29 Nisan , 2024, 00:33:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sizinde kocalarınız sürekli beni seviyormusun diye sorar mı?

Başlatan gökçe58, 07 Şubat , 2012, 13:42:28

« önceki - sonraki »

beynâ

ben sorarım genellikle..ama sen bana çok mu aşıksın bakiiim diyerek..söyler Allah razı olsun ama sık sık duymak hoşuma gdiyor..ben söylerim eşime sık sık sormasına gerek yok ;D ;D

KONYALI

bıldırcınım senı cok sevıyorum,ulan ben karımı çok sevıyorum...en cok kullandıgı söyleme şekli..ama çocuk olmadan evvel daha sık sölerdı..şimdi birbirimize cok zaman ayıramadıgımız ıcın bunlardanda mahrum kaldık haliyle

susanna

fıstık

hiç sormadı şimdiye kadar

ben sorduğumdada sevmesem evlenmezdim

hala seviyorumki evliyiz der  :k06: :k06:

genelde davranışlarımızla belli ettiğimizden bizde sıkça sorulan bir soru değildir

tuhaf mıyız neyiz  :k06: :k06: :k06:

rümeysaa

ben sorarım genelde nazlanmak için  :k06:
kocişte benden özendi herhal birkaç kere sordu  :k06:

xxcansuxx

1 haftadır ben eşime bu konuda sarmış durumdayım sen beni sevmiyorsun diyorum şaka yollu oda nerden çıkardın yok öyle bişey seviyorum diyor garibim... şimdi dışarı çıkacaktı geldi öpüp beni seviyor musun dedi  :honk: :honk: eskiden dillendirirdik bebe olalı sevgimizi dillendirmedik ondan sanırım bunalımlardayız karı-koca :k06: :k06:

umut vardır

güzelmiş o sormadan ben sorarım hep ona fırsat bırakmam evde olmadığı zamanda telefonla arar sorarım beni seviyormusun der kapatırım.24 saat içinde aralıklı olraklı sürekli sorarım alıştı artık bizimki sana bişey sorcam dediğimde seni seviyorum der hemen :)

kelebegimm

cok asiri soruyo hemdeee bazen SIKILIYORUM hayir sevmiyorum diyorumm kizipda cok soruyo cunkuuu normalde bide sevgimide cok gosteriyorum ama anlamiyorum niye bu kadar cok soruyoo :dontknow: :dontknow:

]

gökçe58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Nisan , 2012, 14:50:35
cok asiri soruyo hemdeee bazen SIKILIYORUM hayir sevmiyorum diyorumm kizipda cok soruyo cunkuuu normalde bide sevgimide cok gosteriyorum ama anlamiyorum niye bu kadar cok soruyoo :dontknow: :dontknow:

aynen canım aynen  bende sadece benimki mi böyle diye açmıştım konuyu bazen çıldırıyorum bende sürekli sormasından senin gibi yok sevmiyorum diyorum anlamadım gitti.

kelebegimm

valla bazen beni ne kadar cok seviyon dioo guluom bendeeeee beni sevionmu bitti ne kadar cok seviyonn
gece sarilmisiz byatioz mesela beni sevionmu yaw sevmesem nie sariliyim  birsuru seyy alisdim ama artikkkkk arada bende soruyom :k06: :k06:

]

gökçe58

sevgimi mi gösteremiyorum ya da o daha fazlasını mı istiyor bilmiyorum. bazen sinir ediyor diyorum ki bak beni sinirlendirme döverim seni diyorum yok ya nasıl olacak diyor farkındaysan artık iki kişiyiz diyorum gülüyor çok hoşuna gidiyor

kelebegimm

Alıntı yapılan: gökçe58 - 27 Nisan , 2012, 15:06:05
sevgimi mi gösteremiyorum ya da o daha fazlasını mı istiyor bilmiyorum. bazen sinir ediyor diyorum ki bak beni sinirlendirme döverim seni diyorum yok ya nasıl olacak diyor farkındaysan artık iki kişiyiz diyorum gülüyor çok hoşuna gidiyor

:D :D :Dkizdirmak cok hoslarina gidio isde :love9: :love9:

]

Aytii

ツgöçmen_54 ツ

çoookkk saçma bir soru  :dontknow:
bende sormam eşimde sormaz.biz sevgili deyiliz karı kocayız nihayetinde  :k06: bu soruyu sormayı gerektircek evreyi çoktan geçtik  :)

mavişim80

benim eşimde sorar özellikle kavga anından sonra ..bazen sinirle agzımdan hayır diyesim gelir ama yapamam...