Seks yapmak için 22 bilimsel neden!

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Şubat , 2012, 22:08:44

« önceki - sonraki »

rümeysaa

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 09 Şubat , 2012, 22:23:30
14. Adetlerinizi düzenliyor:

Stanford Üniversite'sinde yapılan bir araştırmada haftada en az bir kez seks yapan kadınların adet döngülerinin, ayda bir kez yapanlara oranla daha düzenli olduğu saptanmış.

evet canım eğer öle bi sorunun vrsa evlen biran önce :)) benimde düzensizdi evlendikten sonra toparladım..

bunu bılmıyordum ben evleneyım bır an önce o zaman  :ehi: :ehi:

evet canım eğer öle bi sorunun vrsa evlen biran önce :)) benimde düzensizdi evlendikten sonra toparladım..:)

burcum

beenim adet sancısı evlendikten sonra değil doğumdan sonra düzeldi :icon_thumright:
forma soktuğu doğru ancak iyi bir performans sergilerseniz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :suclu: put gibi yatmakla olmuyor o işler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hareketlilik olucak at gibi koşucaksınız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

hahahahahahah ay okumaz olaydım  :toothy10:

Adet sancısı geçsin diye evlilik olurmu yahu  :ehi:

Benimki hala sancılı geçiyor  ;D

Demekki performans yok...  :ehi:

rümeysaa

Alıntı yapılan: burcum - 11 Şubat , 2012, 20:37:26
beenim adet sancısı evlendikten sonra değil doğumdan sonra düzeldi :icon_thumright:
forma soktuğu doğru ancak iyi bir performans sergilerseniz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :suclu: put gibi yatmakla olmuyor o işler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hareketlilik olucak at gibi koşucaksınız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy ne guldum he alemsin :toothy10: :toothy10:

burcum

ben zayıflığımı buna borçluyum dermişim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
buarada bi konu açsak ya öyle süslenip püslenmek yok o an olduğumuz gibi resim çekip yüklüyelim :icon_thumright:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kız at gibi nasıl koşucaz azcık odada  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

adamı peşimizden mi koşturucaz biraz daha detaylı yaz lütfen  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ALLAH seni ne yapmasın nagiş odada koşup ne yapıcaksın kız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bak mesela ben bugün baya bi kalori yaktım ama şuan kabuklu bademleri mideye indirerek geri alıyorum o kaloriyi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

at gibi koşucaksınız yazmışsınya

acaba dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hani sizin evde dubleks ya  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: burcum - 12 Şubat , 2012, 20:20:15
buarada bi konu açsak ya öyle süslenip püslenmek yok o an olduğumuz gibi resim çekip yüklüyelim :icon_thumright:
kız var öyle bir konu :ehi: ama şimdi nerden bulacan

Tozlu raflardan inderecende aman siz yeni acın :ehi:

burcum

Alıntı yapılan: fıstık - 12 Şubat , 2012, 20:44:15
at gibi koşucaksınız yazmışsınya

acaba dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hani sizin evde dubleks ya  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yok bacım öyle koşmak değil :ehi: :suclu: :ehi:

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Şubat , 2012, 20:47:35
Alıntı yapılan: burcum - 12 Şubat , 2012, 20:20:15
kız var öyle bir konu :ehi: ama şimdi nerden bulacan

Tozlu raflardan inderecende aman siz yeni acın :ehi:

açalım açalım da bacım ben şimdi resim eklemem söylüyeyim hal hal değil :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: babydollerleyim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dudaklarınız uçuklar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

abowwww  :-ooo :-ooo

Erkekler çıkın çabuk forumdan  :ehi:

Bizim gözlerimiz Bayram edecek  :toothy10: :ehi:

...ŞehzadEfe...

wuuuuuuuu çoşmuş burasııı  :ehi: yav zevkin nedeni mi olur an gelir istersin yaparsın yok kilo vereyim yok adet agrım geçsin diye yapılmaz bu iş  :k06: :k06: :k06: bu iş zevk işi tadını çıkarıcan  :ehi: :ehi:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Şubat , 2012, 21:02:20
wuuuuuuuu çoşmuş burasııı  :ehi: yav zevkin nedeni mi olur an gelir istersin yaparsın yok kilo vereyim yok adet agrım geçsin diye yapılmaz bu iş  :k06: :k06: :k06: bu iş zevk işi tadını çıkarıcan  :ehi: :ehi:

UZMANIMIZ KONUSUYORRR  :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 12 Şubat , 2012, 21:04:10
Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Şubat , 2012, 21:02:20

UZMANIMIZ KONUSUYORRR  :ehi: :ehi:

2 senelik deneyimdiyelim kız pek uzman olamadık  :-[ :) :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var