memnun kalınan tüp bebek merkezleri var mı???

Başlatan ecem146, 07 Şubat , 2012, 23:02:32

« önceki - sonraki »

ecem146

Mrblr.3 defa tüp bebek denedim ve üçüde başarısız oldu yeni bir yer arıyorum nerde olacağı hiç farketmez bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

ayy

Alıntı yapılan: ecem146 - 07 Şubat , 2012, 23:02:32
Mrblr.3 defa tüp bebek denedim ve üçüde başarısız oldu yeni bir yer arıyorum nerde olacağı hiç farketmez bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..
canım inşallah bu son olur dualarıma senide katıyorum artık :amin:
bende yeni başalayacağım için hiç bilmiyorum.zaten tüp bebek yapmamız gerektiğinide öğreneli 1 ay bile olmadı...
nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama arkadaşım adana sehyan başkennte yaptı 1 ay sonra ikizleri kucağında olacak Allahın izniyle....bizde bu mutlulugu yaşarız inşallah :amin:

ayy

ben tüp bebek merkezi olarak değilde dr olarak araştırdım netbu sitede hala ona gideni duymadım ama dr özer kutlu alanında baya eğitim almış baya da tecrübeli biz ona bırakacağız kendimizi...bursada o...inşallah emeklerin ve ümitlerin vesilesiyle Allahım kucağına ikitane melek versin tatlım :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Ankarada Hakan Yaralı  var... Burdan bile ona gidiyorlar, çok iyi bir doktormuş

ecem146

çok teşekkür ederim saolun cvplarınız için allah isteyen herkese versin.Yaza kadar araştırma yapıp yazın denemeyi düşünüyorum ama dördüncü denemem olacağı için artık çok iyi araştırmak istiyorum herkese kolaylıklar..

__nil__

istanbul memorial tü bebek merkezine 2.deneme için gidicektim ki hamile kaldım.ama bende çok araştırıp oraya karar kılmıştım.ben gidemeyince bir arkadaşıma tavsiye ettim onlarda çok memnun kaldılar ve hamile kaldı.2 defa doğal yolla yine hamile kalamazsam o merkeze gidicez kısmetse.bir araştır derim ben

KONYALI

ecem146

acaba istanbul memorıalda fiyat nekadar acaba onu biliyomusunuz???

tuba_alanya

Alıntı yapılan: ecem146 - 07 Şubat , 2012, 23:02:32

yanlış yönlendirmek istemem ama alanya başkent ünüversitesinde vural dağlı var benimde doktorum tüp bebek konusunda çok başrılı olduğunu duydum tedavisini onda olupta memnun kalmayan yok bi ararştır istersen  ;)

ecem146

çok teşekkür ederim canım araştırcam inşallah

destina06

Ankarada anatolia tüp bebek merkezi var hakan yaralı onun iyi olduğunu duydum arkadaşım orda yaptırdı şimdi çok tatlı bir oğluşu var

ecem146

yaz_kızım__

Ecem, bende bu yaz 4. denememi yapmayı düşünüyorum, sen ilk üç denemeyi nerelerde yapmıştın ?

ecem146

ben hiç özelde yapmadım canım.gatada denedim üçünüde sadece bir kere hamilellik yaşadım.sizdeki sorun ne acaba??

nutfee

Ecem'cim merhaba benim kuzenim 2 senedir tedavi görüyordu ve şuan hamile. Gittiği yer Ankara'da Anatolia Tüp Bebek Merkezi' dir. Çok memnun kaldığını ve çok temiz bir ortam olduğunu kuzenimden duymuştum. Sana burayı tavsiye ederim. İnşallah en kısa sürede sonuç alırsın.