Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 22 Kasım , 2012, 16:25:08
canım hap yarın bitiyor hap bittikten sonra üç gün içinde oluyormuş

hayırlsııyla geçmiştir canım ALLAH'ın iziniyle stres yapma rahat ol bu sefer inşallah minik mucizen seninle olsun   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

masal12

ayşecim bu ay senin için süper gider inşallah hersey yolunda olur güzel güzel yumoşların büyür ve aşılamanda inşallah tutar cnm  2. aşılama başarılı yazıcaz inş listeye:):)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: masal12 - 22 Kasım , 2012, 16:27:46
ayşecim bu ay senin için süper gider inşallah hersey yolunda olur güzel güzel yumoşların büyür ve aşılamanda inşallah tutar cnm  2. aşılama başarılı yazıcaz inş listeye:):)

inşallah ikimize de onu yazarız...  canım sen tedaviye başladın mı?

masal12

önümüzdeki ay 2. aşılamayı yapıcaz canım aslında bu ay da yapabilirdik ama bu kararsızlıkla yapamadım ben emin olamıyorum gözüm kapalı güvenmek istiyorum doktoruma ne kadar zormuş..

ยรlคภ๓คz göภlüm

aslında ara vermen de iyi olmuş... ben de zorunlu bir ay ara verdim bana iyi geldi...

masal12

evet canım hem izmire falan gidicem şimdi aşılamadan sonra otobüse uçağa falan binmeyim mazallah bişey olur falan...
yarın doktora gidicem reglin bitince gel demişti eger yine laparoskopi yapalım derse o doktordan vazgecicem madem tüplerim açık ne diye ameliyat olayım ki ben...

ยรlคภ๓คz göภlüm

tabi sorun yoksa niye ameliyat olacaksın

ponçik

Alıntı yapılan: esracım - 22 Şubat , 2012, 11:45:53

Hz. Musa A.s Hergün halkın içine karışıp halkın dertlerini dinler ve Rabbine dua edermiş. Birgün yine Halkın içinde gezerken bir çift yaklaşmış ve Ya Musa; Bizim çocuğumuz olmuyor bize derman demişler, Musa A.s o gece Rabbinde dua etmiş. ve " Onların asla çocuğu olmayacak asla döl tutmayacaklar" cevabını almıs. Aradan yıllar geçmiş ve Hz. Musa a.s yine halkın içinde gezerken bu çifte rastlamış çiftin yanında birde çocuk varmış.
Ya Musa bizim çocuğumuz demiş çift.

Hz.Musa; Rabbim bu çift için asla çocuğu olmayacak demiştin bunun hikmeti nedir diyince Allah Cc. Ben onlar için, kesinlikle cocukları olmayacak dediğim halde onlar benden umudu kesmediler bu yüzden şimdi çocukları var" buyurdu.

Bu bir alıntı çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...

Bunu ben de ilk okuduğumda çok etkilenmiştim
Duanın gücü çok önemli , Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah :amin:

ayışığı

umutsuzluğa düştüğüm şu günlerde bu kısa hikaye beni çok etkiledi Allah razı olsun  :y25:

nelss

umudunu yitirme Rabbim ol der ve olur inşallah seninde hayırlı haberlerini alırz tez zamanda inşallah  :amin: :amin: