Bebişlerin Ayakkabı Yarışması Birincileri ( Masalılgın , Aynur , Gonca )

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Şubat , 2012, 15:01:11

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Kimbilir aklın hangi işi yapsam acaba aksama ne yemek yapsam falan derdindeydi gözdenmi kaçırdın ne  :k06:

hüzünden_gelme

:k06: :k06:

en çok dıkkatlı oldugum nokta burası zaten dıkkatlıce bakarım bugunde öle yaptım baktım ama emındım 2 tane 20 oy vardı bırde baktım başka varmı dıye 18 gordumm

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 09 Şubat , 2012, 15:01:11
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

İLK DEFA ÜÇÜNCÜ BİRİNCİMİZ OLDU  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

TEBRIK EDERİMM KIZLAR SİZİ  EN YUKSEK OYLARI ALARAK BİRİNCİLERİMİZ SEÇİLDİNNİZZ BEBİŞLRİNİZ AYAKKABILARI ÇOK GÜZELLL GÜLE GÜLE GİYSİNLER FISTIKLARIMIZ  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

~Ayşecik~ OYLARIN 18 İNI ALARAK DA İKİNCİMİZ SEÇİLMİŞTİR  :flowers: :flowers:

KATILIMCILAR :

1. Adayımız; fıstık  :love9:

2. Adayımız; :basardim:  :basardim: : masalılgın :basardim: :basardim:

3. Adayımız; Sır_Çiçegi  :love9:

4. Adayımız; veliff  :love9:

5. Adayımız;  hümeyra_t_e  :love9:

6. Adayımız; :basardim: :basardim:  °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°  :basardim: :basardim:

7. Adayımız; nagihannn  :love9:

8. Adayımız;  :basardim: :basardim: *•.¸♥gonca♥¸.•*   :basardim: :basardim:

9. Adayımız; yellowrose  :love9:

10. Adayımız; susanna  :love9:

11. Adayımız; ~Ayşecik~  :love9:

12. Adayımız; <<<peri masalı >>>  :love9:

13. Adayımız;  tulayysl  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

oznurcum sagol canim  :k06: :k06:

ozgecim uzulme canim bu yarismada boyle olsun sorun degil  :k06: :k06: uc tane birinci heryerde bulunmaz  :ehi: :ehi: :ehi: tebrikler goncacim  :flowers: :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: tulayysl - 09 Şubat , 2012, 22:18:33
basından beri ebnde takip ediyorum ve 8 numara onde gidiyordu 22ydi
ewet cnmm aynen öle yanlış görülmüş bende eminim önde gıttıgım için sureklı takıp edıom ve bn dunden berı 22 oydaydım zatenn  :caca: :caca:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 09 Şubat , 2012, 23:12:51
Alıntı yapılan: tulayysl - 09 Şubat , 2012, 22:18:33
basından beri ebnde takip ediyorum ve 8 numara onde gidiyordu 22ydi
ewet cnmm aynen öle yanlış görülmüş bende eminim önde gıttıgım için sureklı takıp edıom ve bn dunden berı 22 oydaydım zatenn  :caca: :caca:

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

burda kazanmak önemli değill ama haksızlık olması önemli benım için ben özgeye eminim diorum dünden beri 22 benm oyum yanlış görmedimm adım goncaysa bunun kadar eminimm ve benden baskada goren vardır kesin 8.yarısmacıı zaten bastan beri önde gidioduu....bugun sen kapanmıstır dedıkten sora oy verılmedıı kesinliklee ben bugun 13.00 da gırdım baktım 22 oyum var dedım ondeyım mısafırlerım geldı cıktım bi girdim 20 oıy alanlar bırıncıı olmuşş arkadaslar sızde gormussunuzdur kımın aykkabısı varsa kesın takıp etmiştirr hiçbirinizmi görmediniz yaniiii????

hüzünden_gelme

gören görmüştür elbette..
sitede sadece oy kullanmak için üye olanlar var biz bu anı çok yasadık bunuda herkes bılır ..

fazla uzamasın hata bende kaynaklanıyor o zaman özür dilerim

tebrık ederım tekrardan hepinizi  :flowers:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 09 Şubat , 2012, 23:17:38
sitede sadece oy kullanmak için üye olanlar var biz bu anı çok yasadık bunuda herkes bılır ..

cnm sadece oy kullnmk ıcın gırenler olabilir onlr bnm umrumda deill anlıyomusun onlar gırıpte bana oy vermedilerr son anda anlıcann bn bu oyları zaten bastan beri aldımm sen kapandı dedıkten sora bana oy gelmedii...bn bu yarısma acıldıgından beri önde gıdıodum sonanda olmadıı buu  :icon_thumright: :icon_thumright:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 09 Şubat , 2012, 23:20:03
Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 09 Şubat , 2012, 23:17:38

cnm sadece oy kullnmk ıcın gırenler olabilir onlr bnm umrumda deill anlıyomusun onlar gırıpte bana oy vermedilerr son anda anlıcann bn bu oyları zaten bastan beri aldımm sen kapandı dedıkten sora bana oy gelmedii...bn bu yarısma acıldıgından beri önde gıdıodum sonanda olmadıı buu  :icon_thumright: :icon_thumright:

HAKLISINNN ....

Lă_Tăhzen!

YA BU NIYE BUKADAR UZADI ANLAMADIMM YANLISLIK OLMUŞ ÖZGENIN BIR ANLIK GÖZÜNDEN KAÇMIŞ OLABİLİR BELKİDE

BUKADAR BÜYÜTÜLMESİNE ANLAM VEREMIYORUMM   :dontknow: SONUÇ İTİBARİYLE SONRA DAN DA OLSA HAK ÇİĞNENMEDİ TATMİN OLUNCAKSA 3 TANE BİRİNCİ VERİLDİ

AyNi

ayyy biz ikinci mi olduuuuk ooolleeeeyyyy  :muzz: :muzz:

bende bugün sabah baktığımda 8. aday öndeydi.. bi yanlışlık oldu galiba...  :dontknow:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlar benm adım buraya eklendi bn dayatma yapmıs gıbı hissediorum kendimi sankı zorla 1.yapmış gibi oldum...sorunum sizlerle deill biliosunuzki kendimi kazanmış saymıorum kazanan arkadaslarıda tebrik ederim...

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 09 Şubat , 2012, 23:25:54
ayyy biz ikinci mi olduuuuk ooolleeeeyyyy  :muzz: :muzz:

bende bugün sabah baktığımda 8. aday öndeydi.. bi yanlışlık oldu galiba...  :dontknow:
KAÇ OYLA ÖNDEYDİ CANIM HATIRLIOMUSUN??

Lă_Tăhzen!