benim uslu cadım ECRİN'immm ...

Başlatan jbdun, 28 Ocak , 2007, 10:55:22

« önceki - sonraki »

jbdun

2kızım 1oğlum olsa demiş ya, ondan öyle dedim ;) allah isteyen herkese istediği kadar versin bebiş, güzel bi duygu annelik :amin:

tşk ederim canım, güzel sözlerin için :opucuk:

Nayat // ecrinin bitanecik teyzesiii :)

canım ecrinimmm teyzesinin bitanesiii..  :love9: nası gözümde tütüosun bilsen.. nası özledim seni, :( bu hasretlik çekilir gibi diil.. inşallah en kısa zamanda görüşces di mi dünya güselim benimmm :love7: burda olsaydın bacaklarını hapur hupur ısırmıştım, kollarını popişini sıkmıştım bile  :k06: dualarım hep sizinle, ablacım seni de çok sewiorum ve öpüorum  :flowers: :love9: iyi bakın kendinise, ecrinimmm benim yarın ararım ben seni konuşurus yine  :k06:

Nayat // ecrinin bitanecik teyzesiii :)

bu arada ecrinim sayfası sayesinde tüm annelere, anne adaylarına kocaman sevgilerimi gönderiorum  :love9:

jbdun

canım benim hoşgeldin kardeşim :opucuk: ben de seni çok seviyorum canım :love9:
uzun bi ara vermiştin ama geldin demek :k06: :flowers:
bis de seni çok ösledik canım, yarın yine ecrin duyurur sesini teyzesine :aferin:
sen de kendine iyi bak canım :amin: annemlere selamlar :-*

sepya

Heyyy neşeli, pozitif enerji yüklü aile fotolarınıza baktık...bayıldık... :k06: Ecrin bu hatunların arasında nasıl eğleniyordur kimbilir. Her yaştan oyun arkadaşı var maşallah. Geniş ve sıcak dialogları olan aile bi çocuk için bulunmaz bir şans. Kucak dolusu sevgiler.

jbdun

bilgisayar kurdum benimmmm ...  :nazar: :nazar:
bizim bile bilmediğimiz bişeyler açtı ekranda :k06:
canım kızım benim, herşeyim... :love9:

jbdun

1. yorgun savaşçı  :nazar: :love9:
2. damacana hastası :k06:

seni çok seviyorum bebeğim...

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

oy oy guzel gozlu ercinim masallah sana kuzum cok sekersin cok  :nazar:
kocaman opuyoruz  :opucuk: cumali abisi ve erdem arkadasida onu kocaman  :opucuk:

jbdun

güzel yavrum benim, boncuğum, mavişim... :love7: :love9: :nazar:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

Alıntı yapılan: sepya - 02 Ağustos , 2007, 00:23:06
Heyyy neşeli, pozitif enerji yüklü aile fotolarınıza baktık...bayıldık... :k06: Ecrin bu hatunların arasında nasıl eğleniyordur kimbilir. Her yaştan oyun arkadaşı var maşallah. Geniş ve sıcak dialogları olan aile bi çocuk için bulunmaz bir şans. Kucak dolusu sevgiler.

canım hoşgeldinizzzzz :hello2: :flowers:
çok tşk ederiz, evet gerçekten de çok eğlendi ama bitti ve aydına evimize döndük :sad1: burda da istanbuldaki kadar olmasa geniş ve sıcak bir ortamı var Ecrin'imin :nazar:
bizden de size kucak dolusu sevgiler
Şirine Tilbe Nil'e de koccamannnn  :opucuk:

jbdun

Alıntı yapılan: adalet - 02 Ağustos , 2007, 00:30:41
oy oy guzel gozlu ercinim masallah sana kuzum cok sekersin cok  :nazar:
kocaman opuyoruz  :opucuk: cumali abisi ve erdem arkadasida onu kocaman  :opucuk:

çook tşk ediyoruz adalet teyzemizeee  :flowers:
ecrinim de cumali abisinin ellerinden, erdem arkadaşının da yanaklarından öpüyoo  :-* :k06:

seyda

Jbduncuuum,
fotolar tek kelimeyle süperrrrrrr. herkez tanıdık geldi nedense ;) Ecrosuma 41 kere :nazar: babaannen acaip genc görünüyo bide hep söyliycem unutuyorum anaanneni cok sevdim nur yüzlü iyiligi yüzüne vurmus derler ya. Allah ayırmasın aileni canım :amin:

ღ°cerenay.♥.

ayy ayyya ayy boncuğuma maşallah , nazardeğmesin dünya güzeli :opucuk:

jbdun

Alıntı yapılan: seyda - 02 Ağustos , 2007, 00:50:20
Jbduncuuum,
fotolar tek kelimeyle süperrrrrrr. herkez tanıdık geldi nedense ;) Ecrosuma 41 kere :nazar: babaannen acaip genc görünüyo bide hep söyliycem unutuyorum anaanneni cok sevdim nur yüzlü iyiligi yüzüne vurmus derler ya. Allah ayırmasın aileni canım :amin:

tşk ederim şeydacım, aminnn :amin: allah ayırmasın aileleri :amin:
neden tanıdık geldiler acep :icon_scratch: :toothy10: bizim diş buğdayımıza geldin diye olabilir mi ki  :k06:
anaannem için de çok tşk ederim canım güzel sözlerin için, ileticem bu sözlerini, o da çok mutlu olucaktır :opucuk:
babaannemin de maaşallahı var :nazar: elinden sigara hiç düşmez, biri bitmeden ötekini yakar yanan sigarayla :k06:
2dedem de vefaat etti, allahım anaannemi ve babaannemi başımızdan eksik etmesin  :amin:

jbdun

Alıntı yapılan: cerenay - 02 Ağustos , 2007, 03:00:43
ayy ayyya ayy boncuğuma maşallah , nazardeğmesin dünya güzeli :opucuk:

:k06: :opucuk:
amin aslıhancım çok tşk ederim...
ecrin alper arkadaşını ve ceren ablasını öpüyomuş :-* :aferin: