptıklarına çok sinirlensem bile hep destekçisi oldum..
Nişanlandığımız dönem işleri çok kötü gidiyordu. Bu nedenle nişanlıyken hiç bir şey istemedim ne ailesinden ne kendinden. Ev alacakken kiraya çıktık.Çoğu şeyi aldırmadım. Çok sabrettim,çok anlayışlı oldum..Eşimi işine hep güler yüzle gönderdim.. Ve şimdi çok şükür o kadar iyiyiz ki...Şuan işleri çok güzel. Mükemmel bir evimiz var.. Tek eksiğimiz çocuğumuz o da olur inşallah :)

tweety0555

Alıntı yapılan: _deniz_ - 13 Şubat , 2012, 14:22:52
Ben de kocacığımı çok seviyorum..  Sevgiliyken de evliyken de onun her anında yanındaydım. Hele ki kötü dönemler geçirdiğinde yaptıklarına çok sinirlensem bile hep destekçisi oldum..
Nişanlandığımız dönem işleri çok kötü gidiyordu. Bu nedenle nişanlıyken hiç bir şey istemedim ne ailesinden ne kendinden. Ev alacakken kiraya çıktık.Çoğu şeyi aldırmadım. Çok sabrettim,çok anlayışlı oldum..Eşimi işine hep güler yüzle gönderdim.. Ve şimdi çok şükür o kadar iyiyiz ki...Şuan işleri çok güzel. Mükemmel bir evimiz var.. Tek eksiğimiz çocuğumuz o da olur inşallah :)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: helal vlahhı

gökçe58

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Şubat , 2012, 14:18:59
uyudugunda uyandırsanda ha deyip geri yatınca gıcık oluyorum  :cildir:

AYNEN VALLA KKONUYOR BENİMLE UYANDIRINCA MEĞER KENDİNDEN BİLE HABERİ YOK ADAMIN KALKTI DİYE ÇIKIYOM ODADAN BEN KALKTI SANIYORUM Bİ BAKIYORUM YATAĞA DAH AÇOK GÖMÜLMÜŞ..

gökçe58

Alıntı yapılan: sekerlik - 12 Şubat , 2012, 14:20:11
Rahmetli babannem derdi bı evlenen bide evlenmeyen pişman diye
Herzaman hersey gulluk gulistanlik olmuyo tabi mutlaka arada zıtlaşmalar tartışmalar oluyor
Evliliğin tuzu biberi olmazsa olmaz
Ama sevgi saygıyı yitirmemek önemli
Bizde öyleyiz cok sukur arasira anlaşmazlıklar oluyor ama oyle Büyük kavgamız olmadı  :nazar:
Rabbim Her tartismayı tatli bı sonla noktalamayı nasip etsin herkese  :amin:
Özel meselelere gelince bence hersey kadının elinde erkeği dize getirmek  ;)  anladınız siz  :laughing7:

BENİM KOCA GELMİYOR DİZE NE HİKMETSE ..

kelebegimm

allah´a binlece kez sukurler olsun nazar degmesin cok cok iyiyiz bir dedigimi iki etmez her aksam cikolota bile alsa msj atar sana hediyem ver bos gelmez benim hosuma gidecek neyi gorse alir gelir hergun msjlasir arasiriz
baskalarina karsi guzel koruyo onceden yapamazdi ama yonttum sonunda :ehi: :ehi:
bide cok sirnasik olmasa benden once uyanip acikdim acikdim die basimin etini yemese super olcak
cook calisirt bebegimiz ve senin icin der ben sizin icin varim canim kocam benim ya ama bende cook nazlarim
yemeklerini saati saatine duzgun her istedigini yaparim.
gonlu olsun die herseyi yaparim su dunyada bi ikimiziz kimimiz varki ins. melegimiz yuvamizi senlendirir simdi butun hayeller ona :love9: :love9: :love9: :love9:

]

DENİZGÖZLÜM81

kocayı dize getitme yollarını bana anlatırmısınız :ehi: :ehi: ben bilmiyorum erkeklere özgü galiba her fırsatta uyumak aman kızlar kaynanayıda boşverin ben bunu beceriyorsam sizde becerirsiniz :k06: :k06:

gökçe58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Şubat , 2012, 14:37:50
allah´a binlece kez sukurler olsun nazar degmesin cok cok iyiyiz bir dedigimi iki etmez her aksam cikolota bile alsa msj atar sana hediyem ver bos gelmez benim hosuma gidecek neyi gorse alir gelir hergun msjlasir arasiriz
baskalarina karsi guzel koruyo onceden yapamazdi ama yonttum sonunda :ehi: :ehi:
bide cok sirnasik olmasa benden once uyanip acikdim acikdim die basimin etini yemese super olcak
cook calisirt bebegimiz ve senin icin der ben sizin icin varim canim kocam benim ya ama bende cook nazlarim
gonlu olsun die herseyi yaparim su dunyada bi ikimiziz kimimiz varki ins. melegimiz yuvamizi senlendirir simdi butun hayeller ona :love9: :love9: :love9: :love9:

MAŞALLAH  :nazar:  RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN..

kelebegimm

Alıntı yapılan: gökçe58 - 13 Şubat , 2012, 14:39:51
Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Şubat , 2012, 14:37:50

MAŞALLAH  :nazar:  RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN..
amin canim o iyi olmasaydi ben  atlatamazdim yasadiklarimi annemden bi gun ayrilmayan ben yurt disina gelin geldim hemde 6 tane kucuk kayin olan 10 kisilik bi eve sonra bir dusuk 3 ay sonra 11 haftalik kurtaj kaynana herseye cocuk gibi aglar COK SIKINTILAR yasadim ama hepsi gecdi gitti cok sukur simdi ayri evimde esimle birlikde melegimizi bekliyoruz rabbim o kadar buyukki tasindigimizin ikinci gunu guzel haberi aldik hep artik ayri evde bebegimiz olsun derdik kaynanamdan korkuma odamda oturamasdim surat yapmasin die hersey zamanla gecio bitio dua sabir

]

Aytii

kızlar siz hiç merak ediyomusunuz

erkeklerin olsaydı bu forum

ve böyle bi konuda neler yazarlardı acaba  :ehi: