19 Mart , 2024, 12:20:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GÖMLEK YAKALARI

Başlatan HASRET!M S@N@, 10 Şubat , 2012, 19:02:12

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

öxellikle beyaz ve acık renklerdeki gömlek yakaları için tavsiye ettiğiniz deterjan yada yöntem var mı ne yapsam cıkmıyorrr sinir oluyorummm

fıstık

KİR ÇÖZ VAR CANIM ONU UYGULA  ;)

tulayysl

ben buldum çözümü canım bukonuda cok dertli biri olarak. çöpe atıyorsun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HASRET!M S@N@

denicemmm canım
evet tülayım ya ütü yaparken sinir oluyorummmm

simurg01985

Ay bendede aynı dert eşim emniyet mensubu devamlı gömlek giyiyor ve makinede asla çıkmıyor bende elde yıkıyorum önce sabunla yumuşatıp makineye atıyorum biraz daha ii çıkıyor böyle makinede
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

HASRET!M S@N@

xxcansuxx

canan yakaları bulaşık deterjanıyla bir çitile öyle makinaya at bakalım işe yarayacak mı birinden duymuştum  :icon_scratch: :icon_scratch: yağı söküp atıyor kıyafetlerde  bulaşık deterjanı bu yakalara iyi gelebilir belki  :icon_thumright:

hümeyra_t_e

ay bende sinir oluyorum o yakalara koslanın leke çıkarıcısını denedim ama tam randuman alamadım tertemiz olmadı

rümeysaa

Ayy herkes bu konuda dertli demek ki :)
cok sinir bise ya tertemiz yikanmis gomlek pis gibi duruyor
bulasik deterjanini bende denicem

beynâ

sabunla çitiledim makineye atmadan önce,sonuç mükemmel :icon_thumright:..başka şeyle vakit kaybetmeyin hiç.. ;)

hümeyra_t_e

19 Mart , 2012, 16:28:19 #10 Son düzenlenme: 19 Mart , 2012, 16:29:51 hümeyra_t_e
sana tek tavsiyem ersağ diye bi marka özel yaka spreyi var ama kullanılmış önceden çok yıkanmış gömleklerde çok aşırı etki sağlamıyo ama yenilerde harika..eski gömleklere ise bu markanın banyo wc için olan bi ürünü var kiiii süper onu sulandırım sıkıyosun pırıl pırıl yakalar canım :icon_thumright:

yanlız dükkanlarda yok elden satış sen istersen ben yollarım canım

Aytii

yakaların üzerine beyaz sabun sür

15 dk beklet

sonra at makinaya

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Şubat , 2012, 17:13:36
canan yakaları bulaşık deterjanıyla bir çitile öyle makinaya at bakalım işe yarayacak mı birinden duymuştum  :icon_scratch: :icon_scratch: yağı söküp atıyor kıyafetlerde  bulaşık deterjanı bu yakalara iyi gelebilir belki  :icon_thumright:

bunu yapıyorum... işe yarıyor... kosla sıvı olduğu için dağılıyor bulaşık deterjanı  daha yoğun olduğundan lekenin üzerinde kalıyor

beynâ

bende de sabun çok işe yarıyor..hatta her atışımda da yapmıyorum..uzun süre etkili :icon_thumright:

YASEMİNK.

KIZLAR GÖMLEK YAKASI İÇİN AMWAY ÇAMAŞIR SPREYİ VAR ONU DENEYİN AYRICA MUM ZİFT, SAKIZ VB ZOR LEKELERİDE ÇIKARIYOR FİYATIDA ÇOK PAHALI DEĞİLSA8™ Yıkama Öncesi Sprey, içeriğindeki benzersiz çözücüler ve yüzey aktif maddeler karışımı sayesinde,yağlı lekeleri çitileme veya ön ıslatmaya gerek olmaksızın çıkarır
Aerosol spreyin kullanımı basit ve mükemmeldir
Hafif bir narenciye kokusuna sahiptir
SA8 Yıkama Öncesi Sprey Ozon tabakasına zarar veren klofoflorokarbonlar (CFC) içermez
400 ml kutu ile yaklaşık 80 gömleğin yaka ve kol manşetlerine ön uygulama yapabilirsiniz!Bu kolay kullanımlı, hafif kokulu yıkama öncesi sprey, tereyağı, sıvı yağ ve çeşitli sosların bıraktığı lekeleri çıkarır. Mucize spreyi bir kez sıkmanız her türlü yıkanabilir, renk atmayan kumaşta mucizeler yaratır ve özellikle de yaka ve manşetlerdeki kirler için birebirdir.