29 Nisan , 2024, 03:01:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğlumun ağız suyu...

Başlatan Dilara Ebrar, 31 Ocak , 2012, 22:34:22

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

kızlar oğlum bugün 104 günlük oldu.ama ağzının suyu inanılmaz akıyor.kucağımdayken elime kadar akıyor.önü hep ıslak hep ıslak .büyük olsa diş dicem ama daha cok ufak  :dontknow: :dontknow: :dontknow: başka ne olabilir bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Lă_Tăhzen!

Canım diş hemen çıkmaz zaten benim kızımında agzının suyu 3 aylıkken akmaya baslamıstır ama 7. 8. ayında falan çıkardı ama bazı bebekler daha erkende çıkartabiliyor  bu da onun belirtileri olabilir  ;)

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 31 Ocak , 2012, 22:43:57
Canım diş hemen çıkmaz zaten benim kızımında agzının suyu 3 aylıkken akmaya baslamıstır ama 7. 8. ayında falan çıkardı ama bazı bebekler daha erkende çıkartabiliyor  bu da onun belirtileri olabilir  ;)

canım ya bildiğin gibi deil ole bi akıyorki ağzının suyu.oturur pozisyondayken kucağına kadar akıyor.ve sürekli o şekilde.hep ağzında bişiler olsun istiyor.kendi elleri sürekli ağzında.hep eldiven kullanıyorm ama faydası olmuyor.artık elleri ıslanmasın diye dişlik kullanıyorum napm :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

βαlκιz

diştende olabilir ama çook aşırı akıyorsa doktora sor belki başka bir sorun vardır
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

n-i-d-a

benimkininde akıyordu hala akıyo  ama eskisikadar değil dişleride çıktı  ama 11 aylık daha yeni yeni azaldı bence bişey olmaz  zamanla azalır bence telaşlanma
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

suzannn

benim yiğenimin doğduğundan beri akıyordu daha 4 ay öncesine kadarda akıyordu meme emiyordu özellikle o zamanlar çok akıyordu şimdi kesildi emziği bıraktı :) 4 yaşında sıpa

Dilara Ebrar

bnimkide emzik kullanıyor.acaba ondanmı??? :dontknow:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 31 Ocak , 2012, 22:50:35

canım ya bildiğin gibi deil ole bi akıyorki ağzının suyu.oturur pozisyondayken kucağına kadar akıyor.ve sürekli o şekilde.hep ağzında bişiler olsun istiyor.kendi elleri sürekli ağzında.hep eldiven kullanıyorm ama faydası olmuyor.artık elleri ıslanmasın diye dişlik kullanıyorum napm :dontknow: :dontknow: :dontknow:

elleride devamlı agzındaysa dişten kaynaklanıyordur geçececktir elbet  kolay buyumuyor çocuklarımız ;)

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 01 Şubat , 2012, 11:59:03
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 31 Ocak , 2012, 22:50:35

elleride devamlı agzındaysa dişten kaynaklanıyordur geçececktir elbet  kolay buyumuyor çocuklarımız ;)

evet canım yaaa.hele uyku sersemliğinde bile sağ eli tutuyorum sola yöneliyor solu tutuyorum sağa yöneliyor.ve bunları gözü kapalı yapıyor :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: yani ağzında bişilerin olmasını bebişim o kadar çok istiyor :-\ :-\ :-\ :-\

suzannn

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 01 Şubat , 2012, 11:55:08
bnimkide emzik kullanıyor.acaba ondanmı??? :dontknow:
bizimkinin ağız akıntısı emziktenmiş ama bilemiyorum başka neden olur

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

benim kızımda 108günlük su mu akmıyor

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

susanna

kizlar meraklanma haftalardir benim kizinda agzinin suyu hic durmuyo  :k06: kemire kemire ellerini bitiricek  :laughing7: o degil benim elimide yakaladigi gibi agzina goturuyo  :ehi: cocugun agzida akar dis dedigin zamani gelince cikar hic meraklanmayin sIk sIK onlugunu degistirin gogsu, gidisi islak kalmasin  :binkybaby:  :icon_thumright:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: susanna - 01 Şubat , 2012, 21:27:44
kizlar meraklanma haftalardir benim kizinda agzinin suyu hic durmuyo  :k06: kemire kemire ellerini bitiricek  :laughing7: o degil benim elimide yakaladigi gibi agzina goturuyo  :ehi: cocugun agzida akar dis dedigin zamani gelince cikar hic meraklanmayin sIk sIK onlugunu degistirin gogsu, gidisi islak kalmasin  :binkybaby:  :icon_thumright:

evet canım bende ona cok dikkat ediyorum.hatta içine bile bi mendil koyuyorum.kucağımdayken 10-15 dk silmeyim önü tamamen ıslanıyor bebenin  ;D işallah kötü bişi deildir   :-\ :-\ :-\ :-\