28 Nisan , 2024, 16:07:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

psikolojik destek alsammi ?

Başlatan susanna, 06 Şubat , 2012, 23:33:02

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Bende senin terapiyle atlatabilecegini düşünüyorumm

Birde zamanla böyle etrafında da görünce seninle aynı sorunu yaşayan insanları biraz daha rahatlıyorsun haa tek ben degilmişim diye ben birazda buna borçluyum iyi olmayı  :)

simurg01985

Uf herkeste aynı sorun ..Aynı şeyleri bende yaşıyorum şuan eşimden uzaktayım doğum için ailemin yanına geldim ve hava şartlarından dolayı eşimin yanına gidemiyorum.. bebeğim 2,5 aylık oldu ve benim kimseye tahammülüm kalmadı en ufacık şeyi abartıyorum patlama noktasına geliyorum eşimle deseniz  ayrı problemlerim çıkıyor uzaklıktan dolayı ne yapacağımı şaşırmış durumdayım ...Eşimin yanına yani kendi evime gittiğimde herşey daha da zorlaşacak çok küçük bi yerdeyiz kimseyi tanımıyorum dışarı çıkamayacağım kendime vakit ayıramayacağım yemekti ev işleriydi bebekti derken herşey dahada sırtıma bitecek şuan ayakta gezen bi bomba gibiyim oraya gittiğimde nasıl olurum ALLAH bilir .....
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

simurg01985

Sezencim aynı benimde beynim o kadar doluki kafamdan binbir türlü şey geçiyor insanlarla konuşuyorum   iki dk sonra ne konuştuğumu hatırlamıyorum..o an aslında kafamda hiç bişey yok ama hatırlamıyorum konuşulanları  insanlrın herşeyi bana batıyor bazen bebğimin ağlamasına bile dayanamıyorum çıldıracak gibi oluyorum   :-ooo
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

Lă_Tăhzen!

Simurg adın betüldü sanırım canım seninki birazda lohusalık depresyonundan kalma bir durum da olabilir evinde olamama eşinden ayrı kalmandan kaynaklanıyor

çünkü insan evinde olunca daha rahat oluyor çocukmuş yemekmiş batmıyor dogumumda annem yanıma geldi ben yurtdısındayım kimsem yok burda o lohusalık haliyle annem bana okadar batmıştıki biran önce gitmesini falan istemiştim şuanda düşününce kendime neadar kızıyorum ama ilk anne olunca anneliğe adapte olamıyoruz sanırım bunun gibi sorunlarla karsılabılıyoruz

simurg01985

Bilmiyorum nurcum kendimi tanıyamaz oldum herşey herkes bana batıyor kafamda olayları kuruyorum kuruyorum sonra işin içinden çıkamıyorum umarım geçici bir dönemdir  :amin:

Lă_Tăhzen!

Geçici geçici meraklanma  belli bir süre sonra normale dönüyorsun tecrübeyle sabit  :k06:

susanna

doneyim artik yaa soguklar sebebiyle istanbula gidisim gecikebilir  :cildir: ve ben daha nekadar dayanabilirim bilmiyorum bu aksam kendimden korkuyorum okadar gerginim ki sebepsiz bi stres var uzerimde kizim agladikca ensem cekiliyo sanki esim bugun inanilmaz batiyo bigun pamukta bigun dikenli ficidayim sanki  :cussing: :icon_pale:

HASRET!M S@N@

canım cok gecmiş olsun inş en kısa sürede bu sancılı süreci atlatırsın