28 Mart , 2024, 13:41:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bugün Hangi Ev İşlerını Yaptın

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Şubat , 2012, 11:44:59

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

sabah erkenden aşıya gittim geldim karnımı doyurdum evleri süpürdüm sildim bulaşıkları makinaya yerleştirip makinayı çalıştırdım şimdide yeter yoruldum  dedim ve burdayımm  :laughing7:

kelebegimm

yeni kalktim
yemegi koydum hemen ocaga yavas yavas pissin die baskada bise yapmadim
ev temiz ama yinede bi makine tutarim

]

__nil__

daha bişi yapmadım yapasımda yok hava güneşli ama tembellik var üzerimde.en fazla bi süpürge tutup bulaşıkları toparlarım bide yemek yaptık mı bugünlük idare eder işte

mutluluk

daha ne yapasın süpürge yemek yapıldımı başka bişeye gerek yokki.ben onları bile yapamıyorum

Balböceği

carsaflari degistirdim
yatagi topladim
evi, sildim, supurdum,toz aldim, bulasikalri yikadim..
balkonlari sildim.. wc banyo yikandi
camasir astim  :k06:

tulayysl

hiiiiiiiiiç bişicik yapmadım. sefam olsun oh ohhhhhhhhhh bugun tatil verdim kendime

°•.ℓανιηуα.•°

8) 8) 8)

al benden de tülay  :ehi: :ehi: :ehi:

hafta içleri hiç bişiycik yapmıyom. saolsun bakıcımız oğlum uyurken yemek de yapıyo ortalığı da topluyo.

büyük temizlik de hafta sonu eşimle yapıyoz  :icon_thumright:

tulayysl

ay öznur bakıcı dedin içime bişi oldu. ev iş cocuk bi de koca üstüne. gözümde buyuyo şimdi işe gitmek yaw

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Şubat , 2012, 14:00:01
ay öznur bakıcı dedin içime bişi oldu. ev iş cocuk bi de koca üstüne. gözümde buyuyo şimdi işe gitmek yaw

oluyo canım oluyo malesef. Allah dağına göre kar veriyo. merak etme. bak yoğunlluk daha iyi. evde durunca da sıkılıyo insan. değişiklik de iyi. ama evet eve koşturmak zor. sen ne zaman başlicaksın ki işe. bi de ne iş yapıyosun canım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

EVİ SÜPÜRDÜM
TOZ ALDIM
BANYO VE WC Yİ CİFLEDİM
MUTFAK FAYANSLARINI VE DOLAPLARINI SİLDİM
MAKİNAYA BULAŞIK DİZDİM
DUŞ ALDIM
BURAYA GELDİM

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 21 Şubat , 2012, 14:12:14
EVİ SÜPÜRDÜM
TOZ ALDIM
BANYO VE WC Yİ CİFLEDİM
MUTFAK FAYANSLARINI VE DOLAPLARINI SİLDİM
MAKİNAYA BULAŞIK DİZDİM
DUŞ ALDIM
BURAYA GELDİM

vaaaay hemşoma bak. eeee adanalıyık dimi. elimiz ayağımız çabuk olur  :icon_thumright:  :love9: :love9: :love9:

tulayysl

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 21 Şubat , 2012, 14:11:38
Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Şubat , 2012, 14:00:01

oluyo canım oluyo malesef. Allah dağına göre kar veriyo. merak etme. bak yoğunlluk daha iyi. evde durunca da sıkılıyo insan. değişiklik de iyi. ama evet eve koşturmak zor. sen ne zaman başlicaksın ki işe. bi de ne iş yapıyosun canım?
hemşireyim canım. bir yasına kadar çalışmıcam ücretsiz alıcam bakalım. cocuk zaten nöbetlerden hasret kalıcak azıcık uzatalım dedik.ç hoş sonunda olacak olan belli de işteeeeeeeeeeeeeee

°•.ℓανιηуα.•°

:y25: :y25: :y25:

olsun canım ya nolucak sanki. 1 yaşına kadar epey toparlamış oluyolar. merak etme sen. en zor dönemlerinde gece bırakmak zorunda kalmamışsın bak bu bile kar... çalışan anne olmak zor... ama tatillerde flan şunu anlıyorum ki ev hanımı anne olmak da zor...

rümeysaa

Buyuk temizlik yaptim bugun tuller camlar sil supur yoruldum baya..ama pes etmedim simdide sinemaya gidiyorm :D

hüzünden_gelme

bugun pek bısı yapmadım yapmayacagımda dun bayagı temızledım cunku onları söleyeyım

yatakların yastıkların carsaflarını yeniledım
salondakı ve mutfaktakı halıları kaldırdım sılkeledım oturma odası ve kendı odamdakı halıları kaldıracaktım ama tek sılkeleyemem dıye kaldırmadım sadece süpürdüm o halıları..
sonra komple sıldım yerlerı
banyoyu cifledım
balkonu yıkadım ve camasırları astım
bulasık makınesını doldurdum
sonracıma çöp dolmus onu boşalttım
tozları aldım ve kahve yapıp ıctım  :k06:
sımdıde belım agrıyor  ::)