Çalışan kadının seks hayatı

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Şubat , 2012, 22:11:15

« önceki - sonraki »

esracım

denizim zaten ben her bulaşığı makineye atarım hiç elimde yıkamam.makineyi boşaltır yine atarım.zaman yok yani elde yıkamaya.dediğin gibi eskiler nasıl yaparmış bende bilmiyorum.
bu arada bahsettiğim arkadaşım istifa etti senin gibi bankadan ve 12 bin lira tazminat almış.1 yıl içinde ayrıldığı için.ve diyorki arkadaşım eve geç geldiğim için sürekli kavga ediyorduk eşimle.şimdi çok şükür iyiyiz diyor.
çok sağol bu arada denizim  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: fıstık - 09 Şubat , 2012, 23:20:10
Çalışan kadın sanki evdekiler akşama kadar yan gelip yatıyo   :k06: :k06: :k06: :k06:

Şiddetle katılıyorummm   :ehi:

Ev yan gelip yatma yerimi gündüzleri  :ehi:

Çocukdu bulasıkdı yemekti çamasırdı temızlıkdı di di di

öZELLİKLE çocukların kaprisyle ugrasmaktansa çalısmak daha iyidir sanırımm  :k06:

esracım

canım kendi çocuğunu kaprisiyle uğraşıyorsun ben kendi adıma konuşayım.hem vatandaşın kaprisini çekiyoruz hem amirimizin hem çalışma arkadaşlarımızın.eşinle kavga etsen konuşur barışırsınız ama işyerinde kimseyle kavgada edemezsin ve için içini yer.daha neler neler.kimse evdeki bayanlara oturuyorsunuz demiyorki ayrıca.böyle bi kanıya kimse varmadı da bence.ama hem iş hem ev hayatının zorluğundan bahsediliyo.tabi işi bırak deseler bırakamam sonuçta tek maaşla çok zor geçim.bi memur maaşıyla geçinemeyizde.eşim zengin olsaydı belki istifa etmek çok daha kolay olurdu.

Lă_Tăhzen!

Valla benim kocam da zengin degil aldıgımız maaşda memur maasıyla aynıdır nerydeyse  VE  tek maaş giriyor evmiize

Tamam illaki zordur çalısma hayatı evliyken ne derece zor onu bilemem bekarken bende 4 yıl çalıstım

Dısardaki insanlarla ugrasması daha zor lakin  tek basına ev hanimliğida kolay degil demek istedigim

HERŞEYİN KENDİNE GÖRE ZORLUGU KOLAYLIĞI VAR  ALLAH HERKESİN YARDIMCISI OLSUN NE DİYİM 

esracım

canım 1.5 yıl bekardım öyle çalıştım.kendim evime geliyordum istersem yemeğimi yapıyordum istemezsem yapmıyordum.temizlik içinde aynı şey geçerli.şimdi evlendim hergün yemek yapılacak temizlik ütü desen öyle.tamam sağolsun eşim yardımcı oluyor ama herzaman yardımla yürümüyor yine işin çoğunluğu kadına kalıyor.sonra bak ne güzel senin bir çocuğun var.Allah uzun ömürlerde versin.bir çocuk istiyorum.iş ortamım öyle stresliki belki buna bile engel oluyor.tama çocuk olsun diye stres yapmayayım diyorum ama işyerimdeki stres belkide buna engel oluyor.sabaha karşı birlikte olun yok spermler daha iyi olurmuş.yok yataktan kalkmaymış spermler aşağı kaymasınmış.sabaha karşı bu işi yapan için zaman mı var nerde?işe öyle mi gideceğim yada.bunlarda işin diğer zor yanları. belki sen çalışıyorken eve geldiğinde annen vardı yemeğini yapan vs vs..dediğin gibi Allah herkese kolaylık versin.

elfo

esracım çoğunu tanımıyorum ama anladığım kadarıyla buradaki çalışan arkadaşlar arasında en şanssızlarından biri sen biri de havaalanında çalışan arkadaş vardı adını bilmiyorum 1ay gece nöbeti yapan çok zor yaa  :-ooo çocuğum olmadığı için çocukla ilgili bi yorumum yok ama çocuğu olmayıp da çalışmayan bayanlar hiç tartışmasız çalışanlara göre çok rahatlar. ha şu var ben 2.5 yıl evde oturmuş (bekarken) biri olarak çalışmak oyalayıcı olması yönüyle daha stressiz. mesela haftasonları daha çok strese giriyorum ama haftaiçi akşamları oh be gün bitti eve gidiyorum psikoljisi ile çok mutlu oluyorum bi de eşim işi gereği yoğun çalıştığı için iyiki çalışıyorum diyorum yoksa çok strese girerdim.
çocuk olunca olay çok farklıdır mutlaka. en basit örneği çocuğunu öğle uykusuna yatıran bir anne eğer gezmeye gitmediyse, yanında hizmet edeceği kaynanası yoksa yatar aşşaa çocuk uyanana kadar. işyerinde bebekleri olan arkadaşlarım var onların neler çektiğini görüyorum. Ben de şahsen nasip olursa  1.5 yıl ücretsiz izin alacam. Çalışan kadının seks hayatına gelince evet evdeki bayanlara göre daha yorgun olup isteksiz olabiliyorlar amaaann daha yazacak çok şeyim var da akşama kadar çalıştım başım ağrıdı yoruldum  :tongue3:
şaka bi tarafa arkadaşlar herkesin hayatı kendine zordur saygı duymak lazım
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Elif sen ne iş yapıyordun canım?

_deniz_

Bende 6 aydır evdeyim çocuk yok diye gel keyfim gel :) ama 2 haftaya kadar tekrar işe başlayacağım. Yine yoğun bir tempo beni bekliyor. Herkesin hayatı kendine göre çok zor. Ama bir kadın ev kadını da olsa iş kadını da olsaa önemli olan tek şey huzur. Aslında huzur olmayınca herşey zorlaşıyor.

burcum

çalışan kadına da zordur da davulun sesi uzaktan da hoş gelir gece yattığım yeri beğeniyorum sızıyorum resmen ev hanımı olmak göründüğü kadar kolay değil ha tabi rahatına düşkünse üstün körü iş yapıp kenarı geçip oturuyorsa bilemem hele bir de çocuk varsa hele hele benim ki gibi bir kızı varsa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: canıma okuyor velet akşam koca gelince bir de o katılıyor bu işkenceye gece olsun da uyusunlar diye gözlerinin içine bakıyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: derin olduktan sonra zaten sene de 1 günnnnnnnnnnnnnnnn der olduk mecalim kalmıyor o işi yapmaya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Allaha çok şükür Kayınvalidemle çok iyi anlaşıyoruz , o yüzden yemekti çamaşırdı...bunları düşünmüyorum
Çocugum zaten okula gittiği için valide de gün içinde herşeyini halledebiliyor
Akşam işten geldiğimde yemeğimiz hazır oluyor , çamaşırlar yıkanmış katlanmış oluyor, sadece ütümü ben yapıyorum
Temizlik için eskiden haftasonum heba oluyordu ki cumartesileri de çalıştığım için anca pazar günü öğleden sonra o da birkaç saat ne yapabiliyorsak , misafirmi gelsin, misafirliğe mi git, akrabalara mı git, çocuğu gezmeye mi götür vs..vs...
şimdi temizlik için her hafta  eve yardımcı bir bayan geliyor, valideye de zorluk olmuyor

hiç çalışmamış bir insanın çalışan birini anlaması mümkün değil, evhanımlığına o kadar özeniyorum ki , evdeyken işler hiçbir zaman bitmez ama mavibeyazın yazdığı gibi en azından hesap vereceğiniz üstleriniz yok, biraz yorulsanız koltuğa oturup ayaklarınızı uzatıp dinlenebilirsiniz, 5 dk. tv.ye, pc.ye gözatabilirsiniz
işyerinde bütün gün aynı sandalyenin tepesinde , otur otur otur insanda ne bel kalıyor ne sırt ne boyun
anca wc.ye ya da yemeğe gitmek için yerinizden kalkmak , yada birinin size ihtiyacı oldugunda yerinizden kalkmak ....
ama işte ilerde sosyal güvencem olsun diye birkaç sene daha primlerim ödensin de emekliliğe hak kazanayım diye sabrediyorum
Allah hepimize kolaylıklar versin
Tok açın halinden anlamaz demiş atalarımız , ne biz çalışanlar ev hanımlarını anlayabiliriz, ne de ev hanımları bizi...
bu arada konumuz neydi  :ehi: heee seks  :laughing7: o konuya hiç girmeyeyim zaten  :suclu:

_deniz_

Alıntı yapılan: g10ca - 16 Şubat , 2012, 18:04:07
Allaha çok şükür Kayınvalidemle çok iyi anlaşıyoruz , o yüzden yemekti çamaşırdı...bunları düşünmüyorum
Çocugum zaten okula gittiği için valide de gün içinde herşeyini halledebiliyor
Akşam işten geldiğimde yemeğimiz hazır oluyor , çamaşırlar yıkanmış katlanmış oluyor, sadece ütümü ben yapıyorum
Temizlik için eskiden haftasonum heba oluyordu ki cumartesileri de çalıştığım için anca pazar günü öğleden sonra o da birkaç saat ne yapabiliyorsak , misafirmi gelsin, misafirliğe mi git, akrabalara mı git, çocuğu gezmeye mi götür vs..vs...
şimdi temizlik için her hafta  eve yardımcı bir bayan geliyor, valideye de zorluk olmuyor

hiç çalışmamış bir insanın çalışan birini anlaması mümkün değil, evhanımlığına o kadar özeniyorum ki , evdeyken işler hiçbir zaman bitmez ama mavibeyazın yazdığı gibi en azından hesap vereceğiniz üstleriniz yok, biraz yorulsanız koltuğa oturup ayaklarınızı uzatıp dinlenebilirsiniz, 5 dk. tv.ye, pc.ye gözatabilirsiniz
işyerinde bütün gün aynı sandalyenin tepesinde , otur otur otur insanda ne bel kalıyor ne sırt ne boyun
anca wc.ye ya da yemeğe gitmek için yerinizden kalkmak , yada birinin size ihtiyacı oldugunda yerinizden kalkmak ....
ama işte ilerde sosyal güvencem olsun diye birkaç sene daha primlerim ödensin de emekliliğe hak kazanayım diye sabrediyorum
Allah hepimize kolaylıklar versin
Tok açın halinden anlamaz demiş atalarımız , ne biz çalışanlar ev hanımlarını anlayabiliriz, ne de ev hanımları bizi...
bu arada konumuz neydi  :ehi: heee seks  :laughing7: o konuya hiç girmeyeyim zaten  :suclu:

Kesinlikle katılıyorum. Hele ki özel dönemde işe gitmek kadar kötü birşey olamaz...

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 16 Şubat , 2012, 17:00:09
çalışan kadına da zordur da davulun sesi uzaktan da hoş gelir gece yattığım yeri beğeniyorum sızıyorum resmen ev hanımı olmak göründüğü kadar kolay değil ha tabi rahatına düşkünse üstün körü iş yapıp kenarı geçip oturuyorsa bilemem hele bir de çocuk varsa hele hele benim ki gibi bir kızı varsa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: canıma okuyor velet akşam koca gelince bir de o katılıyor bu işkenceye gece olsun da uyusunlar diye gözlerinin içine bakıyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: derin olduktan sonra zaten sene de 1 günnnnnnnnnnnnnnnn der olduk mecalim kalmıyor o işi yapmaya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

doğru dedin nüküm bizim kızlar gibi çocuk görülmemiştir ne uyurlar ne uyuturlar  :k06:

nasipse 6 ay sonra tekrar döneceğim sahalara  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kız kreşe gidicek yardımcı tutucam temizlikle ütüyü halletse yeter diye düşünüyorum

tabi yine erteleme durumu olmazsa bakalım nasip

yaniiiiiii   yine o iş rahat rahat olmıcak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne güldüm ne güldüm eşimin iş yeri yakın derin gündüz uyuyunca arıyorum gel hadi diye de get diyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: e akşam da derin erken uyumuyor geç uyuyor ortamızda yatıyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gerisini siz düşünün :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

16 Şubat , 2012, 19:53:33 #28 Son düzenlenme: 16 Şubat , 2012, 19:58:02 ßăʟßöƈεğἶ
Ev hanımınada, çalışan kadınada Allah yardım etsin.
Hem iş hemde ev tabiki zordur.
Çalışan kadının evde yardımcısı varsa, valla dünya size güzeldir. :)
aksine her iki işide siz görüyorsanız..
Bir de cocuk varsa düşünmek bile istemiyorum.
Birisi zamana karşı, digeri zaman sızzzzz.. :)
Ev kadınlığınında hakkı var, sabahtan akşama kadar kıçını devirir yatarsan
Elbette ev kadınlığı rahattir.
Konu neydi.. Valla o işi karı-koca seviyorsa..
Her yerde yapar  :ehi:

fıstık

zor tabi canım hem çalış hem ev işi yap dört dörtlük olmuyo elbet

eşimde diyo bu kadar istemesen işe geri dönmene izin vermem

ama adamın başının etini yiyorum sıkıldım artık diye  :k06:

eeee haklı tabi canının her istediğini yaptıramayacak

bi mantı yapsanda yesek diyemicek  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hep kıyı bucak köşe möşe  :suclu: öyle işte  :k06: :k06: :k06: