27 Nisan , 2024, 16:45:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sizinde kocalarınız sürekli beni seviyormusun diye sorar mı?

Başlatan gökçe58, 07 Şubat , 2012, 13:42:28

« önceki - sonraki »

Nezo

Benim Eşimde Kova İkimizde Duygusuzuz  :ehi:
Odun Ailesi  :toothy10: Allahtan Bebişim Aslan Olcak  :k06:

DENİZGÖZLÜM81

benim eşim çok nadir sorar çünkü benim onu sevdiğimi hemde çok sevdiğimi çok iyi bilir bu soruyu genelde ben eşime sorarım neyapim pek hissettirmiyorn  :cussing::k06: :k06:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

bn cnm sıkıldıgı zaman şımarıklığımdan soruyorumm hattaa süreklii aşkımm diorum efendım dioo aşkımm efendimm askım neee aşkımmm ses yokk aşkımm yaa beni seviomusun  :ehi: :ehi: :ehi: gelen cvbo duymak ıstemessınız :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

gökçe58

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Şubat , 2012, 14:11:06
Alıntı yapılan: gökçe58 - 07 Şubat , 2012, 13:42:28
nişanlılığımızda da evliliğimizdede kocam sürekli beni seviyor musn diye sorar her durumda sorar ama kavga edip barıştıktan sonra uylar cevabını alana kadar bu duruma anlam veremiyorum bi güvensizlik mi var hala çözemedim.

Konuşacak birşey bulamazsa veya benim ona kızdıgım zamanlarda sorar hep soran da o olur güvensizlikten sorduklarını zannetmıyorum sadece duymak istedikleri için soruyorlardır :D

benimkide genelde sorar ama tartıştığımız zamanlarda daha da üstüne düşer  aklıma kurt düşüyor acaba sevgimden emin değil mi süphesi mi var diye

gökçe58

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 07 Şubat , 2012, 14:12:59
bn cnm sıkıldıgı zaman şımarıklığımdan soruyorumm hattaa süreklii aşkımm diorum efendım dioo aşkımm efendimm askım neee aşkımmm ses yokk aşkımm yaa beni seviomusun  :ehi: :ehi: :ehi: gelen cvbo duymak ıstemessınız :ehi:

merak ettim kız söylesene :D

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 07 Şubat , 2012, 14:12:59

tahminleri alalım  :toothy10:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

olmazz karı koca arasındakii özell ooo aaa hıc yakıstıramadımm :ehi: :ehi: kırmızı noktalııı cümleee :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

gökçe58

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 07 Şubat , 2012, 14:16:22
olmazz karı koca arasındakii özell ooo aaa hıc yakıstıramadımm :ehi: :ehi: kırmızı noktalııı cümleee :ehi: :ehi:

:ehi:   :ehi:    :ehi:     :ehi:

Balböceği

hümeyra_t_e

genelde ben sorarm ama ztn nerdeyse hergün birbirimize seni çok seviyorum dedigmiz için pek gerek kalmıyo.hatta seni seviyorum deyince bozulur illa çok diye belirtcem bende bozuluyorum artk körle yatan şaşı kalkar napak :k06:

iklima

önceleri sorardık birbirimize ben daha sık sorardım hatta..
şimdi süzerekli söylüyoruz zaten gereksiz bi soru olarak kaldı galiba o zamanlar daha çok daha çok duymaya ihtiyacımız vardı  :k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

@Melek Yüzlüm@

Benden ilgisizlik sezdiği anda yada ben ona küstüğümde sürekli sen beni sevmiyorsun derrr  :k06: :k06:

Balböceği

doğangüneş

Balböceği