04 Mayıs , 2024, 10:41:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YUKSE RISK DOWN SENDROMU :((

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 08 Şubat , 2012, 10:33:49

« önceki - sonraki »

gökçe58

aynen gül bende düşünmüyorum 3 lü taramayı yaptırmayı kafa karıştırmaktan başka bişey değil. özel bi doktora gittim doktor bana ben bebeğin çok sağlıklı olacak desemde inanma dedi. hakkımzda hayırlısı inşş sağsağlim doğarlar kuzucuklar..

suzannn

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 30 Mart , 2012, 16:19:10
Selam kizlar umarim herkesin hamileligi iyi gidiyordur. Benimki bol bulanti ve istifra ile geciyor cok sikinti cekiyorum. Birde guncelleme yapim bebisimiz cok sukur normal gorunuyor her testte. Bosa korktuk. Insallah dogum sonrasida ayni sekilde normal sonuc cikar.
işte en son yazdığı mesaj

RosE27

RosE27

:amin: :amin: :amin: cnm testler fuzulı ama detaylı ultrasyon ıyı oluyo ben 2 gun once gırdım yaa RABBIM yaa nasıl yaratmıs ayak parmaklarını cırpıştırıyodu hepsini görüyosun ellerini kızım bacaklarını ayırmış kuşu ortadaydı terbiyesizin  :k06: :k06:

gökçe58

Alıntı yapılan: gulokan27 - 30 Mayıs , 2012, 11:36:13
:amin: :amin: :amin: cnm testler fuzulı ama detaylı ultrasyon ıyı oluyo ben 2 gun once gırdım yaa RABBIM yaa nasıl yaratmıs ayak parmaklarını cırpıştırıyodu hepsini görüyosun ellerini kızım bacaklarını ayırmış kuşu ortadaydı terbiyesizin  :k06: :k06:

rabbim size bağışlasın inşşş ayrıntılı ultrason ne zamn  yapılıyor canım

RosE27

:amin: :amin: cnm inşş detaylı ultrasyon 20 21. haftada yapılıyor ben 21+1 de oldum bebegın mıde kalğ butun organlarına detaylı bakıyolar hepsı yerınde mı kalpte delık fln war mı parmakları tam mı vs...

gökçe58

Alıntı yapılan: gulokan27 - 30 Mayıs , 2012, 11:42:56
:amin: :amin: cnm inşş detaylı ultrasyon 20 21. haftada yapılıyor ben 21+1 de oldum bebegın mıde kalğ butun organlarına detaylı bakıyolar hepsı yerınde mı kalpte delık fln war mı parmakları tam mı vs...

hımm tamam canım sağol bende 17-18 haftalar arası bakılıyordiye biliyordum.

serserim

melek100lü

Konuyu yeni gördüm kusuruma bakmayın  :flowers:

çok geçmiş olsun inşallah şimdi iyidir arkadaşımız :amin: :amin:

Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın inşallah :amin: :amin: :amin:

❤ հმzεlἶო ❤

Cvplar icin tesekkurler. Kizimiz iyiymis cok sukur doguma iki ay kaldi. İkili testi cogu kadin yaptirmiyormus cunki yanilma payi cok. Uclu testi direkt yapsaymisiz o kadar uzulmezmisim. İnsallah dogum sonrasida iyi hbr ler veririm. Herkese saglikli bebisler dilerim.
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

cok sükür cnm allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş

serserim

çok şükür canım gözün aydın annesi boşuna üzüldün bebişin sağlıklı sıhatli doğucak Allah ın izniyle  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

❤ հმzεlἶო ❤

Merhabalar. Merak eden arkadaslara guncelleme yapmak istedim. Kizimiz kayla 14 agustosta dogdu simdi 6 aylik ve cok saglikli. İkili testi yuksek risk cikan kisilere onerim umudunuzu yitirmeyin ve amniyosentez veya cvs yaptirin. İkili testin yanlis cikma ihtimali cok yuksek cunki makina hesapliyor yuzdeleri. Ve bebek buyudukce ense kalinliginin incelme ihtimali cok buyuk bunuda ogrenmis oldum. Dua eden arkadaslarima cok tesekkur ederim. Opuyoruz sevenlerimizi.
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

esracım

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 14 Şubat , 2013, 06:25:21
Merhabalar. Merak eden arkadaslara guncelleme yapmak istedim. Kizimiz kayla 14 agustosta dogdu simdi 6 aylik ve cok saglikli. İkili testi yuksek risk cikan kisilere onerim umudunuzu yitirmeyin ve amniyosentez veya cvs yaptirin. İkili testin yanlis cikma ihtimali cok yuksek cunki makina hesapliyor yuzdeleri. Ve bebek buyudukce ense kalinliginin incelme ihtimali cok buyuk bunuda ogrenmis oldum. Dua eden arkadaslarima cok tesekkur ederim. Opuyoruz sevenlerimizi.
kızının iyi olmasına çok sevindim canım.Allah kimseyi evladıyla sınamasın.çok zor.