Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

elfo

ay ayşe inş hamilesindir  :amin:

duygucum muhtemelen düşük yaptığın için olmuyordur sen yine desıcak su torbasını unutma koy beline yasla arkanı tv izle vs. fazla yüklenme patlatırsın. işte soğan kürünü de yapınca düşüğün etkisinden belki de tam olarak kurtulacaksın
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Sır_Çiçegi

inş. cnm gelseydi rahatlayacaktım strest içindeyim  :cildir:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ยรlคภ๓คz göภlüm

ama kızlar hiç ümidim yok olsa hissederdim sonuçta bir hamilelik yaşadım. çatlama geç olduğu için adet gecikmesi olacak sanırsam

elfo

kızlar sormayın ya bugün bebeği olan bi arkadşımı ziyarete gitmiştik bebek rahatsızlandı bebek hastanesine götürdük heryer bebek Allah'ım dedim ne büyük nimet. inş. bizlere de nasip eder sağlıklı, hayırlı... hatta kadının biri bebek senin mi dedi  :( hayır dedim evlimisin dedi evet dedim Allah sana da versin dedi  :amin:  :amin:  :amin:

Sır_Çiçegi

hakkında hayırlısı olsun ayşecim  :opucuk:

sanada hayırlı gecelr
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

elfo

duygucum ben de çıkıyorum sabah iş var. görüşürüz sabah yazarım devam ederiz öptüm şimdilik  :opucuk:

Sır_Çiçegi

tmm cnm sizin işiniz war cıkın yarın görüşürüz  :wave:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

esracım

günaydın arkadaşlar...Ayşegülcüm bizden sonra girmişsin siteye sen nasılsın bakalım??

esracım

Ayşecim durum nedir??güzel haberler olsun inşallah..

yasmin24

günaydın kızlar listeye benide eklermisiniz eşim geçen perşembeden beri keçi boynuzu kürü kullanıyo bende bu ay hormon düzenleyici ilaç kullanıyorum olmazsa önümüzdeki ay soğan kürüne başlıcam

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 27 Şubat , 2012, 08:38:54
canım günaydın... daha davetsiz misafir gelmedi ama daha günü var. normal adet tarihim 26 şubat ama iğneyi geç yaptırdığım için 29 Şubatta olacak... boş yere ümitlenmek istemiyorum, misafirimi bekliyorum şimdilik :k06:

sen nasılsın?

esracım

İSİM         UYGULANAN KÜR                HAMİLELİK              GEÇEN  ZAMAN
1-maviibeyaz   bal tarçın çörek otu           beklemede                ilk ay
                      soğan&keçiboynuzu kürü

2-elfo              arısütü&sıcak su torbası           beklemede                            ilk ay
                      soğan&keçiboynuzu kürü

3-güzgüneşim  bal tarçın çörek otu                 beklemede                            ilk ay
                       polen&arısütü
                       keçiboynuzu kürü

4-melek100lü   incir kürü                               beklemede                            ilk ay
                        arısütü-bal-polen/hurma

5-nurefşanelif  soğan kürü                             beklemede                            ilk ay

6-mutluluk       incir/böğürtlen kökü                 beklemede                           ilk ay

7-moonlight     arısütü/keçiboynuzu               beklemede                            ilk ay
                        soğan kürü/süt maydonoz buharı

8-yyeeliz        soğan kürü                              beklemede                            ilk ay

9-destina06   soğan-keçiboynuzu kürü            beklemede                            ilk ay

10-yasmin24  keçiboynuzu kürü                   beklemede                              ilk ay

esracım

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 27 Şubat , 2012, 08:58:14
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 27 Şubat , 2012, 08:38:54
canım günaydın... daha davetsiz misafir gelmedi ama daha günü var. normal adet tarihim 26 şubat ama iğneyi geç yaptırdığım için 29 Şubatta olacak... boş yere ümitlenmek istemiyorum, misafirimi bekliyorum şimdilik :k06:

sen nasılsın?
adetini bekleyen bi insan olarak gayet iyiyim :toothy10: :toothy10: :toothy10: önceden adet olacağım zamanlar ağlardım şimdi gülüyorum :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım üzül üzül nereye kadar en iyisini yapıyorsun.. inşallah bebişlerimiz gelir  :occasion5: :occasion5: