TİLBE NİL'İN GÜNLÜĞÜ

Başlatan sepya, 28 Ocak , 2007, 21:33:02

« önceki - sonraki »

şerife Berat

sepya

Artık süslenmekten çok hoşlanıyoruz. Takıp takıştırıyoruz... ;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tebessüm :)

maşallah tilbe nil'e :nazar: tam bir küçük hanımefendi olmuş. :opucuk:

sepya

:love7:

jbdun

biz tatildeyken Tilbe Nil'in yeni fotoları gelmişşşşşş  :hello2:
hem de tokalı tokalı, çeşit çeşit :nazar: :nazar:

maaşallah daha da büyümüş sanki görmeyeli :nazar:

Almiş'inAnniş'i

sepya

BAHÇELERDE ÇİÇEK BÖCEK DİYE DİYE MIRILDANIP GEZİP...HOPLAYIP, ZIPLIYORUZ.

jbdun

maaşallah zıplayan şirineme :nazar: :nazar:
Tilbe Nil'in resmini Ecrin'e de gösterdim de nasıl gülüyor, artık bebek-çocuk gördü mü çok mutlu oluyo benim kız :k06:

-Butterfly-

tibe niliii yerim benn yaaa yerimmmmm  kokos olacak cimcime belli :))

insallah benim 2. bebegim kiz olursa tabi herseyden once saglikli olmasi en buyuk dilegim inanilmaz suslu bir sey olacak ayni tilbe nil gibi:)

annesi lutfen o sirin cadiyi op benim icin :)

Almiş'inAnniş'i

çok tatlı ya maşaallah sübhanallah  :nazar:

sepya

;)

sepya

KUZUMCUM ÇOK ÇABUK MU BÜYÜDÜ NE?  :love7:DEĞİŞİMLERDE BIRAKTIĞIMIZ TİLBE NİL'İ DE ÖZLÜYORUM.  :crybaby2:ÇOK SEVECEN HARİKA BİR BEBEK OLDU.  :love3:BU GÜNLERDE RENKLERİ ÖĞRENMEYE İLGİ DUYMAKTA. ANA REKLER BİTTİ MAŞALLAH. ARA RENKLERİ GRİLERİ LİLALARI TURUNCULARI HECELEYİP DURUYOR BİR RENKTEN BİR DOLU EŞYADA BULUP NEŞEYLE BAĞIRIYOR. "BULDUMMMM" AMA BU BULDUMDAKİ HECELEME VE DİKSİYON VURGULARI NASIL Bİ SEVİMLİ. :-*

-Butterfly-

Sepyacim ( kusura bakma isimini bilmiyorum)  uzun zamandan beri forumu unutmustun galiba  ama tekrar hosgeldin guzelim  :flowers: :flowers: ayricaaaaa be bu  fistigi yerim yaaa noal bebek olmus bu tatli sey  :hungry: masallah   :nazar: resimleri cok guzel  demek artik renkleri ogrendi ve isi abartip ara renklere gecti  bravooo  :nazar: annesi  bizi burda unutup bu boncugun resimlerinden ali koyma bizi olurmu her ikinizide cok cok optum ..

ayrica gecti ama yeni yiliniz kutlu olsun  ailen ile mutsu saglikli bir omur diliyoruz .. Oglum ve ben  :opucuk:

sevda

Canım siz bayadır yokmuşsunuz neden bizleri bugüzellikten bi haber bırakıyorsun bakim nerelerdeydiniz neden ara verdinizz bu arada çok sevimli bir kızın olduğunu söylememe gerek yok sanırım daha neler neler söyliycek annesi sana nelerrr ve sen her seferinde daha bir aşık olucaksın kuzuna... ;) :opucuk:

duru boncuk

tekrar hoşgeldin sepya nerelerdeydin böyle bu güzellikten bizi mahrum ttin bunca zaman çok güzel çok tatlı maşallah cimcimeye :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:güzel yanaklarından benim için öp olurmu annesi :opucuk: :opucuk: :opucuk: