27 Nisan , 2024, 12:45:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Şık Saatler Yarışıyorr ( Katılım )

Başlatan hüzünden_gelme, 08 Şubat , 2012, 23:49:12

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

taşı maşı yok kız karanlıkta çekiyom olmuyor ışıkta çekiyom olmuyor evde saatle dolaşıyom adam en sonunda bu yarışmalar yüzünden evden atıcak beni çarpıldın yarışmalarla diyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

hüzünden_gelme

...ŞehzadEfe...

hee güleyimde adam beni atınca evine çocuklu misafir kabul ediyonmu gül sen güll  :ehi: :ehi: başına kalıcam yakında
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: nagihannn - 09 Şubat , 2012, 21:23:15
hee güleyimde adam beni atınca evine çocuklu misafir kabul ediyonmu gül sen güll  :ehi: :ehi: başına kalıcam yakında

:k06: :k06: :k06:

tabii gelll ne demek  :toothy10: :toothy10: odam var bır tane boş yatak paşayla yatarsınız artık  :k06: :k06:
madem benım yuzumden çekecegım artık  :k06: :k06: :k06:

hümeyra_t_e

09 Şubat , 2012, 21:38:32 #49 Son düzenlenme: 09 Şubat , 2012, 21:42:25 hümeyra_t_e
dünde benimki seti çekerken gördü napıyosun dedi setimi yarışmaya sokucam didim töbe ya bi bu kalmıştı bakalım daha ne yarıştırcaksınz üsenmedin gttin çıkardın çektin ben bişe deyince ağız burun kıvırıyon dio maynak ya :k06: bebekler seçildimi diye soruyo bide :toothy10:

tulayysl

walla bu yarısmalar yüzünden adamlar bizi kovcak evdenya hadi hayırlısı. biz de bıcı bıcı yarısmasında birinci oldukta allahtan sesi çıkmıyo şimdilik yeni birinccilikler bekliyoo :D

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ay oldum bugun resim cekecem diye gozum cikiyodu  :ehi: sonunda basardim  :basardim:
Allah ozgeden razi olsun sayesinde kafam dagiliyo  :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Şubat , 2012, 22:52:38
ay oldum bugun resim cekecem diye gozum cikiyodu  :ehi: sonunda basardim  :basardim:

:ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

cümlemızdennn inşallah :amin: :amin:

sonunda dua eden bırı cıktıı sevıyorum senıııı yaa  :k06: bu hatunlar şikayet edıp duruyorda  :k06:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 09 Şubat , 2012, 21:38:32
dünde benimki seti çekerken gördü napıyosun dedi setimi yarışmaya sokucam didim töbe ya bi bu kalmıştı bakalım daha ne yarıştırcaksınz üsenmedin gttin çıkardın çektin ben bişe deyince ağız burun kıvırıyon dio maynak ya :k06: bebekler seçildimi diye soruyo bide :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: Ay Allah sizi iyi yapsın ya öldum gulmekten  :toothy10:

Ben eşime hiç bahsetmıyorum fotolarıda o yokken cekıyorum herseyden bı haber garıbım  :aferin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 09 Şubat , 2012, 22:53:58

sonunda dua eden bırı cıktıı sevıyorum senıııı yaa  :k06: bu hatunlar şikayet edıp duruyorda  :k06:

yok bebem ya iyiki varsin  :k06: :k06:
netice sorun degil sekerim inanki bunlarla ugrasiyom azcik aciliyorum monoton hayatima hareketlilik geliyo  :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Şubat , 2012, 22:55:29
Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 09 Şubat , 2012, 21:38:32

:ehi: :ehi: :ehi: Ay Allah sizi iyi yapsın ya öldum gulmekten  :toothy10:

Ben eşime hiç bahsetmıyorum fotolarıda o yokken cekıyorum herseyden bı haber garıbım  :aferin:
ben bugun bizimkine dedim ayakkabimiz birinci oldu diye  ;D hosuna gitti  :laughing7: banyoyu soylemedim kiz babasi ya kiskanclik damari cikar neme lazim  :-ooo :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Şubat , 2012, 22:56:52

netice sorun degil sekerim inanki bunlarla ugrasiyom azcik aciliyorum monoton hayatima hareketlilik geliyo  :ehi: :ehi:

Hele hele şuna bak kız demıyormuyuz Allah senden razı olsun foruma renk katıyosun neşe saçıyorsun diyee  :caca:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Şubat , 2012, 23:01:31
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Şubat , 2012, 22:56:52

Hele hele şuna bak kız demıyormuyuz Allah senden razı olsun foruma renk katıyosun neşe saçıyorsun diyee  :caca:

demiyosunuz tabi :tongue3: hep şikayet şikayett sonra kafam karısıyor bırıncılerı sonuncu olarak açıklıyorum :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ahh yavrummm sen bu işi kısa bir süreliğine birine devret en iyisi kafan dagılsın bana mesela  :ehi:

kimse katılmaz artık  :ehi: