12 Mayıs , 2024, 00:31:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 16 Şubat , 2012, 09:18:02
bir sürü şey yazdım hepsi uçtu gitti :y25: :y25: bunun için ağlayabilirim hatta.
Elifim adetlerinin düzene girmesi çok iyi.inşallah soğan kürü daha da fayda verir ve yakın zamanlarda bizlere güzel haberler verirsin.bu arada tanıdğınızın hamiş olmasına sevindim inşallah darısı başımıza :amin:
Ayşecim umut olmazsa tabiki sana ilaç vs. vermez ama bende senin gibi hep bu soruyu soruyorum :-[ ne kadar saçma iki şık var aslında.olacak olmayacak.ama soruyoruz işte ne yapalım.
moonlight isim neydi acaba? ben kendi adıma çok iyiyim diyebilirim canım.peki sen nasılsın?senin adetin nezaman?

Canım ismim Aynur...

Ben yeni adet oldum canım bugün bitmek üzere inşallah..

Bu ay soğan kürüne başlıycam

melek100lü

günaydın kızlar SENAY :opucuk: ELİF :opucuk:AYNUR :opucuk:AYŞE :opucuk:İSMİNİ BİLMİYORUM CANIM MAVİBEYAZ :opucuk:unuttuğum arkadaşlarım varsa hepinizede günaydın :opucuk:

senayy88

bizdende sana kocaman  :opucuk: :opucuk: :opucuk:canım

melek100lü

kızlar yine bi çanta örgü ipi aldımtakmamak için napıyoruz bol bol  :occasion14:örgü çok iyi geliyor bana :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Şubat , 2012, 09:56:10
günaydın kızlar SENAY :opucuk: ELİF :opucuk:AYNUR :opucuk:AYŞE :opucuk: İSMİNİ BİLMİYORUM CANIM MAVİBEYAZ :opucuk:unuttuğum arkadaşlarım varsa hepinizede günaydın :opucuk:
günaydın canım :flowers: 

CAN TANEM

Günaydın canlarım nasılsınız? :opucuk:

Şenayım gelen giden varmı canım?

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım sen nasılsın... ben bugün iğne olacağım

esracım

Alıntı yapılan: moonlight - 16 Şubat , 2012, 09:54:55
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 16 Şubat , 2012, 09:18:02
bir sürü şey yazdım hepsi uçtu gitti :y25: :y25: bunun için ağlayabilirim hatta.
Elifim adetlerinin düzene girmesi çok iyi.inşallah soğan kürü daha da fayda verir ve yakın zamanlarda bizlere güzel haberler verirsin.bu arada tanıdğınızın hamiş olmasına sevindim inşallah darısı başımıza :amin:
Ayşecim umut olmazsa tabiki sana ilaç vs. vermez ama bende senin gibi hep bu soruyu soruyorum :-[ ne kadar saçma iki şık var aslında.olacak olmayacak.ama soruyoruz işte ne yapalım.
moonlight isim neydi acaba? ben kendi adıma çok iyiyim diyebilirim canım.peki sen nasılsın?senin adetin nezaman?

Canım ismim Aynur...

Ben yeni adet oldum canım bugün bitmek üzere inşallah..

Bu ay soğan kürüne başlıycam
bende Esra memnun oldum.inşallah soğan kürü fayda eder sana.bende bu p.tesi başladım küre.ilk defa çok istikrarlıyım sabah akşam kürümü hazırlıyorum.tadı çok kötü olsada insan alışıyor zamanla :laughing7:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Şubat , 2012, 09:56:10
günaydın kızlar SENAY :opucuk: ELİF :opucuk:AYNUR :opucuk:AYŞE :opucuk:İSMİNİ BİLMİYORUM CANIM MAVİBEYAZ :opucuk:unuttuğum arkadaşlarım varsa hepinizede günaydın :opucuk:
canım ismim Esra galiba senin isimde Melek..bende seni öpüyorum.nasılsın peki?sende yapacak mısın kür?

senayy88

Alıntı yapılan: moonlight - 16 Şubat , 2012, 10:03:57
Günaydın canlarım nasılsınız? :opucuk:

Şenayım gelen giden varmı canım?
aynurum yok canım daha beklemedeyiz  :laughing7:bilmiyomki canım normalde 2gün geçmiş gözüküyo ama olcam gibi hissediyom sadece deli gibi midem kazınıyo çok acıkıyorum benki sabah kahvaltı etmeyip öğlen 1e kadar öyle durup acıkmayan insanım şimdi kahjvaştı ediyom en azından 1 dilim ekmek yiyorum öğleni zor yapıyorum sadece ondan şüpheleniyom başka hiç umut etmiyorum hayırlısı canım dualarınız bekliyorum belki miniğim gelmiştir babasına doğum günü hediyesi süpriz yaparız aynı günde nişan yıldönümümüz :love3:

melek100lü

esracım iyiyim canım ben melek memnun oldum napiyim bende çalışmalara devam ediyorum ben kuru incir yiyorum bakalım hepsini deniycez başlıyayımmı benim adetime 15 gün var olurmu faydası :icon_scratch:

elfo

şenaycım inşaAllah Rabbim sevindirir bu ay  :amin:
Melekcim sana da günaydın öpüyorum ben de çok çok.
inşaAllah kızlar bir iki aya kadar bebeklerimizden bahsetmeye başlayacağız burada  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

senaycım inşallah babanıza hayatının en güzel hediyesini verirsin canım :binkybaby:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 16 Şubat , 2012, 10:25:53
şenaycım inşaAllah Rabbim sevindirir bu ay  :amin:
Melekcim sana da günaydın öpüyorum ben de çok çok.
inşaAllah kızlar bir iki aya kadar bebeklerimizden bahsetmeye başlayacağız burada  :amin:

inşallah canım :amin:  birbirimize hamile kıyafetleri de tavsiye ederiz :laughing7:

elfo

mekecim ben de her sabah 1 tane kuru incir ve 2 tane hurma yiyorum hurmada bi problem yok da kuru inciri prolaktin hormonu yüksek olanlara tavsiye etmiyorlarmış. benim normal ama sanırım adetim bitince bırakacam inciri ama hurmaya devam inş. hamile kalınca da inş. kuru incir ve hurmaya devam edecem mesela kuru incir çok süt yaparmış  :occasion14:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.