Bugün Hangi Ev İşlerını Yaptın

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Şubat , 2012, 11:44:59

« önceki - sonraki »

Aşkk

mutfağı topladıktan sonra makineyi açtım ütü yaptım baya vaktimi aldı :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: bu kadar başka da bişi yapmadım  :k06: :k06: :k06:

ayy

iklima

Bulaşıklari lavaboya doldurdum oturuyorum.evi topladım başka bişey yapasim yok :dontknow:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ayy

hiçç bişeyyyyyy :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
karnımız aç kalmasın diye akşama yemek yaparım okadarrr :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Bluegirl

Evi topladım kızlara yemeklerini yedirdim akşama barbunya yapıcam bu kadan  :occasion14:
Evde bişey kalmamış yemeklik  Markete gidecektim üşendim uzak çünkü  :cildir:
ne olurdu evimin dibinde bim yada hipermarket olaydı  :cildir:  :BangHead:

Bluegirl

Kızların kahvaltılarını yaptırdım babaanneye postaladım  :k06:
Camları açtım oh mis gibi Lapa Lapa kar eşliğinde temizlik yapıyorum  :cildir:
Yemek yapıcam sonra  :cildir: bitmez anam bitmez bu işler bitmeezzz  :cildir:  :cildir:

<<AyBüKe>>

Dip köşe temizlik yapıyorum .

Yatak odasının perdesi yıkanırken camlarını , duvarlarını sildim.

Dünden beri dünya kadar çamaşır yıkandı onları katladım  ::)

Şimdi de mutfak dolaplarına girişicem ama yoruldum  :'(

muhribe

doya doya temizlik yapmayı özledim

vaktim olsa da hart hart girişsem eve ağzını burnunu dağıtsam  :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

bende betül kız dogalı öle girişemiyorum heryeri dagıtıp toplayasımm miss gibi temizlik koksun istiyorum heryerr  :k06: :k06:

♣ ђคtเςє ♣

temizlik falan yapmadım ben  :D çamaşırları katladım, bulaşıkları yerleştirdim, evi toparladım, yemek hazırladım oturdum göbişimi doyuruyorum dahada kalkmam yerimden  :ehi:

ayy

sadece bulaşıkları dizdim makinaya başkada bişey yapmadımm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aşkk

ayşecim seninle aynıyız makinayı çalıştırdım sadece  :k06: :k06: :k06: :k06: bide yemek yaptım :aferin: daha ne

olsun :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

raporlu olduğum için pek iş yapmadım... çamaşır serip onları yerleştirdim, banyoyu temizledim (eşim iyi ki farkketmedi yoksa kızardı), çorba yaptım, bulaşık makinesini boşalttım bir de en zoru oğlumun dolabının tamamen boşaltıp tekrar yerleştirdim.. ahhh pasaklı oğlum benim
canım oğlum çıkardıklarını katlayıp koymaya başladı :love9: :love9:

Bluegirl

yemek yaptım ve evi topladım sadece
çıktım bol bol yürüyüş yaptım mis gibi karların içinde iyi geldi  :muzz:

♣ ђคtเςє ♣

çamaşırları katladım, ütü yaptım,yemek yaptım off hep aynı şeyler işte  :igrenc: