13 Mayıs , 2024, 06:57:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sevgililer gününde ne alacağımmm

Başlatan MASAL ILGIN, 04 Şubat , 2012, 11:37:40

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

2 senedir sevgililer günümüz kaynıyor ilkinde doğuma gittim geçen sene kızımın ilk doğum günüydü hazırlşıkdı misafirdi derken unuttuk ama bu sene hediye almak ve kutlamak istiyorum ama eşime ne alacağımı bilmiyorum  :dontknow: :dontknow: ihtiyacı olan bişey alayım dedim ama bi ihtiyacıda yok

sürekli takım giyiniyor gömlek alayım dedim ama kendi markalarından başka giymesi yasak ordanda alınca bi anlamı olmaz oofff yaaa neler yapabilirim ne alabilirim ne hazırlayabiliirim

yardımcı olursanız sevinirimmm  :flowers:

fıstık

ayakkabı
saat
kol düğmesi
kravat
kalem takımı
eşofman takımı
cüzdan

yada güzel bir pasta yap kutlayın  ;)
güzel çerçeveli bir aile resmide olabilir masasına koyar  ;)

Balböceği

Benmi hediye alacam puff  :ehi: :ehi:

O bana alsin  :ehi: Aksam diyecektim sunu sunu isterim diye  :toothy10:

aman kizim sus dedim kendi kendime, her sene dilinle istiyon bu senede kendi alsin  :ehi:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Şubat , 2012, 14:04:09
Benmi hediye alacam puff  :ehi: :ehi:

O bana alsin  :ehi: Aksam diyecektim sunu sunu isterim diye  :toothy10:

aman kizim sus dedim kendi kendime, her sene dilinle istiyon bu senede kendi alsin  :ehi:

:k06: :k06: :k06:BENDE Bİ ALYANSIM BİLE YOK Bİ ALYANSIM BNİLE YOK DEYİP DURDUM DUYDUĞUMA GÖRE ALMIŞ BENDE DİREK SÖLEMESEMDE ŞUYUM YOK BUYUM YOK DİYE DUYURUYORUM

Balböceği

Sır_Çiçegi

sewgilim deil ki o benim kocam ne hediyesi alacakmışım  :k06: :k06: :k06: :k06:

ben böle düşünüyorum  :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

04 Şubat , 2012, 16:21:22 #6 Son düzenlenme: 04 Şubat , 2012, 16:24:59 burcum
ben bu kızgınlıkla ona üçün birini alıp takıcam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Hiç düşünmüyorum valla o bana alsın  alacaksa 

βαlκιz

ben güzel bir pasta yapıp yada alıp üzerine güzel bir söz yazıp işyerine yollıycam
hoşuna gider böyle şeyler  :ehi:  :love8: :love8: :love9: :love9: :love9:
yada akşamdan arabanın ön camına falan güzel bi not yazıp koyarım sabah okur  :love9:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

Fikir istemişsin birşeyler almak yerine güzel bir sofra hazırla guzelce giyin kuşan  birlikte yemek yiyin herşey özel olsun ama  hmm bu fikir guzel aslında bi degişiklik yapıp bendemi böyle yapsam acaba   :suclu:

MASAL ILGIN

evet canım aslında en güzel fikir o hem kızımında doğum günü hem onu hemde sevgililer günü kutlarız ben ona 2 sene önce sevgililer gününde kızını verdim daha güzel bi hediye olamaz herhalde

ama genede facede çok hoş bi kazak beğendim onuda alabilirim para verirsee  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Sır_Çiçegi

onun parası ile ona hediye alıyoruz  :k06: :k06: :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MASAL ILGIN

Sır_Çiçegi

kocan para werirse hediye alacan he  :k06: :k06: :k06: :k06:

bence hiç alma daha eyi  :ehi: :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MASAL ILGIN

çalışmiyorumm kredi kartıyla alabilirim onuda o ödüyo ya gerçiii  :k06: :k06: