KARAKALEM ÇALIŞMASI AMA AMATÖRCE :D

Başlatan ŞÜHEDA_21, 05 Şubat , 2012, 20:57:45

« önceki - sonraki »

ŞÜHEDA_21

Bende karakalem çiziyorum arkadaşlar ama amatör olarak, hiç eğitim almadım yani  :dontknow: Karakaleme merakı olanları bekliyorum  :hieyt: :hieyt: 
Bir kaç çalışmamı sizinle paylaşmak istiyorum  :flowers: sizinde varsa paylaşımlarınızı bekliyorum canlar  :opucuk:

AVRİL LAVİGNE

TÜRKAN ŞORAY

GİZLİLİK..

Şimdilik bu kadar sizin paylaşımlarınızdan sonra devamı gelicek  :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

Yahu bu mu amatörce süper süper bence profesyonellere taş çıkartır bayıldım eline emegine saglık

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bencede cok cok basarili ve güzel ellerine saglik  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ŞÜHEDA_21

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 05 Şubat , 2012, 21:00:18
Yahu bu mu amatörce süper süper bence profesyonellere taş çıkartır bayıldım eline emegine saglık

AYY CANIMM TEŞEKKÜR EDERİM İLTİFATIN İÇİN ÇOK MUTLU OLDUM SAĞOL  :flowers: :opucuk:
AMA EĞİTİM ALMIŞ OLSAYDIM ÇOK DAHA SÜPER OLURDU TABİİ  :k06:

ŞÜHEDA_21

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Şubat , 2012, 21:02:36
bencede cok cok basarili ve güzel ellerine saglik  :opucuk:

TEŞEKKÜR EDERİMMMM CANIM ÇOK SAĞOL  :opucuk:

hümeyra_t_e

sanki ben bu resimleri daha önceden gördümdü :k06: ama her defasında daha bi güzel geliyolar şekercim :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

harika otesi canim emegine saglik  :flowers:
bende cok yapardim eskiden ozellikle cizgi kahramanlarinki 15 yaslarimdaydim biraktim sonra  :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

hüzünden_gelme

bencede suhedacım hıc amatorce değill harıka bısı bu yaaa  :love9: :love9:

ŞÜHEDA_21

Alıntı yapılan: afra024 - 05 Şubat , 2012, 21:10:51
sanki ben bu resimleri daha önceden gördümdü :k06: ama her defasında daha bi güzel geliyolar şekercim :opucuk:

Evet gördündü  :ehi: ayy tşk ederim canımcımmmm  :flowers: :opucuk:

ŞÜHEDA_21

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 05 Şubat , 2012, 21:14:19
bende cok yapardim eskiden ozellikle cizgi kahramanlarinki 15 yaslarimdaydim biraktim sonra  :-\

Keşke bırakmasaydın  :(  bende küçükten başladım böyle çizmeye devam etti bu hale geldi işte çok şükür  :k06:

ŞÜHEDA_21

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 05 Şubat , 2012, 21:16:24
bencede suhedacım hıc amatorce değill harıka bısı bu yaaa  :love9: :love9:

ayy canım benimmmm tşk ederim  :opucuk: :flowers:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ŞÜHEDA_21 - 05 Şubat , 2012, 21:27:09

Keşke bırakmasaydın  :(  bende küçükten başladım böyle çizmeye devam etti bu hale geldi işte çok şükür  :k06:
insanin ilgi alanlari degisebiliyo bazen  :-\ ama birakmayacagim tek sey sarki soylemek  :D kendimi bildim bileli soylerim ozellikle bilasik yikarken  :ehi: :ehi: su gibi ihtiyac gibi  :k06:

Lă_Tăhzen!

ooo güzel sesin öylemiii söylede bir ara video'a çek gruba ekle  :k06:

ŞÜHEDA_21

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 05 Şubat , 2012, 21:29:21

insanin ilgi alanlari degisebiliyo bazen  :-\ ama birakmayacagim tek sey sarki soylemek  :D kendimi bildim bileli soylerim ozellikle bilasik yikarken  :ehi: :ehi: su gibi ihtiyac gibi  :k06:

Ne güzel işte sesin de varsa ohhh dinle dinle bıkma insan  :k06:  ben de  bi ara Kuran kurslarının gösterilerinde ilahi söylüyordum sonra işe başlayınca gidemedim kaldı öyle . şimdi sadece ev işi yaparken söylüyorum artık  :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ŞÜHEDA_21 - 05 Şubat , 2012, 21:35:44
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 05 Şubat , 2012, 21:29:21

Ne güzel işte sesin de varsa ohhh dinle dinle bıkma insan  :k06:  ben de  bi ara Kuran kurslarının gösterilerinde ilahi söylüyordum sonra işe başlayınca gidemedim kaldı öyle . şimdi sadece ev işi yaparken söylüyorum artık  :ehi:
ne guzel bende cocuklarimi uyuturken ilahi soylerim hep  :love9: ev isi yaparken soylemezsem bitmiyo is  :k06: kizken sirf sarki soylemek icin bilasigi anneme birakmazdim hey gidin heyyyy  :ehi: :ehi: