28 Nisan , 2024, 01:54:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

benim uslu cadım ECRİN'immm ...

Başlatan jbdun, 28 Ocak , 2007, 10:55:22

« önceki - sonraki »

esra(azra)

maşallah minik kuzuya Allah nazarlardan saklasın o güzel gözlerini:) :nazar:

jbdun

tşk ederiz esracım :flowers:
minik böcüğünü öpüyorus kızımla :opucuk:

jbdun

ecrinimi bugün ilk defa tek başıma yıkadım,yavrum o kadar uslu durdu ki :love9: :love9:
ikimiz konuşa konuşa banyomuzu yaptık,şimdi de uyuyo :sleepy1:

seni çok seviyorum canım kızım,iyi ki varsın... :love3: :love9:

estim

ben oğlanı tek başıma yıkayacağım  8)  hayal bile edemiyorum. yanımda mutlaka biri olacak.   :cildir: saatler olsun, mis mis koksun  :hieyt:  :nazar:

aslı

jbduncum tebrikler... ben hala cesaret edemedim . defne yıkanırken o kadar çok elini ayağını oynatıyorki anlatamam... Fileden düşecek nerdeyse kıpırdanırken... suyu bizimkide çok seviyor hatta şarkı bile söylüyor ;)

jbdun

Alıntı yapılan: estim - 03 Nisan , 2007, 20:55:42
ben oğlanı tek başıma yıkayacağım  8)  hayal bile edemiyorum. yanımda mutlaka biri olacak.   :cildir: saatler olsun, mis mis koksun  :hieyt:  :nazar:

tşk ederiz estim,ben her banyo zamanı eşimi işten gelmesini bekliyodum ama bugün odaya çok güzel güneş düştü ve dayanamadım. Hadi dedim cesaretini topla jbdun ve toplamayı başardım :hieyt: :hieyt: inşallah en kısa zamanda sen de yıkarsın canım ;)

Tebessüm :)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: gelincikime sıhatler olsuuuuunnnn.misler gibi koksuuuuuuun.... hadi bakalım açılışı yaptın sen darısı başıma.. :icon_scratch:

jbdun

Alıntı yapılan: aslı - 03 Nisan , 2007, 21:40:19
jbduncum tebrikler... ben hala cesaret edemedim . defne yıkanırken o kadar çok elini ayağını oynatıyorki anlatamam... Fileden düşecek nerdeyse kıpırdanırken... suyu bizimkide çok seviyor hatta şarkı bile söylüyor ;)

aslıcım tşk ederim canım,ecrin de ayaklarını çok oynatıyo,zaten ayakları filenin altında birleştiriyo,kitleniyo ama çok komik oluyo :k06: :love9: ben konuştukça o da uslu uslu durdu :D inşallah sen de en kısa zamanda defneyi yıkarsın tek başına canım ;)

jbdun

Alıntı yapılan: ayşegül - 03 Nisan , 2007, 22:17:31
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: gelincikime sıhatler olsuuuuunnnn.misler gibi koksuuuuuuun.... hadi bakalım açılışı yaptın sen darısı başıma.. :icon_scratch:

tşk ederim dünürüm ;) açılışı ben yaptım hadi arkamdan sen takip et beni :hello:

jbdun

tokalarımız bugün kargoya verildi,48saatte elimizde olacakmış,ilgililere duyurulur :D

esra(azra)

jbduncummm hani mavi boncuğumun tokalı resimleri gelmedimi daha tokalar resimleri merakla bekliyoruz canım:)

jbdun

bugün gelmedi esracım  :-\ yarına kesin gelir :muzz: gelir gelmez de takıcam resim çekicem :k06:

mia

jbdun

:D :D
bugün heyecanla bekliyorum kapının çalmasını :-[

jbdun

ve huzurlarınızda ecrin hanım ve tokaları :k06:

[eklenti yönetici tarafından silindi]