28 Nisan , 2024, 02:40:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

evde olan arkadaşlar.......

Başlatan <<<peri masalı >>>, 02 Şubat , 2012, 13:18:59

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 02 Şubat , 2012, 13:46:53
evet nezcim benim işten çıkartıldım işsizler kervanına bende katıldım hiç bir acıklama yapmadan çıkardılar yüksek ihtimal hamileyim diye çıkardılar  :( ve şimdi evdeyimm
Yaw  Ne Kadar Şanslısın Yaaaa Bi Bana Vurmuyo Böyle Bi Vole  :ehi: :ehi:
Kşke Benide Çıkarsalar Hamileyim Diye Tazminatcığımı Alsam Yatsam Ohhhh  :ehi:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

cnm ne yaparsan yap çalışmaya alıştıysan evde zaman bir türlü geçmek bilmiyor hele kışın  yazın yine dışarıda dolaşıyorsun kapıydı bahçeydi kışın eve hapis bende işten çıkalı 10 ay falan oldu ama halen ev hayatına alışamadım birde son ayımdayım hiç bir iş güç yapamıyorum tvde hiçbirşey yok sıkıntıdan patlıyorum karda biryere de çıkamıyorum yerler buz kar dolu sağolsun kaynanam öğlenleri alıyor ona çıkıyorum arada bebeğin doğana kadar yapacak hiçbirşeyin yok artık seni kimsede işe almaz
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

asya81

ŞİMDİLİK EVDE OTURUP YAYILMANIN KEYFİNİ ÇIKAR :k06: BEBİŞ OLUNCA ÇOK ARARSIN :toothy10: BEN BOL BOL KİTAP OKURDUM ŞİMDİ VAKTİM YOK BEBİŞTEN.

tulayysl

benden sana tavsiye bol bol uyu vaktin varken surda bi kaç ay sonra uykuya hasret kalacaksın ona gore

<<<peri masalı >>>

saolun kızlar bol bol uyucam korkuttunuz beni  :ehi: :ehi:
insan biraz moral veriri dimi ama

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Şubat , 2012, 15:49:58
cnm ne yaparsan yap çalışmaya alıştıysan evde zaman bir türlü geçmek bilmiyor hele kışın  yazın yine dışarıda dolaşıyorsun kapıydı bahçeydi kışın eve hapis bende işten çıkalı 10 ay falan oldu ama halen ev hayatına alışamadım birde son ayımdayım hiç bir iş güç yapamıyorum tvde hiçbirşey yok sıkıntıdan patlıyorum karda biryere de çıkamıyorum yerler buz kar dolu sağolsun kaynanam öğlenleri alıyor ona çıkıyorum arada bebeğin doğana kadar yapacak hiçbirşeyin yok artık seni kimsede işe almaz
evet hep çalıştım evde o yüzden vakit geçmiyor ne yapalım kısmet böyleymiş diyorum bende

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 02 Şubat , 2012, 15:42:59
Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 02 Şubat , 2012, 13:46:53
evet nezcim benim işten çıkartıldım işsizler kervanına bende katıldım hiç bir acıklama yapmadan çıkardılar yüksek ihtimal hamileyim diye çıkardılar  :( ve şimdi evdeyimm
Yaw  Ne Kadar Şanslısın Yaaaa Bi Bana Vurmuyo Böyle Bi Vole  :ehi: :ehi:
Kşke Benide Çıkarsalar Hamileyim Diye Tazminatcığımı Alsam Yatsam Ohhhh  :ehi:

kovdur kendini o zaman sende alemsin sen yaaa çalış işte susu ses çıkarma  :k06:

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 02 Şubat , 2012, 15:40:56
Hafta da 2 yada 3 kez evde bulunabiliyorum programlarım oluyor evde kaldıgımda gerçi kızımla vakit geçiyorda onun dışında egerki boş kalmışsan kıtap okuyorum  özellikle çok okunan kıtaplarla dolduruyorum kitaplıgımı bu hafta mesela 600 sayfalık bır kıtap bıtırdım  boş kaldıkca okuyarak veya burada takılıyorum hiç olmadı yabancı diziler var tavsiye ederim ;) örgü falan biliyorsan örgüde örebilirsin aslında :)

evet kitap okuyum örgüyle uğraşıyorum bakalım şimdilik ağunuyorum