13 Mayıs , 2024, 06:06:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğiniz şuanda ne yapıyor ?

Başlatan Balböceği, 03 Şubat , 2012, 16:40:29

« önceki - sonraki »

muhribe

hem de nasıl damlıyor. yastığına yatırıyorum bi battaniye seriyorum altına. kolları sıvıyorum, bi de önlük takıyorum. yemesi bitince baştan aşağı soyup hop kirli sepetine  :k06: ama bayılıyor filesinden yemeye :icon_thumright:

Aytii

hımm

bende öyle tahmin ettiğim için almadım Oğuza

birde ben parça kaçar diye korkarım  :sad1:

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Mart , 2012, 13:25:39
hem de nasıl damlıyor. yastığına yatırıyorum bi battaniye seriyorum altına. kolları sıvıyorum, bi de önlük takıyorum. yemesi bitince baştan aşağı soyup hop kirli sepetine  :k06: ama bayılıyor filesinden yemeye :icon_thumright:

muhriş işe başlayınca yiğide kim bakacak bakıcımı annane veya babannemi :dontknow:

muhribe

ayten parça kaçmaz canım delikleri o kadar minik ki ancak suyunu çekebiliyorlar.

izemsevi, anneannesi bakacak canım. işim de yakın evime aralarda emzirmeye gelicem

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Mart , 2012, 13:26:51
hımm

bende öyle tahmin ettiğim için almadım Oğuza

birde ben parça kaçar diye korkarım  :sad1:

ayten kaçacak kadar büyük delikleri yok canım cidden bebişler seviyor benim kızımda çok seviyor bende elam,muz,portakal küçük küçük dilimleyip koyuyorum oynaya oynaya yiyor

Aytii

yırtarsa dişleriyle o fileyi

ben güvenemiyorum ya

fileyi bende gördüm delikleri minicik ama dişleri var şimdi ve ısırdığı zaman neredeyse parmağımın içine giriyor  :laughing7:

muhribe

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Mart , 2012, 13:31:34
yiğitin dişleri yok henüz  :laughing7:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

görüş açılarımız çok farklı bu durumda haliyle  :k06:

muhribe

aynen  ;)

ben fileyi alalı 1 ay falan oldu. bazen veriyorum eline o oyalanırken ben işlerimi yapıyorum iyi oluyor

Balböceği

izemsevi

ben silikon şeklinde aldım güvenlik kilidi felan var sert bir silikon dişide var ama allaha şükür şimdilik bir sıkıntı olmadı eline boş havuç veriyorum onudas çok seviyor soyup kalın tarafı veriyorum dişlerine çok iyi geliyor

Balböceği

eyvah dolabin kapagini acik cantami getirmis  :-ooo

mucitlige soyunmus uzun uzun icini inceliyor  :icon_scratch:

aydinays

bak ben bu meyve filesini duymamıştım. İyi akıl verdiniz. Nerde satılıyor kızlar bunlar  :dontknow: :dontknow:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

genelde büyük marketlerde oluyor Ayşe

Carrefour da görmüştüm ben geçen gün

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Mart , 2012, 13:48:42
eyvah dolabin kapagini acik cantami getirmis  :-ooo

mucitlige soyunmus uzun uzun icini inceliyor  :icon_scratch:

eda oyyyyy  :cildir: :cildir: :cildir:
bak mucidime aferim hakan keşfet  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.