lütfen yardım edin

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 04 Şubat , 2012, 14:41:50

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

cnm sen haklıdın ama yüz werme derim ben validem den ayrıyım ayda bi gidersem giderim eşim zorla götürmez weya iş pek yapmam genelde eşim yardım eder kaynanam catlar orası ayrı ama ben pek takmam kafam rahattır ben yapmam dersem kesinikle yapmam o şeyi deliyimdir eşimde bilir ses cıkarmazlar o yüzden Allah yardımcın olsun derim benim böle bişe bşıma gelse eşim beni kaybetmeken korkar we her türlü ikne ederim
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Bende valideyle yasiyorum...

evin icinde herseye hukmetmek istiyor her lafa karisiyor hersey kendi istedigi gibi olsun istiyor..

bende evet haklisin diyip geciyorum, cahille cahil olmayacan..  :icon_thumright:

Laftan sozden anliyan insanlarla konusacaksin, 8 aydir bi cop bile kaldirmiyor..

kaldirmasinida beklemiyorum, cenesini tuttsun yeter..  :k06:

Kendini stres altinda hissedersen daha cok bunalima girersin  :icon_thumright:

Rahat ol takma kafana, cocuk olursa dahada cok ustune gelebilir..
:-\

Lă_Tăhzen!

Benim eşimde çocuk olmadan önce öyleydi ailesine laf söyletmez onların herzaman istediği olur  tatile gittiğimizde hep huzursuzluk v.s  çok kıskanırdım eşimi ailesinden birde yeni evli olmanın verdiği bir hal olsa gerek hep derdim sen keşeke hiç evlenmeseydı annenın babanın dızının dibinde otursaydın dıye  eşim çocukta istemıyordu zaten 1.5 sene direettim olsun diye bebegimiz olduktan sonra eşim bambaşka biri oldu bana daha  çok düşgünleşti ailesine olan o baglılıgı azaldı artık bişey desem onların hakkında haklısın ama neyapalım atsan atılmaz satsan satılmaz dıyor çogu kez benı haklı göruyor sorumluluk sahibi olunca daha önemlisi baba olunca anlamış olsa gerek herşeyi okadar mutluyum ki artık eşim o eski eşim degil tabi herkesde bir olmaz 

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 04 Şubat , 2012, 16:03:32
cnm sen haklıdın ama yüz werme derim ben validem den ayrıyım ayda bi gidersem giderim eşim zorla götürmez weya iş pek yapmam genelde eşim yardım eder kaynanam catlar orası ayrı ama ben pek takmam kafam rahattır ben yapmam dersem kesinikle yapmam o şeyi deliyimdir eşimde bilir ses cıkarmazlar o yüzden Allah yardımcın olsun derim benim böle bişe bşıma gelse eşim beni kaybetmeken korkar we her türlü ikne ederim
canım benddee senin gibiyim biraz çatlaklık var  ama iş konusunda kendimi tutamıyorum yapmasam kendide yapmıyor kayın babam yapıyor  biraz rahatsız olayım yataktan kalmasam yemek yapmasam kendisi yapmıyor kayın babam yaptı ben utandım resmen hastayım der gezmeden geri kalmaz evde olduğunda hiç bir iş yapmıyor alıyor kumandayı gece yatana kadar elinde  başkasında olsa ellerinden alıyor kumanda benim yanımdaydı almaya kalktı bendirek elime aldım neoluyor dedim kumanda bende almaya çalışıyorsun dedim birdahada asla almaya kalkmadı

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Şubat , 2012, 16:08:17
Bende valideyle yasiyorum...

evin icinde herseye hukmetmek istiyor her lafa karisiyor hersey kendi istedigi gibi olsun istiyor..

bende evet haklisin diyip geciyorum, cahille cahil olmayacan..  :icon_thumright:

Laftan sozden anliyan insanlarla konusacaksin, 8 aydir bi cop bile kaldirmiyor..

kaldirmasinida beklemiyorum, cenesini tuttsun yeter..  :k06:
aynen canım benimkide aynı seninki gibi ama ben çenemi tutamıyorum ama yavaş yavaş susarak ona cevap verdiğimi anladım :basardim:
Kendini stres altinda hissedersen daha cok bunalima girersin  :icon_thumright:

Rahat ol takma kafana, cocuk olursa dahada cok ustune gelebilir..
:-\

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 04 Şubat , 2012, 16:22:19
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 04 Şubat , 2012, 16:03:32
canım benddee senin gibiyim biraz çatlaklık var  ama iş konusunda kendimi tutamıyorum yapmasam kendide yapmıyor kayın babam yapıyor  biraz rahatsız olayım yataktan kalmasam yemek yapmasam kendisi yapmıyor kayın babam yaptı ben utandım resmen hastayım der gezmeden geri kalmaz evde olduğunda hiç bir iş yapmıyor alıyor kumandayı gece yatana kadar elinde  başkasında olsa ellerinden alıyor kumanda benim yanımdaydı almaya kalktı bendirek elime aldım neoluyor dedim kumanda bende almaya çalışıyorsun dedim birdahada asla almaya kalkmadı

cnm Allah yardımcın olsun ne diyeyim senin valide de biraz tuhafmış  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Şubat , 2012, 16:21:02
Benim eşimde çocuk olmadan önce öyleydi ailesine laf söyletmez onların herzaman istediği olur  tatile gittiğimizde hep huzursuzluk v.s  çok kıskanırdım eşimi ailesinden birde yeni evli olmanın verdiği bir hal olsa gerek hep derdim sen keşeke hiç evlenmeseydı annenın babanın dızının dibinde otursaydın dıye  eşim çocukta istemıyordu zaten 1.5 sene direettim olsun diye bebegimiz olduktan sonra eşim bambaşka biri oldu bana daha  çok düşgünleşti ailesine olan o baglılıgı azaldı artık bişey desem onların hakkında haklısın ama neyapalım atsan atılmaz satsan satılmaz dıyor çogu kez benı haklı göruyor sorumluluk sahibi olunca daha önemlisi baba olunca anlamış olsa gerek herşeyi okadar mutluyum ki artık eşim o eski eşim degil tabi herkesde bir olmaz 
canım aynı durumdayım bende pişmanlık duyuyorum aynı beni ve sorunlarımı anlatmışsın  ama eminimki bebek olduğunda eşim benim ozaman kıymetimi bilir eşimin değişeceğine inanıyorum

βαlκιz

ev üzerine ev olmuyor malesef
keşke ayrı otursanız niye birlikte oturmaya başladınız ki
bi yolunu bulsanız ayrı eve çıkın sonra herşey düzelir zaten
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DENİZGÖZLÜM81

bacım ayrı olsak hiç sorun olmazdı ama şuan öyle bir imkanımız yok :( :(

Balböceği

tiye bile alma derim sana, olan sana olur  :icon_thumright:

Rahat davran, evmi temizlenecek gocunmadan temizle

Bırak sen laf vermiyon die çatır çatır çatlasın ...  :ehi: :ehi:

fıstık

MADEMKİ O EVDE İŞLERİ SEN YAPIYORSUN CANIM

EVİN HANIMI SEN OL  ;)

EVMİ TEMİZLENECEK TEMİZLE SİL SÜPÜR EŞYALARI KENDİ ZEVKİNE GÖRE YERLEŞTİR

YEMEKMİ YAPILACAK CANININ İSTEDİĞİNİ YAP

BULAŞIKLARI YIKADIN MI KENDİNE Bİ KAHVE YAP UZAT BACAKLARINI İÇ RAHAT RAHAT

SENİN HİZMETÇİ OLMADIĞINI ANLASIN KAYINVALİDEN

SEN SİNİR OLACAĞINA O OLSUN  :icon_thumright:

Balböceği

hhahahahaha :) haklısın nagehan  :icon_thumright:

Böyle evin içinde gizli savaşlara bayılıyorum  :ehi:

Evimi barkımi temizledim, mutfağımda çay keyfi yapıyorum  :hungry:

Ha nutella'mla beraber  :ehi:  

fıstık

ben soğuk savaşları ağız dalaşından daha çok severim  ;)

benim rahmetliyle hiç sürtüşmem olmadı

arabamızı yeni almıştık görümcemin düğüne giderken

bana in in in ben arkaya oturamıyorum sen geç arkaya dedi

bende indim hiç konuşmadım ama yol boyunca yarım saat falan

nikah salonunda yanınada gitmedim

dönüşte ondan önce hemen arkaya geçip oturdum

bana öne geç sen dedi bende anne sen çok şişmansın arkaya sığmıyorsun

ben nereye olsa sığarım dedim  :k06:

sadece budur başkada olmamıştır

tweety0555

öncelıkle neden bır araya geldınız yanı onların maddıyatımı kotulestı yoksa sızınkımı o onemlı yanı sız pnların yanına geldıyseynız ondan yapıyor olabılır...ama kızların dedıgı gıbı ezdırme kendını bulasıkalrı yemek olmayısını esın gormuyormu hala anasını tutuyor...sen kac kaynanan kac yasında ..oglunu paylasamıyor olbılır...bırde sen calısıyormusun...once cevapları alım sonra yanıtım gelecek :k06:

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: tweety0555 - 05 Şubat , 2012, 23:15:07
öncelıkle neden bır araya geldınız yanı onların maddıyatımı kotulestı yoksa sızınkımı o onemlı yanı sız pnların yanına geldıyseynız ondan yapıyor olabılır...ama kızların dedıgı gıbı ezdırme kendını bulasıkalrı yemek olmayısını esın gormuyormu hala anasını tutuyor...sen kac kaynanan kac yasında ..oglunu paylasamıyor olbılır...bırde sen calısıyormusun...once cevapları alım sonra yanıtım gelecek :k06:
canım eşim gemiye gidecek beni tek bırakmak istemedi yaşadığımız yer pek iyi değildi oyüzden mersine geldik kaynanamların durumuda çok iyi değil ama idare ediliyor  eşim yemeğin olmadığını gördü 1 kez dile getirdi anneside cevap verincende birdahada demediı kadın kadın değil birdahada demedi yetmezmiş gibi banada annesi için laf söyletmez kaynanam 56 yaşında ben 25 yaşındayım çalışmıyorum canım geçen yıl çalışıyordum ne güzel liseyi dışarıdan bitiriyorum seneye ösym sınavına gireceğim
:D