Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: yasmin24 - 27 Şubat , 2012, 08:52:55
günaydın kızlar listeye benide eklermisiniz eşim geçen perşembeden beri keçi boynuzu kürü kullanıyo bende bu ay hormon düzenleyici ilaç kullanıyorum olmazsa önümüzdeki ay soğan kürüne başlıcam
yasemincim umarım yaptığınız kürler işe yarar ve hemencecik sağlıcakla yavrunuza kavuşursunuz :amin:

esracım

İSİM         UYGULANAN KÜR                HAMİLELİK              GEÇEN  ZAMAN
1-maviibeyaz   bal tarçın çörek otu           beklemede                ilk ay
                      soğan&keçiboynuzu kürü

2-elfo              arısütü&sıcak su torbası           beklemede                            ilk ay
                      soğan&keçiboynuzu kürü

3-güzgüneşim  bal tarçın çörek otu                 beklemede                            ilk ay
                       polen&arısütü
                       keçiboynuzu kürü

4-melek100lü   incir kürü                               beklemede                            ilk ay
                        arısütü-bal-polen/hurma

5-nurefşanelif  soğan kürü                             beklemede                            ilk ay

6-mutluluk       incir/böğürtlen kökü                 beklemede                           ilk ay

7-moonlight     arısütü/keçiboynuzu               beklemede                            ilk ay
                        soğan kürü/süt maydonoz buharı

8-yyeeliz        soğan kürü                              beklemede                            ilk ay

9-destina06   soğan-keçiboynuzu kürü            beklemede                            ilk ay

10-yasmin24  keçiboynuzu kürü                   beklemede                              ilk ay

yasmin24

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 27 Şubat , 2012, 09:19:32
Alıntı yapılan: yasmin24 - 27 Şubat , 2012, 08:52:55
günaydın kızlar listeye benide eklermisiniz eşim geçen perşembeden beri keçi boynuzu kürü kullanıyo bende bu ay hormon düzenleyici ilaç kullanıyorum olmazsa önümüzdeki ay soğan kürüne başlıcam
yasemincim umarım yaptığınız kürler işe yarar ve hemencecik sağlıcakla yavrunuza kavuşursunuz :amin:
amin canım inşallah  :amin:

GÜL GÜZELİ

selam kızlarr ben çok şükür iyiyim sabırla kürlerime devam ediyorum..Ahmet hocam bu işin sabır gerektirdiğini söylemişti..Bende hayatıma devam ediyorum kaldığım yerden..Bebek fikrini sildim kafamdan tamamen..Önce sağlık diyorum artık..Şu adetim bi düzene girsin gerisi Rabbin taktiri  ;D ben bi kaç gün yokum şekerler döndüğümde hayırlı haberler almayı nasip etsin Rabbim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

esracım

as Ayşegül...moralli gördüm seni ve çok sevindim.inşallah güzel haberler verirsinde duyarsında...

elfo

ayşegülcüm nereye gidiyorsun hayırdır?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

mutluluk

Sır_Çiçegi

slm kızlar bende geldim bugün keçi boynuzu almayı düşünüorum bende adet olduktan sonra sogan kürüne başlayayım dedim
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mutluluk

elfo

duygu adet olduktan sonra başlama etki bakımından en azı adet günlerinde içilenmiş. sen adetin bitsin 7 gün sonra başla yani diğer adete 15 gün kala. ben de mesela inş. bu cuma başlayacam soğan kürüne. mübarek cuma gününde başlayayım inş. diyorum. tam da 7 gün geçmiş olacak adetimin bitiminden. diğer adetime de 15 gün kalacak  :hello2:

selam saadet hoşgeldin  :hello:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Sır_Çiçegi

olmadım saadetcim söktürücü kullanıyorum bakalım hayırlısı  :amin:

anladım elifcigim inş. güzel sonuclar alırız ikimizde  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mutluluk

NİYE SÖKTÜRÜCÜ ALIYON BELKİ HAMİLESİNDİR

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar sabah çok  az  ve açık renk kan geldi... midem de acayip bulanıyor... sanırsam bu ay adet gecikmesi yaşayacağım bekletmeden gelse bari

mutluluk