27 Nisan , 2024, 19:33:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİM BENİ TERK EDİYOR

Başlatan melek100lü, 31 Ocak , 2012, 09:53:32

« önceki - sonraki »

melek100lü

sağol canım inşallah ama eşim istemiyor biraz araverelim diyor galiba biraz toparlanmak en iyisi

<<<peri masalı >>>

çok geçmiş olsun canım üzüldüm inşallah en kısa zamanda bir melek daha seninle olur

ayy

canım benim çok geçmiş olsun Allah birdaha HİÇ KİMSEYE YAŞATMASIN...evet düşükten sonra daha kolay bebek olur diyorlar inşallah klomene bile gerek kalmadan yeniden bebeğin sana gelir..dinlenmek istiyorsan bikaçaydan fazla uzatma bence şimdiye kadar hep (yakın cevremde) genelde çok fazla ara vermeden yeniden  meleğine kavuştu...ama dr un sana en uygun  olanı söyleyecektir...dualarım seninle :amin: :amin: :amin:
bende ikikez yaşadım  seni çok iyi anlaıyorm.Allah birdaha yaşatmasın melek100lüm..yeniden güzel haberlerini alacağız inşallah...

rusta

çok geçmiş olsun canm inş istediğiniz zamanda yeniden gelir meleğiniz :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Ocak , 2012, 13:46:03
teşekkür ederim destekleriniz için malasef sabaha karşı sancım çoğaldı parça düştü gösterdim doktora düşmüş üzüldüm ama çaresi yok artık kendi ihmalim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:çok yordum kendimi hemen olur dedi doktor ama 40 gün bekliycez artık
Canim cok cok gecmis olsun sakin fazla uzulme  :opucuk:

bunun arkasini iiyi degerlendir  :icon_thumright: insallah yine olacak  :opucuk:

Sunuda unutmayin ne yorgunluk ne birsey nasibi kismeti yoksa sen gun boyunca yatsanda duser..

melek100lü

sağol balböceği ismini bilmiyorum canım üzülmüştük ama sanırım sağlıklı olmayan gebeliklerde olurmuş böyle dediler inşallah sağlıklı bir gebelik olur birdahaki doktor ilaç vermedi istersem hemen hamile kalabilirmişim

Balböceği

Alıntı yapılan: melek100lü - 04 Şubat , 2012, 14:14:07
sağol balböceği ismini bilmiyorum canım üzülmüştük ama sanırım sağlıklı olmayan gebeliklerde olurmuş böyle dediler inşallah sağlıklı bir gebelik olur birdahaki doktor ilaç vermedi istersem hemen hamile kalabilirmişim
dun bi haber aldim bende

bi tanidigim 7 aylik dogum yapmis maalesef 1 gun sonra vefat etmis bebek  :y25:

Rabbim sabr versin bu konuda herkese  :amin:

adim eda, benimde basima geldi 5 haftalikken olmus 8, haftada dusuk yaptim..

1 ay sonra tekrar hamile kaldim, 13,5 aylik oglum var  :)

melek100lü

ALLAH BAĞIŞLASIN OĞLUNU EDACIĞIM BENİM ADIMDA MELEK İNŞALLAH KALIR BU AY DOKTOR KULLANMA BİŞEY DEDİ AMA BEN FOLİK ASİT İÇİYORUM :suclu:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

İYİYİM DUYGU CUM SEN NASILSIN :opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Alıntı yapılan: melek100lü - 04 Şubat , 2012, 15:19:07
ALLAH BAĞIŞLASIN OĞLUNU EDACIĞIM BENİM ADIMDA MELEK İNŞALLAH KALIR BU AY DOKTOR KULLANMA BİŞEY DEDİ AMA BEN FOLİK ASİT İÇİYORUM :suclu:
amin canim, Rabbim isteyen herkese nasip etsin  :amin:

Bu arada masallah cok guzelsin  :nazar:  ;)

Sır_Çiçegi

balböcegi sen sivalısın demi kesin  :k06: ismini bilmiom  :suclu:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 04 Şubat , 2012, 16:12:04
balböcegi sen sivalısın demi kesin  :k06: ismini bilmiom  :suclu:
evt, isim salla ayse de fatma de  :ehi:

ne dersen de  :toothy10: :toothy10:

Sır_Çiçegi

balım derim  :k06:

wuuuuuuuuuu deyişinden anladım sivaslı oldugunu  :ehi: