kisa süren bir mutluluk bebeyim gitdi

Başlatan sevilay21, 06 Şubat , 2012, 18:54:58

« önceki - sonraki »

EMEL 26

geçmiş olsun canım çok üzgünüm ama elden bişey gelmez allah sabır versin  :amin:'( :'( :'(
Kızlarımla hayat çok güzel💖

destina06

çok geçmiş olsun Allahım sabırnı bol versin :amin:

__nil__

allah sabır versin  ve bir daha böyle kötü şeyler yaşatmasın inş en kısa zamanda tekrardan hamile kalıp sağlıkla kucağına alırsın canım

✿گสЯเ_ќĮż✿

ARKADAŞIM ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.  :flowers:
RABBİM SABIR VERSİN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

olvido

Allah sabır versin İnşaallah  sağlıklı yeni bir bebekle mükafatlanır sabrın

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gecmis olsun canim  :(
Rabbim tez zamanda yeniden saglikli bebek nasip etsin  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

sevilay21

07 Şubat , 2012, 02:04:11 #21 Son düzenlenme: 07 Şubat , 2012, 02:10:03 sevilay21
herkese cok tsk ediyorum rabbim kimseye böyle acilarla  sinamasin tam oldu dedim hersey yolunda gidiyor dedim bu da gitdi hani derlerya yiyecek ekmeyi yokmus bu dünyada ki gitdi rabbim insallah bir daha yasatmaz cok zorbir durum cuma gününden beridir soktayim bir anda yilkildim hamileoldugumu duydugum an aklima geldikce gözlerimdeki yaslara hakim olamiyorum ne kadar aglamak istemesemde  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: hamile olduguma inanamadim simdide gitdigine inanamiyorum rabbim kimseye yasatmasin  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: :amin: :amin: :amin: KİMSEYE YASATMASIN RABBİM
GECMİŞ OLSUN TATLIM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

(A)yşe (D)eniz (A)da

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm...  :-[ :-[ :-[

elfo

üzülme canım olumlu düşün inşaAllah Rabbim seni çok daha güzel şekilde ödüllendirecektir   :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

gökçe58

canım çok çok geçmiş olsun rabbim sabır versin...

yasmin24

geçmiş olsun canım inş tez zamanda yine gelir bebişin  :amin:

CAN TANEM

Rabbim bi daha yaşatmasın canım en kısa zamanda meleğin yeniden gelir inşallah :amin:

suzannn

canım geçmiş olsun canım bu arada benden sana tavsiye 2 düşüğün olmuş bunların neden düştüğünü araştırmadan gebelik düşünme derim ben benimde 5 düşüğüm varken öğrendim nedenini şimdi gebelik için bekliyorum nedenini bildiğim için daha rahatım dr. sor iste ve öğren

sevilay21

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 07 Şubat , 2012, 10:29:58
canım geçmiş olsun canım bu arada benden sana tavsiye 2 düşüğün olmuş bunların neden düştüğünü araştırmadan gebelik düşünme derim ben benimde 5 düşüğüm varken öğrendim nedenini şimdi gebelik için bekliyorum nedenini bildiğim için daha rahatım dr. sor iste ve öğren
tskler canim ilk düsük yaptigimda pek umursamamisdim ama bunda arastiracak doktor simdilik kan pirtilasmasi diyor ama bakalim cikan sonuclara göre bir tedavi uygulayacak