28 Nisan , 2024, 23:28:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

benim uslu cadım ECRİN'immm ...

Başlatan jbdun, 28 Ocak , 2007, 10:55:22

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

nerdeymiş ecrin, ecriiiiin papucu yarım çık dışarıya oynayalım.fıstık annaesini üzmüyordur inşallah. yok yok o uslu kızdır üzmez hiç annesini. valla jbdun ecrinle yağız birbirine pek bi yakışcak gibi duruyo,ne dersin?? hem aynı gün doğdular, belki ruh ikizidirler, he??

jbdun

09 Şubat , 2007, 10:10:44 #16 Son düzenlenme: 10 Mart , 2007, 22:34:11 jbdun
üzmek değil de biraz huysuz bu aralar ayşegül teyzesi,diş olabilir mi ki?
ruh ikizi mi?bilmem ki :k06: öyle mi dersin?

evet evet kesin öyle.ruh ikizi yani. ;D ayrıca yağızım söz verdi hiç üzmiycekmiş annesini. :-[ sen ve babası ne zaman diş çıkarmışınız??bence daha erken ama bu diş meselesi kalıtsal biliyosun.siz erken çıkardıysanız o da öyle olabilir.  :dontknow:bizim huysuzluk vardı 2-3 gün çok fazla ama şimdi normale döndü gibi. ben büyüme atağına yordum.ecrin de öyle olabilir. :icon_scratch:öptüm ecrini :opucuk:

jbdun

aferin yağıza, :aferin: annesine harika bi söz vermiş :-* biz 6-7aylıkken çıkarmışız :D
evet aslında 12.haftada var büyüme atağı,dediğin gibi olabilir,en fazla 1hafta sürüyomuş galiba,bizim 4.gün bugün :dontknow:
yağızı öpüyorum canım :opucuk:

pearl1453

fıstık ecrin nasıl olmuş bakalım huysuzlanması sürüyormu merak ettim.mustafamla öpüyoruz sizi :opucuk:

jbdun

huysuzlanması geçti teyzesi teşekkür ederiz,şimdi sabah şekerlememizi yapıyoruz :k06:
boncuk mustafayı öpüyoruz :opucuk:

TUBAMETE

ben biraz geç kaldım sanırım ama yinede yazayım sayfanız hayırlı uğurlu olsun en güze ilklerle dolsun ecrin nasıl?

jbdun

teşekkür ederiz,ecrin iyi akşam uykusunda şu an :D

Almiş'inAnniş'i

SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN  :hello2:

DAHA ÇOK RESİM İSTERİİİİİİİİİİİİİİİZZZZZZZZZZZZZ  :wav:

mumkule

Geçti mi huysuzlukları annesi  ;) Bu arada Ecrin ne demek? Enteresan geldi bana.

jbdun

25 Şubat , 2007, 15:54:22 #25 Son düzenlenme: 10 Mart , 2007, 22:35:01 jbdun
teşekkürler safakrazicim ;)
yeni resimlerimizden bazıları :k06:

ayçacım sağolcanım,geçti artık.
ecrin allahın hediyesi demek ;)

Almiş'inAnniş'i

boncuk gözlerine nazar değmesin inşallah.
adı da çok anlamlıymış. harika bir seçim  :flowers:

dünürcüm bizim gelinin gözleri renklimiymiş yaw, valla yeni resimde ilk defa farkettim.ya ben renkli gözlülerle pek anlaşamam da ondan soruyorum. yanlış görmüşüm dimi? :icon_scratch:

jbdun

teşekkür ederiz safakrazi teyzesi ;)

renkli ya ayşegülcüm,neden anlaşamıyorsun?aaa ilginç yaw :k06:

26 Şubat , 2007, 21:44:24 #29 Son düzenlenme: 27 Şubat , 2007, 08:41:09 ayşegül
bilmiyorumki, hiç anlaşamıyorum nedense.ama yok ben gelinimle anlaşırım, lacivert mi gözleri? eğer öyleyse koyulaşır büyüdükçe. :opucuk: