27 Nisan , 2024, 12:27:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Güzel Set Modellerimiz Yarışıyorrrr ( Katılım )

Başlatan hüzünden_gelme, 08 Şubat , 2012, 20:52:09

« önceki - sonraki »

Aytii

benimkisi 5 sene öncesinden  :laughing7:

şöyle 10 sene öncesinden olanlar varsa katılsınlar hele  :suclu:

bakalım ozamanın modelleri nasılmış  :occasion14:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Şubat , 2012, 08:58:25

AYTİM AYNI BENİMDE ÖLE SENE 2007  :suclu: :ehi: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Şubat , 2012, 08:59:08
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Şubat , 2012, 08:58:25

AYTİM AYNI BENİMDE ÖLE SENE 2007  :suclu: :ehi: :ehi:

ben istemeden aldılar

hatta bana tek taş bile aldılar haberim yoktu  :ehi:

istemeye gelince taktılar

ve ben hiç sevmem öyle şeyleri takmamda  :laughing7:

çok Makbıyle geliyo bana  :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:ehi: :ehi: AYTENN AYI BEN SECMEDİM YANİ BUNU BEN BİLMİYORDUM ALDIKLARINI BENDE TAKMAM SEVMEM  :ehi: :ehi: :k06: BANADA NİŞANDA TAKMIŞLARDI  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 08 Şubat , 2012, 21:50:46
Bende saat çekerkenn parladı durdu flaşını kapattım öylede donuk oldu ama idare edelim artık  :k06:

daha bakalım bu yarışmalar ugruna nelerimizden olucaz  :ehi:

CANIM AYNI BENDEDE ÖLE OLDU FLAŞI KAPADIM BU SEFERDE DONUK OLDU  :icon_thumright: :ehi:

veliff

yaa bu yarışmanın zamanı çok ters oldu benim setler dükkanda kasada haftaya olsaydı eşime getirtirdim görümcemin düğününde takcam diye ama şimdi sırf yarışma için getirmez hayatta :D

tweety0555

ne setı yaw ne setıııı :cussing: :cussing: on yıl once evlenmıs karıdan set resmımı ıstenır bak sımdı ben eksık kaldım zaten setımıde ben aldım dıye ucuzundan dandırık bırsey almıstım :BangHead: bak benım sınırlerımı hoplattınız sımdı kaynanamların almayısı aklıma geldı bakın benım aıle saadetımı bozacaksınız gene adama aksama cemkırcem ve oneden oldugunu anlamıcak  :suclu: :toothy10: dıoyorum suraya adam akıllı yarısmalar yapın dıye :ehi: soyle ozge bu fıkrı kım verdı sana hemen gıdım dovım :caca: :caca: :toothy10:

sımdı bensız bır yarısma yapın bakalım sonunculuk kıme yakısacak benden baskaaa :toothy10: ay vallahı yazarken ben guldum sınavda cocuklar olmasa honkurcem :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

düşünemedık orayıı valla  :k06: :k06: senın içinde ayrı yarısma açarım anacım , bak bende katılamıyorum oy verırırız bızde  :k06:

tweety0555

fıstık

özlem 10 sene önce dandirik dediğin set şimdi bayağı bi pahalı olmuştur merak etme sen altın fiyatları

nasıl arttı haberin yokmu kuyumcuları gez bak öyle kalın setler yok artık şimdi

çünki kimse alamıyo katıl sen katıl  :k06:

burcum

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Şubat , 2012, 08:57:21
Alıntı yapılan: burcum - 08 Şubat , 2012, 23:23:25
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: özge ben kırmızı kutuda çekmedim altın neyde kendini gösterir dedim kırmızı buldum birşey koydum altına :ehi: :ehi: :ehi:

yanii nüketinn setini tahmin edecegiz böylelikle  :ehi: :laughing7:

özge anlamadığına göre :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sizde anlamazsınız :ehi: :ehi: he buarada nelere dikkat ediyorsunuz vallahi bravo tepriklerimi konduruyorum  :ehi:

tweety0555

nagıssss kız set mı kaldı sattım gıttı zaten dıyorum ya parasını ben verdım :toothy10:

beynâ

özlemm ben de satmamak için direniyorum,nasıl sen aldın anlamadım kız :k06: ya da deşmesem mi kine hiç?? :laughing7:

Sır_Çiçegi

ya benim gibi olsaydınız

kaynanam kıyısında köşesindeki seti alıp takmış bana düğünde fark etmedim  :suclu:

ewde fark ettim eşimin başının etini yedim bagırdım cagırdım  :caca:

kaynana düğündeki altınları bana werdi hemen gittim o seti deiştirdim  :occasion5:

ohhh sefam olsun gördü sesinide cıkartamadı altınları ne yaptınız dedi harcadım dedim korktu kadın  :ehi: :ehi:

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

tweety0555

ben parmagımdakı tek tası bıle kendım aldım setıde guya onlar aldı kocam aldı yanı bız aldık ...ama gıram seslerı cıkamıyor dugundede 7 ceyreklerı geldı koca akrabalarından uc te bılezık ayy geldı benım kecıler gene :cildir: :cildir: :cildir: haaa ama suda var sımde gıram seslerı cıkmıyor konusmalarına ızın yokkk :ehi: